بهترین دانشگاه های انگلستان

دانشگاه های برتر انگلستان، جزو دانشگاه های برتر دنیا نیز هستند. تحصیل در انگلستان آرزوی بسیاری از دانشجویان است؛ این کشور دانشگاه‌های بسیاری دارد که در این مقاله برترین آن‌ها را معرفی می‌کنیم اگر تصمیم دارید در انگلستان ادامه تحصیل بدهید، باید گفت یکی از بهترین انتخاب‌ها را در ذهن دارید. با این انتخاب نه ‌تنها از مزیت تحصیل در قاره اروپا بهره‌مند می‌شوید، بلکه در کشوری تحصیل می‌کنید که فهرستی بلندبالا از بهترین دانشگاه‌های جهان را پیش رویتان قرار می‌دهد. از کارشناسی تا پست دکتری گرفته در هر مقطع تحصیلی که قصد ادامه تحصیل داشته باشید، دانشگاهی مناسب با نیازهای شما وجود دارد. بهترین دانشگاه های انگلستان با در نظر گرفتن گستردگی که در شمار آن ها وجود دارد، شاید انتخاب مناسب محل تحصیل کمی گیج‌کننده به نظر برسد. برای ادامه تحصیل در خارج از کشور باید معیارهایی چون اعتبار دانشگاه، شهری که دانشگاه در آن واقع شده، تعداد دانشجویان  بین‌المللی و کمک‌ هزینه‌هایی که دانشگاه به دانشجویان اختصاص می‌دهد را در نظر داشت.

۱. دانشگاه آکسفورد

دانشگاه آکسفورد یک دانشگاه پژوهشی در شهر آکسفورد انگلستان است. یکی از  در حدود ۶۰ مایل (۹۰ کیلومتری) شمال غربی لندن قرار دارد. آکسفورد یک شهر زیبا از معماری خیره کننده، تاریخ و فرهنگ است. کالج های باستانی و مدرن، موزه های جذاب و پارک ها و فضاهای سبز را برای استراحت در اکسفورد قابل رویت است.دانشگاه آکسفورد یکی از دانشگاه های برتر در سال جاری است که جایگاه خود را با  دانشگاه کمبریج به رتبه ی پنجم در جهان عوض کرده است و اولین دانشگاه برتر انگلستان است.

آموزش رسمی و بحث های علمی از طریق سیستم آموزشآکسفورد یک دانشگاه معروف است. زیرا یکی از بهترین آموزش ها در جهان را ارائه می دهد و برای مدت بسیار زیادی این کار را انجام داده است. آکسفورد بر این باور است که آموزش و پرورش را در سطح جهانی گسترش می دهد و تجربیات شما را غنی سازی می کند، به شما این امکان را می دهد که پتانسیل خود را به دست آورید و از فرصت های زندگی بیشتر بهره مند شوید. شما بعد از فارغ التحصیل شدن از آکسفورد عضو یک شبکه ی جهانی خواهید شد.

آموزش در آکسفورد بر اساس مکالمات و بحث و گفت و گو است، معمولا بین دو یا سه دانشجو و معلم آنها که متخصص در این موضوع است انجام می گیرد. آن ها این آموزش ها را بررسی می کنند و این شانس شما، برای صحبت در مورد موضوع شما و دریافت بازخورد فردی در مورد کار شما است. همچنین آموزش ها، بسته به دوره ی شما، هر هفته نیز ترکیبی از سمینارها، سخنرانی ها، کار آزمایشگاهی و کلاس های زبان خواهد بود.

دانشگاه آکسفورددر حال حاضر ۳۰ رهبر بین المللی، ۲۷ نخست وزیر بریتانیا، حدود ۱۲۰ برنده مدال المپیک، ۵۰ برنده جایزه نوبل و ۴۷ برنده جایزه برجسته ی نوبل را پرورش داده است.

از جمله:

 ۱٫     آلبرت اینشتین – فیزیکدان و برنده جایزه نوبل

 ۲٫     تونی بلر – نخست وزیر سابق بریتانیا 

 ۳٫      تینا براون – بنیانگذار

 ۴٫     آدام اسمیت – اقتصاددان و فیلسوف

 ۵٫     بیل کلینتون – رئیس جمهور سابق آمریکا

 ۶٫     روان سباستین اتکینسون – بازیگر انگلیسی، کمدین وفیلمنامه نویس که برای کارش به عنوان Mr Bean شناخته شده است. 

 ۷٫      اما واتسون – بازیگر، مدل و فعال انگلیسی

 ۸٫     آمال کلونی، یکی از وکیل مدافع های های لبنانی-بریتانیایی است که متخصص در حقوق بین الملل و حقوق بشر است.

 • خدمات دانشگاه آکسفورد

 دانشگاه آکسفورد بیش از ۱۰۰ کتابخانه دارد.منابع آموزشی آکسفورد بهترین ها در جهان هستند و به عنوان یک دانشجو ، دسترسی آزاد به همه آنها را دارید. این بدان معنی است که شما به ندرت باید پول خود را صرف کتاب های دانشگاهی خود می کنید. یا برای دسترسی به منابع دیگر که ممکن است به عنوان بخشی از مطالعات شما نیاز داشته باشید، پرداخت کنید. همه ی این بدان معنی است که به عنوان یک دانشجوی آکسفورد، این امکان وجود دارد که شما دوره ی خود را بدون نیاز به خرید یک کتاب به اتمام برسانید. بسیاری از کتابخانه های کالج ۲۴ ساعته باز هستند و همچنین تعداد زیادی از منابع آنلاین برای دانش آموزان از جمله کتاب ها، مواد مرجع و مجلات وجود دارد. همچنین بیش از ۴۰۰۰ فضای مطالعه در کتابخانه های اصلی وجود دارد، بنابراین شما همیشه می توانید جایی برای مطالعه پیدا کنید.

 •  امکانات کالج

هر کالج منحصر به فرد است، اما به طور کلی امکانات آنها خیلی مشابه هستند. هر یک از آنها، بزرگ یا کوچک، امکانات ضروری زیر را دارند:

 • سالن غذاخوری
 • کتابخانه ی ۲۴ ساعته
 • مسکن دانشجویی
 • اتاق های آموزش معلمان
 • اتاق های موسیقی
 • خشکشویی
 • فضای سبز
 • تورهای مجازی کالج

شما لازم نیست که در آکسفورد باشید تا دور نگاه داشته باشید. این نمایش ۳۶۰ درجه، شما را در تور مجازی می برد.

این ۳۶۰ درجه نمایش،امکانات کالج ها را مانند سالن غذاخوری، کتابخانه، کلیسا، و همچنین نمونه ای از یک اتاق دانشجویی، باغ ها و غیره را نمایش می دهد.

 • کارآموزی و تجربه کاری

آینده خود را بسازید.

فارغ التحصیلان آکسفورد برخی از بهترین درآمدها را دارند و مجموعه ی مهارت هایشان باعث می شود که توسط کارفرماها بشدت دنبال شوند.

تحصیل در آکسفورد باعث ایجاد فرصت های حیاتی در زندگی می شود.زمانی که شما تحصیل را تمام کردید می توانید حرفه های هیجان انگیز را انتخاب کنید یا انتخاب کنید که تحصیلتان را ادامه دهید. حتی زمانی که در حال تحصل هستید شما می توانید مهارتهای فرصتهای شغلی تان را بسازید و یا تجربه ی کاری بدست آورید و یا ایده های کارآفرینی تان را توسعه دهید.

 • راهنمایی و حمایت شغلی

خدمات حرفه ای آکسفورد برای تمام فارغ التحصیلان آکسفورد مشاور تخصصی و فرصت های شغلی فراهم می کند و می تواند برای شما  یک متخصص ، متناسب با اهداف حرفه ایتان فراهم کند و از شما حمایت ویژه کند. همچنین یک برنامه ی همه جانبه برای ساختن مهارت هایتان و صدها کارآموزی را در بیش از ۴۰ کشور مختلف ارائه می دهد و هزاران فرصت شغلی رو در وب سایت هایشان تبلیغ می کند. خدمات حرفه ای دانشگاه آکسفورد سرمایه ای را از حمایت های ویژه برای کمک به شما ارائه می دهد تا واقعا مهارت های خود را توسعه دهید و خود را در بهترین موقعیت ممکن برای ورود به بازار کار قرار دهید و شما را تبدیل به یک کارآفرین می کند. اگر شما ایده ای دارید که میخواهید توسعه یابد آکسفورد به شما کمک می کند که این رویا به حقیقت تبدیل شود. حمایت آکسفورد از دانشجویان بین المللی دانشگاه آکسفورد یک دوره ی زبان انگلیسی را که یک دوره ی تابستانی ۶ هفته است برای دانشجویان بین المللی برگزار می کند تا دانشجویان مهارت های سوادآموزی مورد نیاز را برای تحصیل در دانشگاه آکسفورد را بدست آورند.

زندگی در آکسفوردآکسفورد یک شهر کوچک است که به راحتی می توان با پیاده روی ، دوچرخه سواری یا اتوبوس در آن کاوش کرد و از همه مهم تر آکسفورد به عنوان یک شهر امن شناخته می شود و جزء امن ترین ۱۰ شهر از شهرهای دانشجویی قرار گرفته است.

علاوه بر مؤسسات آموزشی و تعداد زیادی از شرکت های علمی و فن آوری ، صدها کافه،رستوران،سالن های موسیقی و تئاتر، فروشگاه ها چندین سینما،مکان های موسیقی زنده ی بسیار  و… در آکسفورد وجود دارد.

اگر به دنبال سرگرمی هستید،آکسفورد همه چیز را از شب های دانشجویی تا استندآپ کمدی، کنسرت های کلاسیک ، نمایشنامه ها و موزیکال ها و… ارائه می دهد.  

 • هزینه های زندگی برای ورودی سال ۲۰۱۹
هر ماه۹ ماه
حداقل هزینهحداکثر هزینهحداقل هزینهحداکثر هزینه
غذا£۲۶۵£۳۷۱£۲,۳۸۷£۳,۳۴۲
محل سکونت (و برق و آب)£۵۶۶£۷۳۹£۵,۰۹۳£۶,۶۵۵
هزینه های شخصی£۱۲۲£۲۷۱£۱,۰۹۸£۲,۴۳۵
فعالیت های اجتماعی£۴۲£۱۲۶£۳۸۰£۱,۱۳۸
هزینه تحصیل£۴۰£۸۸£۳۵۹£۷۸۸
 مابقی هزینه ها£۲۳£۴۸£۲۰۸£۴۳۲
 مجموع£۱,۰۵۸£۱,۶۴۳£۹,۵۲۵£۱۴,۷۹۰

هزینه های زندگی شما، بستگی به شیوه زندگی شما دارد. هر سال یک دوره کارشناسی معمولا شامل سه دوره هشت هفته است، اما ممکن است لازم باشد در آکسفورد برای مدت بیشتری طول بکشد. (که شامل هزینه ی غذا،محل اقامت،صورتحساب های آ ب و برق،هزینه های شخصی،هزینه های تحصیل و دیگر هزینه ها که شامل هزینه ی کتاب های درسی،لوازم التحریر وغیره است)

هزینه ی زندگی در هر ماه: (در مجموع)

 • پایین ترین نرخ : ۱،۰۵۸ پوند
 • بالاترین نرخ : ۱،۶۴۳ پوند

مجموع ۹ ماه:

 • پایین ترین نرخ : ۹،۵۲۵ پوند
 • بالاترین نرخ : ۱۴،۷۹۰ پوند
 • هزینه تحصیل

هزینه ی تحصیل در برنامه تحصیلی شما بسته به دوره ی شما متفاوت خواهد بود. همچنین نرخ های هزینه دانشجویان خارجی در مقایسه با کشورهای انگلستان و کشورهای عضو اتحادیه اروپا متفاوت است.

میانگین هزینه ی تحصیل برای دانش آموزان خارج از کشور: بین £ ۲۴،۷۵۰ و £۳۴،۶۷۸ هزینه ی تحصیل برای علوم مهندسی و پزشکی بدین گونه است: 

 • هزینه ی تحصیل برای علوم مهندسی: ۶۷۸, ۳۴ پوند
 • هزینه ی تحصیل برای پزشکی (قبل از بالینی): ۲۷،۲۴۰ پوند
 • هزینه ی تحصیل برای پزشکی (بالینی): ۳۷،۴۴۵ پوند
 • محل اقامت

بسیاری از کالج ها قادر به ارائه مسکن برای دانشجویان کارشناسی هستند. دفتر محل اقامت ، اتاق ها، آپارتمان و خانه ها را در اطراف مرکز شهر آکسفورد مدیریت می کند.

دانشجویان کارشناسی در سال اول،محل اقامتشان تضمین می شود.

blank

۲.دانشگاه کمبریج

این دانشگاه یکی از قدیمی ترین دانشگاه های جهان و یکی از دانشگاه های برتر انگلستان است. به دلیل موفقیت های علمی در سراسر جهان، مشهور و شناخته شده است. دانشگاه کمبریج یک دانشگاه تحقیقاتی در کمبریج، انگلستان است و دومین دانشگاه برتر انگلستان است  و ششمین رتبه را در جهان در سال ۲۰۱۹ کسب کرده است و با دانشگاه آکسفورد در رقابت است.

این دانشگاه در سال ۱۲۰۹ تاسیس شد که از ۳۳ کالج تشکیل شده است و افراد مشهور بسیاری از این دانشگاه فارغ التحصیل شده اند از جمله :

 • استفان هاوکینگ : فیزیکدان ، کیهان شناس و نویسنده ی بریتانیایی
 • اسحاق نیوتن : فیزیک دان ، ریاضی دان ، فیلسوف و ستاره شناس انگلیسی
 • اما تامپسون : هنرپیشه ی مشهور،  کمدین و فیلم نامه نویس انگلیسی
 • استفن فرای : بازیگر مشهور، کمدین ، نویسنده ، کارگردان و روزنامه نگار انگلیسی

هنگامی که در کمبریج هستید از روز اول با شما کار می کنند :

 • مرکز زبان

این مرکز یک برنامه ی حمایت از زبان انگلیسی را برای دانش آموزان خارج از کشور ارائه می دهد و همچنین دوره های تدریس و خودآموز را در بیش از ۱۸۰ زبان به همراه یک تیم مشاوره ی تخصصی برای راهنمایی و پشتیبانی  کردن از شما برای یادگیری موجود است.

 • خدمات شغلی 

یک تیم از مشاوران حرفه ای با تجربه در حین تحصیل یا خارج از تحصیل بدون در نظر گرفتن ملیت ، سن و غیره از شما حمایت خواهند کرد.هنگامی که در کمبریج هستید از روز اول با شما کار می کنند انتخاب های شما را بررسی می کنند و به شما در برقراری ارتباط با کارفرمایان و در حرکت کردن به سمت بازار کار ،  کمک می کنند تا در وقت شما صرفه جویی شود و دید شما را برای دستیابی به فرصت های شغلی به حداکثر می رسانند که این کار باعث می شود در زمانی که شما فارغ التحصیل می شوید با اطمینان بدانید  که قرار است چه حرفه ای را دنبال کنید. ·

 • آموزش مهارتدوره ها و سمینارهای مختلفی که شامل مهارت های ارائه ی کنفرانس ، درک کارآفرینی ، چگونگی شناختن و استفاده از فرصت های شغلی ، برنامه ریزی حرفه ای و غیره ارائه می شود. این دوره ها مهارت های کلیدی خوبی را به شما ارائه می دهند تا کار خود را به صورت حرفه ای ادامه دهید . چنین دوره هایی اجباری نیستند اما این دوره ها به دانش آموزان توصیه می کنند تا از فرصت هایی که در دسترس هستند بهره مند شوند. 
 • تجربه کاریدانشگاه کمبریج هر سال بیشتر از ۱۵۰۰ کارآموزی برای بدست آوردن تجربه ی کاری برگزار می کند و بیشتر از ۲۰۰ جلسات کسب مهارت ، معمولا توسط خدمات حرفه ای دانشگاه هر ساله ارائه می شود.

چگونه خدمات حرفه ای می تواند به شما کمک کند؟

یک کارگاه آموزشی یک ساعته برای شما اجرا می کنند که شامل موضوعاتی از قبیل انتخاب یک شغل و یا آماده کردن شما  برای مصاحبه ی کاری است.

 • بازار کار فارغ التحصیلان دانشگاه کمبریج

کمبریج یکی از بالاترین میزان فارغ التحصیلانی را دارد که یا وارد بازار کار می شوند یا ادامه تحصیل می دهند و این دانشگاه با ارائه ی خدمات حرفه ای به شما کمک می کند تا برای آینده ی خود آماده شوید یا هر راهی که می خواهید را دنبال کنید.دانش آموزان کمبریج توانمند ، هوشمند ، سختکوش ، متعهد ، متفکر ، پر شور، با انگیزه ، مستقل و قادر هستند زمان خودشان را به طور موثر مدیریت کنند و کارفرمایان با دانستن این خصوصیات از دانشجویان به دنبال کارکنانی با این ویژگی های مشابه هستند به همین دلیل فارغ التحصیلان این دانشگاه توسط کارفرمایان دنبال می شوند

 • مقصد فارغ التحصیلان کمبریج در سال ۲۰۱۷ ، ۶ ماه پس از فارغ التحصیلی:
 • ۵۸% شاغل
 • ۳۲% ادامه  تحصیل دادند
 • ۴% هنوز به دنبال استخدام یا تحصیل بیشتر هستند
 • ۶% برای اشتغال و تحصیل بیشتر در دسترس نیستند(مثلا در مسافرت هستند)  

شما به عنوان یک دانشجوی خارج از کشور در کمبریج، هزینه هایی را باید در نظر بگیرید :

 • هزینه ی تحصیل

هزینه ی تحصیل برای شما دانشجویان خارجی به مراتب بیشتر از هزینه ی تحصیل برای دانشجویان بومی است.هزینه ی تحصیل شما ، بسته به دوره ای که در آن تحصیل می کنید متفاوت است.

هزینه های تحصیل برای شما دانشجویان خارجی که دوره ی خود را در سال ۲۰۱۹ شروع می کنند بدین صورت است:

 • معماری : £ ۲۲،۴۸۲
 • مهندسی شیمی ؛ علوم کامپیوتر ؛ مهندسی ؛ مهندسی ساخت : £ ۳۰،۶۷۸
 • پزشکی ؛ دامپزشکی : £۵۲،۶۳۸
 •  هزینه های زندگی

 هزینه های زندگی شما ممکن است بالاتر از یک دانش آموز بریتانیایی باشد.

در سال های ۲۰۱۹_۲۰ حداقل هزینه ی زندگی به استثنای هزینه ی تحصیل و هزینه ی کالج ، حدودا ۱۰،۹۵۰ پوند است. 

 • محل اقامت

محل اقامت و هزینه ی اجاره برای یک هفته از ۳۰ هفته در سال بدین شرح است :

 • در هفته با حمام مشترک : £ ۷۴- £ ۲۰۶
 • یک سوئیت در هفته : £ ۱۱۱- £ ۲۰۶
 • خدمات دانشگاه کمبریج
 • کتابخانه ها

کتابخانه ی دانشگاه کمبریج یکی از بزرگترین کتابخانه های دنیا و یکی از سه کتابخانه ی پژوهشی اصلی در انگلستان است.

اکثر دانشکده ها کتابخانه های مخصوص به خودشان را دارند. دانشگاه کمبریج بیش از ۱۰۰ کتابخانه دارد که کتابخانه ها به صورت آنلاین مجموعه های خودشان را ارائه می دهند تا به شما برای استفاده ی بیشتر از منابعشان کمک کنند.

 • موزه ها و مجموعه ها

دانشگاه دارای ۸ موزه و مجموعه ی تخصصی است که برای تمام دانش آموزان و عموم مردم باز است.که این موزه ها برای همه ی دانش آموزان هم برای مطالعه هم برای تحصیل و هم برای لذت بردن استفاده می گردند.

 • کامپیوتر و فناوری اطلاعات

اکثر اتاق های دانشجویی به شبکه دانشگاه و اینترنت متصل است و یک اینترنت رایگان در سراسر کالج ها و بخش ها وجود دارد و یک مرکز خدمات IT و دوره های آموزشی رایگان در این زمینه برای تمام دانش آموزان قابل دسترس است.

به هر حال شما دوست دارید و می توانید قسمتی از وقت خودتان را صرف چیزهایی کنید که باعث سرگرمی شما می شوند که در اینجا چهار سالن تئاتر ، سه سالن سینما وجود دارد و همچنین برنامه های متنوعی که شامل استندآپ کمدی ، کنسرت موسیقی زنده و انواع فستیوال های هنری مثل انواع فستیوال های موسیقی و فستیوال های مردمی هستند برگزار می شود.

 از جمله فعالیت های اوقات فراغت دانشگاه ، می توان به ورزش و هنر اشاره کرد.

 • ورزش:

فعالیت ورزشی در کمبریج خیلی رایج است و امکانات بسیارخوبی وجود دارد که معمولا توسط کالج ها ارائه می شود.

فوتبال و قایقرانی از ورزش های محبوب در آنجا هستند که سالانه بهترین قایقران ها در مسابقات قایقرانی بین دو دانشگاه آکسفورد و کمبریج رقابت می کنند.

 • هنر:

موسیقی و هنر به خوبی در داخل دانشگاه مورد توجه قرارگرفته است که انجمن موسیقیایی  دانشگاه کمبریج ، یکی از مشهورترین جوامع موسیقی در جهان است.

blank

٣ .دانشگاه منچستر

یکی دیگر از دانشگاه های برتر انگلستان و دنیا، دانشگاه منچستر است. این دانشگاه یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی درشهر منچستر انگلستان است. این دانشگاه دومین دانشگاه بزرگ در بریتانیا و بزرگترین دانشگاه تک-محوطه ای است. دانشگاه منچستر با رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS در رتبه ۲۹ در جهان و رتبه ششم در انگلستان قرار گرفت و در سال ۲۰۱۷، در رتبه بندی رتبه دانشگاه های جهان،رتبه ی ۵۵ ام را در جهان کسب کرده است.از جمله فارغ التحصیلان مشهور این دانشگاه :

 1. آرتور هاردن (Sir Arthur Harden)  : یک زیست‌ شیمیدان انگلیسی بود. او به همراه اولر-شلپین (Euler-(cherpin   موفق به کسب جایزه نوبل شیمی شد.
 2. بنجامین چارلز التون (  Benjamin Charles Elton) : یک کمدین ، نویسنده، نمایشنامه نویس، بازیگر و کارگردان بریتانیایی / استرالیایی است.
 3. بندیکت تیموتی کارلتون کامبربچ : ( Benedict Timothy Carlton Cumberbatch) بازیگر و تهیه‌کننده انگلیسی است که در سینما، تلویزیون، تئاترو رادیو فعالیت دارد..
 • محل اقامت

زندگی در خوابگاه دانشگاه ، امنیت دانشجویان بین المللی را به همراه دارد وآرامش خاطر را به خانواده هایشان بر می گرداند . دانشگاه منچستر ارائه ی خوابگاه را به دانشجویان بین المللی با معیارهای خاصی تضمین می کند. دانشگاه منچستر با بیش از ۸۰۰۰ اتاق ، انواع متنوعی از هزینه ها و مکان ها را ارائه می دهد.اکثر خوابگاه ها به فاصله ی ۳ کیلومتر ازمحوطه ی دانشگاه  به ساختمان های اصلی دانشگاه ، خیلی نزدیک هستند.

تضمین محل اقامت دانشگاه منچستربرای دانشجویان بین المللی ، این دانشگاه را از دیگر دانشگاه ها جدا می کند.

این دانشگاه یک مکان را در سالن محل اقامت دانشگاه ، برای هر دانش آموز بین المللی ، برای تمام سال تحصیلی خود تضمین می کند، در صورتی که آن دانشجوی بین المللی :

 • به تنهایی به دانشگاه بیاید.
 • هزینه های تحصیل خارج از کشور را پرداخت کند.
 • یک درخواست برای محل اقامت تا ۳۱ آگوست فرستاده باشد.
 • برای محل اقامت در سال های بعد برای تمام جلسات آکادمیک تا آخرین مهلت یعنی فوریه درخواست داده باشد.
 • شرایط پیشنهادی خود را برآورد کنند اگر آن ها دانشجوی مقطع کارشناسی هستند .

اگر شما خارج از این شرایط هستید نگران نباشید دفتر محل اقامت ، احتمال دارد بتواند یک اتاق برای شما پیدا کند و اگر نتوانست ، کارکنان دانشگاه ، به شما گزینه های دیگر پیشنهاد خواهند کرد

 • سالن ها و امکانات

دانشگاه منچستر ، طیف وسیعی از سالن ها و انواع اتاق را بصورت گسترده ارائه می دهد : از آپارتمان های مدرن با آشپزخانه تا سالن های اقامت به سبک کالج سنتی با سالن غذا خوری.   

شما از حریم خصوصی اتاق های یک نفره اطمینان داشته باشید.

در این دانشگاه ، هم محل اقامت یک نفره و هم مختلط با جنس مخالف قابل دسترس است و انتخاب گزینه ی یک سوئیت یا امکانت حمام مشترک وجود دارد.

این دانشگاه ، اتاق های ویژه و خاص را برای دانش آموزان دارای معلولیت نیز ، ارائه می دهد و همچنین همه ی اتاق ها دارای اینترنت هستند.

امکانات بین سالن ها متفاوت است اما همه ی آن ها ، مناطق اجتماعی مشترک ، مثل کتابخانه ها ، اتاق های موسیقی و امکانات ورزشی دارند.

 • هزینه های محل اقامت

هزینه ها با توجه به سالن و  یا امکانات اتاق ، متفاوت است .

هزینه های محل اقامت شامل : اینترنت ، بیمه ی اموال شخصی و  خدمات معمولی است برای مثال: هزینه های محل اقامت برای سال ۲۰۱۷-۱۸ ، بر اساس یک دوره ی ۴۰ هفته بصورت زیر است :

 • £ ۹۵- £ ۱۰۰ در هر هفته برای یک اتاق یک نفره با آشپزخانه و امکانات مشترک ؛
 • £ ۱۳۴- £ ۱۴۲ در هر هفته برای یک اتاق یک نفره با آشپزخانه و امکانات یک سوئیت ؛
 • £ ۱۳۰- £ ۱۴۱ در هر هفته برای اتاق یک نفره با امکانات مشترک در یک سالن غذاخوری ؛
 • £ ۱۳۸ در هر هفته برای یک اتاق یک نفره در یک سالن مختلط با جنس مخالف .
 • ایمنی و پشتیبانی

ایمنی دانشجویان یکی از بالاترین اولویت های این دانشگاه است. نگهبانان ۲۴ ساعته در روز گشت می زنند و دوربین هایی در سراسر محوطه دانشگاه قرار دارند و اکثر سالن های محل اقامت دارای سیستم ورودی کارت اعتباری دانشجویی هستند و در هر محل اقامت ، یک تیم بازرسی و معلمانی(معلمان سرخانه یا خصوصی) وجود دارد که در داخل سالن های محل اقامت زندگی می کنند تا به دانشجویان راهنمایی و کمک کنند.هزینه های تحصیلی استانداردهزینه های زیر حداقل هزینه تحصیل تمام وقت ، برای هر منطقه ی تحصیلی است، هزینه ها برای دوره های فردی ممکن است متفاوت باشد.

بالینیعلوم پایههنرسال تحصیلی
£۴۲,۰۰۰£۲۳,۰۰۰£۱۸,۵۰۰۲۰/۲۰۱۹
£۴۰,۰۰۰£۲۲,۰۰۰£۱۸,۰۰۰۱۹/۲۰۱۸
£۳۸,۰۰۰£۲۱,۰۰۰£۱۷,۰۰۰۱۸/۲۰۱۷
 • امکانات دانشگاه

تجهیزات و امکانات دانشگاه منچستر ، در درجه ی اول برای حمایت از فعالیت های آموزشی و پژوهشی شما استفاده می شود وهمچنین امکانات و خدمات دانشگاه برای طیف وسیعی از نیازهای شما فراهم می شود که بعنوان مثال شامل خدمات کتابخانه می شود .

 • توسعه ی مهارت ها و فرصت های شغلی

مرکزی با تعدادی از بزرگترین و شناخته شده ترین کارفرماها در یک منطقه برای ارایه ی طیف وسیعی از فرصت های آموزشی ، کارآموزی و مشاغل وجود دارد که اگر شما به آموزش نیاز دارید که به شما کمک کند یک مهارت جدید را فراگیرید، می توانند به شما آموزش رایگان ارایه دهد.

همچنین اگر شما مطمین نیستید که چه نوع کاری برای شما هست ، یا شما کجا باید جست و جو کنید یا چه مهارت هایی را شما ممکن است نیاز داشته باشید ، متخصصان آموزش می توانند در مسیر درست ، مشاوره و راهنمایی های زیادی را به شما ارایه دهند.

 • بعد از اینکه شما فارغ التحصیل شدید:

فارغ التحصیلان دانشگاه منچستر ، بسیار کارآمد هستند. دانشگاه منچستر ،بهترین دانشگاه در جهان در میان بهترین دانشگاه ها برای استخدام شدن دانش آموزانش است.

فارغ التحصیلان دانشگاه منچستر، توسط کارفرمایان در انگلستان و در سرار جهان مورد هدف قرار گرفته شده اند. در عین حال، آمار نشان می دهد که بیشتر از ٪۶/۹۳ از فارغ التحصیلان مستقیما وارد بازار کار می شوند یا به تحصیل بیشتر ادمه می دهند.

 • قابلیت کار

آموزش، شما را برای اشتغال آماده می کند

به جای آموزش دادن به شما برای قبول شدن در امتحان هایتان، دانشگاه شما را با مهارت هایی که برای کارفرمایان ارزش دارند ارزشیابی می کنند مانند چطور کار کردن بعنوان بخشی از یک تیم، ارایه ی سخنرانی ها و حل کردن مسایل بصورت خلاقانه.

 • توسعه ی فرصت های شغلی در سطح تحصیلات شما

بعنوان یک دانش آموز، برای دو سال بعد از فارغ التحصیلیتان، شما دسترسی کامل به خدمات شغلی همه جانبه خواهید داشت. هر ساله نمایشگاه، کارگاه های آموزشی و سخنرانی هایی در رابطه با کار و اشتغال برگزار می شود که بیش از ۶۰۰ شرکت کننده را جذب می کند.

سایر خدمات شغلی عبارتند از :

 1. -مشاوره در مورد روش مصاحبه
 2. -راهنمایی در مورد گزینه های شغلی
 3. -کارگاه ها و دوره های توسعه ی مهارت
 4. -مربیگری حرفه ای توسط متخصصان صنعت

و…

و همچنین دانشگاه منچستر فرصتی را برای تغییر و رشد شخصی و حرفه ای شما ارایه می دهد و همچنین با مشارکت در برخی از فعالیت ها قادر خواهید بود، افق های خودتان را گسترش دهید، مسایلی که در جامعه اهمیت دارد را درک کنید تا قصد داشته باشید که در جوامع محلی و جهانی تغییر ایحاد کنید.

 • ادامه تحصیل

پس از فارغ التحصیلی شما را به ادامه تحصیل، تشویق می کنند.

ادامه تحصیل در منچستر می تواند مزایای بسیاری را به همراه داشته باشد، از جمله :

 1. -شناسایی شما به عنوان یک متخصص در زمینه ی انتخابی شما؛
 2. -واجد شرایط برای یک حرفه خاص ، مانند آموزش ؛
 3. -دسترسی بیشتر به امکانات و تخصص یک دانشگاه مشهور جهان در اختیار شما قرار می گیرد.
 4. لذت بردن از بازار کار رقابتی با یک امتیاز بیشتر؛

دیدگاه های تازه درباره موضوعات آشنا  و یا شانس خود را در یک منطقه کاملا جدید امتحان کنید.

 این در واقع فرصتی است برای طولانی شدن اقامتتان در محبوب ترین شهر دانش آموزی انگلستان .

blank

۴. UCL (دانشگاه کالج لندن):

UCL یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی است که یکی از دانشگاه های برتر انگلستان نیز هست. در لندن انگلستان واقع شده است و این دانشگاه سومین دانشگاه بزرگ انگلستان است که در سال ۲۰۱۹ در رتبه ۱۰ جهان قرار دارد و یکی از بزرگترین و متنوع ترین دانشگاه های انگلیس است که جمعیت آن ۳۸،۹۰۰ دانشجو هستند و تقریبا ۴۰ درصد از آنها  دانشجویان خارج از انگلستان هستند.

از جمله اکتشافات و اختراعات مهم این دانشگاه این است که دانشگاهیان UCL پنج گاز طبیعی ناسازگار و هورمون ها را کشف کردند، لوله خلاء را اختراع کردند و چندین پیشرفت پایه ای را در آمار مدرن ایجاد کردند.

افراد مشهور و قابل توجهی از این دانشگاه فارغ التحصیل شده اند که شامل محققان پزشکی، متخصصین و دانشمندان و هنرمندان زیادی هستند از جمله :

 1. Terence Coderre  (پزشک فیلسوف)
 2. Barbara Low  (عضو بنیانگذار انجمن روانکاوی انگلیس)
 3. Clare Marx (رئیس فعلی کالج سلطنتی جراحان انگلستان)
 • هزینه تحصیل

UCL برای دانشجویان کارشناسی بین المللی (دانشجویان خارج از کشور) از سال ۲۰۱۸/۱۹ “هزینه های ثابت” را اجرا کرده است.

 • ۲۵،۰۲۰ پوند برای اکثر برنامه های معماری؛
 • ۲۵،۹۶۰ پوند برای اکثر برنامه های مهندسی؛
 • ۲۶،۴۳۰ پوند برای هنرهای زیبا؛
 • ü     ۳۳،۶۵۰ پوند برای پزشکی(۲۲،۶۲۰ پوند برای سال کارشناسی).
 • محل اقامت

تضمین سال اول

تمام دانشجویان تمام وقت و تنهای سال اول دوره ی کارشناسی که  UCL را به عنوان دانشگاه خود انتخاب کرده اند و درخواست خود را تا ۳۱ می (سال تحصیلی) ارسال کرده اند و قبلا در لندن  زندگی یا در موسسه ی آموزش عالی ( دانشگاه ) تحصیل نکرده اند ، محل اقامت در UCL برای آن ها ارایه خواهد شد.

انواع اقامت :

دو نوع اقامت در دسترس می باشد:

 • سالن های اقامت

وعده های غذایی پیشنهادی سالن های محل اقامت(صبحانه و شام شبانه از دوشنبه تا جمعه میان وعده در آخر هفته).

 • خانه های دانشجویی

در خانه های دانشجویی شما می توانید از امکانات آشپزخانه (اجاق گاز، یخچال، فریزر، کتری، توستر و مایکروویو) برای تهیه وعده های غذایی خود استفاده کنید.

 • هزینه های اقامت

هزینه های مسکن ما عبارتند از اجاره ی اتاق و استفاده از مناطق مشترک ، هزینه های اجباری از جمله Wi-Fi ، بیمه وغیره .

 مبلغی که برای محل اقامت خود پرداخت می کنید بسته به محل و امکانات آن متفاوت است.

محدوده هزینه برای هر نوع اقامت ارائه شده توسط UCL در سال ۲۰۱۸/۱۹ است.

همه اقامت UCL برای ۳۹ هفته ارائه شده  و در مرکز لندن است.

  هزینه (هر هفته) با وعده ی غذایی/بدون وعده غذایینوع اتاق نوع اقامت
£۱۳۱٫۷۴-£۱۴۹٫۳۱با وعده غذایی    دو نفره     تالار مسکن UCL 
£۱۷۳٫۸۸-۱۸۰٫۶۷با وعده غذاییتک نفره   تالار مسکن UCL
£۹۷٫۷۹-£۱۲۵٫۴۴بدون وعده ی غداییدو نفرهخانه دانشجویی UCL
£۱۶۵٫۶۹-۲۴۲٫۶۲بدون وعده ی غذاییتک نفرهخانه دانشجویی UCL
£۲۴۷٫۹۴-۲۹۷٫۵۰بدون وعده ی غذاییآپارتمان یک تختهخانه دانشجویی UCL

شما می توانید بخشی از وقتتان را، مثل بسیاری از دانش آموزان ، برای تکمیل درآمد خود در طول تحصیلات خود کار کنید.

 UCL می خواهد تأکید کند که کار علمی شما باید اولویت بندی شود! یکی از مزایای بسیاری که در تحصیل و زندگی در لندن وجود دارد کمبود فرصت برای کارهای نیمه وقت با هزینه های گوناگون و معقول نیست. خدمات  UCLU می تواند به شما در پیدا کردن کار پاره وقت کمک کند.

 • اشتغال و سرمایه گذاری

دانش آموزان و کارکنان UCL به طیف وسیعی از فرصت ها، مشاوره و حمایت از سرمایه گذاری برای کارافرینی در UCL دسترسی دارند. مشاوران برای دانش آموزان بین المللی قابل دسترس هستند که در حین تحصیل در UCL یک برنامه ی چند موضوعی را با هدف حمایت از دانشجویان بین المللی مدیریت می کنند که شامل وبینارها است که دانش آموزان را قادر می سازد تا با استخدام کنندگان بین المللی از محوطه دانشگاه تعامل کنند.

 • شغل و تجربه کاری

در اینجا یک تیم از متخصصان حرفه ای باتجربه به حمایت از شما دانش آموزان و فارغ التحصیلان کمک می کند تا راه درست را برای موفقیت در حرفه ی آینده ی خود پیدا کنید. UCLانواع مختلفی از اطلاعات مربوط به شغل ها را برای راهنمایی و پشتیبانی از شما در تمام مراحل حرفه ای خود ارائه می دهد.هنگام درخواست برای کار ،حرفه ، فرصت های مالی ، پشتیبانی زیادی برای کمک به شما وجود دارد.

برای مثال اگر به مصاحبه ای دعوت شدید چه مصاحبه به صورت یک جلسه ی ملاقات باشد چه تلفنی باشد چه به صورت ویدیویی ، افراد به شما در درک بهتر این فرایند می توانند کمک کنند  تا خودتان را آماده کنید و همچنین اطلاعاتی را در رابطه با آزمون هایی که قرار است از شما گرفته شود برای کار ارائه می دهند و شما را آماده می کنند. همچنین یک سری دوره های روزانه و هفتگی برگزارمی شود که در این دوره ها موضوعاتی به شما آموزش داده می شود که شامل:

 1. برنامه ملزومات شغلی
 2. جلسات مهارت های رهبری کارفرمایان
 3. برنامه مشروعیت شهروندی جهانی
 4. تمرکز بر مدیریت
 5. برنامه پژوهشی
 6. مسابقات و چالش های کسب و کار می باشد
 • خدمات و امکانات UCL

UCL دارای ۱۸ کتابخانه تخصصی با بیش از دو میلیون کتاب و اشتراک بیش از ۳۵۰۰۰ مجله و مواد تاریخی در مجموعه های ویژه است. مرکز UCL برای زبان ها و آموزش بین المللی دوره های آموزشی را در ۱۷ زبان ارائه می دهد، که بعضی از آنها می توانند برای دریافت اعتبار به برنامه های مدرک کمک کنند.

این دانشگاه با سه موزه ، که برای عموم باز است و با مجموعه ای خاص از زمین شناسی ، علوم و مهندسی است، همچنین دارای امکانات ورزشی فراوانی در لندن و در اطراف لندن، از جمله برای زمین مخصوص برای فوتبال ،بسکتبال، بدمینتون و والیبال میباشد. به علاوه UCLU دارای امکانات متعددی برای اوقات فراغت دانشجویان است که این شامل چهار کافه، دو فروشگاه، یک سالن بدنسازی است. UCLU همچنین دارای فضای مطالعه، با صفحه نمایش پلاسما، کامپیوترهای رومیزی، وایت بورد، میز برای کار گروهی و مبلمان است.

blank

۵. کالج کینگز لندن

کالج  کینگز لندن، یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی واقع در لندن، انگلستان است با بیش از ۲۰ هزار دانشجو بزرگ‌ترین و پرسابقه‌ترین کالج دانشگاه لندن است. کینگز کالج لندن در رده‌بندی دانشگاه‌های انگلستان در رده‌های درجه اول و پایین‌تر از دانشگاه آکسفورد و دانشگاه کمبریج قرار دارد..طبق رتبه بندی دانشگاه های دانشگاه جهانی در سال ۲۰۱۸، این دانشگاه در رتبه هفتم در انگلستان قرار دارد. همچنین در رتبه بندی رتبه ی دانشگاه برتر جهان در سال ۲۰۱۸، کینگز در رتبه نهم در اروپا قرار دارد و در رتبه بندی دانشگاه جهانی QS در سال ۲۰۱۹ در رتبه ی ۳۱ ام در جهان قرار  میگیرد.

از جمله فارغ التحصیلان برجسته ی این دانشگاه :

 1. پیتر وار هیگز (Peter Ware Higgs) : فیزیک‌دان انگلیسی و استاد دانشگاه ادینبرو است . او به همراه فرانسوا انگلرت بلژیکی جایزه نوبل فیزیک را در سال ۲۰۱۳ از آن خود کرد.
 2. ریموند گاسلینگ (Raymond Gosling) :یک فیزیک‌دان اهل بریتانیا بود . ریموند گاسلینگ به همراه جیمز واتسون و فرانسیس کریک اطلاعاتی را تولید کردند تا ساختار DNA را به دست آورند.
 3. فردریک گولاند هاپکینز( Frederick Gowland Hopkins) :زیست‌شناس انگلیسی ،  برنده جایزه نوبل فیزیولوژی و پزشکی در سال ۱۹۲۹ به خاطر کشف ویتامین بود.
 • محل اقامت

کینگ دارای سیزده سالن اقامتگاه در سراسر لندن است. اقامت برای دانشجویان سال اول و فارغ التحصیلان بین المللی تضمین شده استهزینه ی محل اقامت برای ۵۱ هفته ،  بسته به نوع مکان و امکانات آن متفاوت است که معمولا کمترین آن از ۱۵۰ پوند تا بیشترین آن ۳۹۹ پوند است.

 • هزینه ی تحصیل

هزینه تحصیل بین المللی برای سال تحصیلی ۲۰۱۹-۲۰۲۰ ، سالانه ۱۸،۹۰۰ پوند است.

لطفا توجه داشته باشید که هزینه تحصیل بین المللی در سال های پس از تحصیل، با توجه به شرایط و ضوابط دانشگاه، سالانه افزایش می یابد.

تمام متقاضیان بین المللی کارشناسی باید مبلغ ۲،۰۰۰ پوند را در برابر هزینه تحصیل در سال اول خود، پرداخت کنند. این سپرده زمانی قابل قبول است که شما شرایط  تحصیل در دانشگاه را می پذیرید و در صورت پیوستن به دانشگاه کینگز، در برابر هزینه های تحصیل خود جبران خواهید کرد.

لندن برای شما  بعنوان یک دانش اموز، پر از فرصت هایی ست تا بیشترین میزان سرمایه را بدست آورید. لندن یک مکان مقرون به صرفه ای برای تحصیل با تخفیف برای دانشجویان و بسیاری از فرصت های شغلی پاره وقت را ارائه می دهد. هزینه های زندگی شما بستگی به انتخاب شما خواهد داشت زیرا هزینه های زندگی بسته به شرایط فردی و شیوه ی زندگی متفاوت خواهد بود. در اینجا دانش آموزان باید به صورت تخمینی ، مبلغ ۱،۲۵۰پوند در هر ماه برای هزینه های زندگی به اضافه هزینه های تحصیل پرداخت کنند.

 • خدمات مشاوره ای دانش آموزی

در King’s، یک تیم اختصاصی از مشاوران دانشجویی تخصصی وجود دارد که در اختیار شما هستند تا به شما مشاوره رایگان ارائه دهند. اگر شما مشکلی با بودجه دارید یا نگران هستید که پول کافی برای پوشش تمام هزینه های خود ندارید، مشاوره و راهنمایی در خدمات دانشجویی می تواند به شما کمک کند،پول خود را مدیریت کنید و بودجه خود را بررسی کنید. مشاوره در مورد طیف وسیعی از مسائل مالی، عملی و حقوقی به دانش آموزان توسط تیمی از  مشاوران ارائه می شود.

 • کار کردن در طول تحصیل

بسیاری از دانش آموزان در طول دوره ی تعطیلات و  یا نیمی از وقتشان را  در طول سال تحصیلی، کار می کنند. مزایای کار نیمه وقت برای دانش آموزان، صرف نظر از درآمد اضافی، این است که شما می توانید تجربه بدست آورید و در معرض انواع مختلف کار قرار بگیرید و شما را با مهارت ها و تجربه های ارزشمندی  آشنا می کند و به شما  اعتماد به نفس خواهد داد. خدمات شغلی دانشگاه ، فرصت های شغلی مناسب را در سراسر دانشکده ها و محوطه های دانشگاه تبلیغ می کند.

 • پشتیبانی و حمایت از مهارت های تحصیلی و انگلیسی آکادمیک

مرکز زبان انگلیسی دوره های آمادگی علمی برای دانشجویان بین المللی را که هنوز مستقیما وارد دوره های کارشناسی نشدند فراهم میکند. این مرکز همچنین طیف وسیعی از مهارت های تحصیلی و انگلیسی آکادمیک را به صورت رایگان هم برای دانشجویان بومی و هم برای دانشجویان خارج از کشور ارائه می کند.

 • امکانات کتابخانه دانشگاه  کینگز :

این مجموعه شامل بیش از یک میلیون کتاب چاپ شده، و همچنین هزاران مجله و منابع الکترونیکی است و از جمله خمات کتابخانه، دسترسی به منابع چاپی و آنلاین، آرشیوها و مجموعه های ویژه را فراهم می کند.

blank

۶. کالج امپریال لندن

کالج امپریال لندن ، یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی واقع در لندن ، انگلستان است. در سال های ۲۰۱۸-۱۹، امپریال رتبه  ۹ ام را در رتبه بندی دانشگاه های جهان کسب کرده است و امپریال به عنوان سومین دانشگاه برتر ، جز بهترین دانشگاه های انگلستان است. دانشجویان، کارکنان و پژوهشگران وابسته به آن عبارتند از:

۷۴ عضو رسمی انجمن سلطنتی، ۸۷ مددکار آکادمی مهندسی سلطنتی و ۸۵ نفر از دانشجویان دانشکده علوم پزشکی و ۱۴ برنده ی جایزه ی نوبل. دانشگاه امپریال در زمینه علوم، مهندسی، کسب و کار و پزشکی شهرت جهانی دارد. این دانشگاه بهترین نمرات خود را در رتبه بندی دانشگاه های جهانی برای شهرت خود در میان کارفرمایان و درصدی از دانشجویان بین المللی خود بدست می آورد.

افراد مشهوری از این دانشگاه فارغ التحصیل شده اند، از جمله:

 • محل اقامت

بیش از ۹۰٪ از دانشجویان مقطع کارشناسی در امپریال تصمیم می گیرند که در سالن های محل اقامت دانشگاه در سال اولشان زندگی کنند. اتاق هایی برای حدود ۲۵۰۰ دانش آموز وجود دارد که شامل اتاق های یک نفره و دو نفره می باشد. محل اقامت افراد متناسب با بودجه و در مکان های مختلف متفاوت است.

 • چرا دانش آموزان در سالن ها زندگی می کنند؟

مزایای زیادی برای زندگی در سالن ها وجود دارد ، که به چند دلیل آن اشاره می کنیم :

 1. اگر شما یک دانش آموز زیر ۱۸ سال هستید طبق قانون نمی توانید در اتاق دو خوابه اقامت کنید تا زیر سن ۱۸ سالگی اتاق یک خوابه به شما اختصاص داده می شود.
 2. هزینه ی محل اقامت شما شامل خدمات رفاهی ، سرعت بالای اینترنت و محتویات بیمه می باشد و همه ی هزینه ها بر اساس قیمت پایه پرداخت می شوند که این به نوع خواسته ای که شما دارید بستگی دارد.
 3. همه ی سالن های محل اقامت ، مجهز به کنترل ورود و خروج افراد به صورت الکترونیکی به محل اقامت ، ودوربین مدار بسته هستند و دفاتر امنیتی ۲۴ ساعته در محوطه ی دانشگاه وجود دارد.
 4. همه ی سالن ها ی محل اقامت مجهز به یک کد شناسایی منحصر به فرد هستند که به محض اقامت شما در هر یک از این سالن ها ، این کد به شما اختصاص داده می شود که به محض ورود افراد ، کد شما با کد سالن محل اقامت تطبیق داده می شود که این امنیت شما را با کیفیت خوب تضمین می کند.
 • هزینه زندگی در لندن

هزینه های زندگی در دانشگاه ، به میزان قابل توجهی با توجه به شرایط شخصی و انتخاب شیوه ی زندگی متفاوت خواهد بود.هزینه ی زندگی در محل اقامت خصوصی و در سالن های کالج با در نظر گرفتن اینکه قیمت غذا ، هزینه های شخصی ، صورتحساب ها ، بیمه و غیره  به صورت پایه در نظر گرفته شده است بدین صورت است:

 • ۳۹ هفته برنامه تحصیلی آکادمیک –
 • برای کسانی که در سالن های کالج زندگی می کنند: £۱۱,۸۱۸٫۲۹
 •  ۵۲ هفته برنامه تحصیلی آکادمیک – برای افرادی که در محل اقامت خصوصی زندگی می کنند: £۱۵,۵۵۶
 • هزینه تحصیل

هزینه ی دانشجویان خارج از کشور به مراتب بالاتر از هزینه ی دانشجویان بومی و دانشجویان کشورهای اتحادیه ی اروپا است که هزینه ها بسته به رشته ای  که در آن تحصیل می کنید متفاوت است.

 • دانشکده مهندسی: £ ۳۰,۲۵۰٫۰۰

(در دانشکده ی مهندسی اگر شما در طول تحصیل ، کار پژوهشی بگیرید شهریه ی یک سال شما شامل ۱۰٪ تخفیف می شود.)

 • دانشکده پزشکی : £ ۴۱,۰۰۰٫۰۰

دانش آموزان پس از فارغ التحصیل شدن یا وارد بازار کار می شوند یا ادامه تحصیل می دهند.

 • تحصیل بیشتر

دانشگاه خدماتی را برای کمک به برنامه ریزی و آماده شدن برای تحصیل بیشتر، در اختیار شما قرار می دهد که عبارتند از :

 • – کارگاه های آموزشی برای آماده شدن برای تحصیل بیشتر
 • – خدمات پشتیبانی در زمینه ی نوشتن برنامه
 • – ملاقات با مشاوران حرفه ای برای بحث در مورد انتخاب ها

این کالج به شدت توسط کارفرمایان مورد هدف قرار می گیرد و فارغ التحصیلان این دانشگاه ، بسیار مورد تقاضا هستند.

آمار نشان می دهد در سال ۲۰۱۷، ۴۱ درصد از فارغ التحصیلان بین المللی وارد اشتغال شدند؛ ۵۳٫۵٪ وارد مطالعه بیشتر یا آموزش شدند ، ۱٪ به دنبال استخدام یا آموزش بودند؛ و ۴٫۵٪ برای اشتغال، تحصیل یا آموزش در دسترس نبودند.

 • خدمات دانشگاه
 • سیستم آنلاین JobsLive :

JobsLive یک سیستم رایگان است که یک سیستم آنلاین خدمات حرفه ای ، برای رزرو رویدادها و قرار ملاقات ها، جستجو برای شغل ها و کارفرمایان است.

این سیستم آنلاین بدین گونه است که دانش آموزان کنونی امپریال به صورت خودکار با JobsLive ثبت می شوند. 

 • امکانات

امکانات ورزشی در محوطه امپریال لندن شامل چهار سالن بدنسازی، از جمله سالن بدنسازی اصلی Ethos، دو استخر شنا و دو سالن ورزشی است. امپریال دارای امکانات ورزشی فراوانی در زمین های ورزشی هستون (Heston) ) و هارلینگتون (Harlington) است.

در محوطه دانشگاه کنسینگتون جنوبی، مجموعا شش کارگاه آموزشی موسیقی وجود دارد که شامل پیانو برای استفاده توسط افراد درجه یک و پیانو های بزرگ است که به طور انحصاری برای افرادی است که درجه ۸ یا بالاتر را کسب کرده اند.

blank

٧. دانشگاه بریستول

دانشگاه بریستول ، یک دانشگاه تحقیقاتی واقع در شهر بریستول، انگلستان است. دانشگاه بریستول در رتبه بندی دانشگاه جهانی QS در سال ۲۰۱۸ رتبه ۴۴ را دارد و جزء بهترین دانشگاه های انگلستان، رتبه بندی شده است و ۱۳ نفر از فارغ التحصیلان این دانشگاه در طول تاریخ برنده ی جایزه ی نوبل شدند.

از جمله افراد مشهوری که از این دانشگاه فارغ التحصیل شده اند شامل :

 1. دیوید ویلیامز ( David Walliams): هنرپیشه، کمدین، نویسنده و رمان‌نویس اهل کشور بریتانیا است.
 2. سایمون پگSimon Pegg) : بازیگر، کمدین ، فیلم نامه نویس و تهیه کننده ی انگلیسی است .
 3. مارکوس بریجستاک ( (Marcus Brigstocke:یک کمدین،طنزپرداز و هنرپیشه اهل بریتانیا است.
 • محل اقامت

پرداخت هزینه ی اقامت شما بستگی دارد به نوع اتاقی که شما در آن اقامت دارید. دانشگاه بریستول، اقامتگاه های متنوع خیلی وسیع دارد که هزینه های آن ها هم متفاوت است. هزینه ها طبق تعدادی از فاکتورها محاسبه شده اند که شامل سایز اتاق، امکانات محل اقامت شما از قبیل اتاق های مشترک ، باغ ها ، امکانات ورزشی و هزینه هایی از قبیل قبض گاز، آب و برق به علاوه ی هزینه ی اینترنت و بلیط اتوبوس است.

 • هزینه ی اقامتگاه ها
 • ۴۲ هفته – سوییت یک نفره ی اختصاصی با وعده ی غذایی:  £۱۰۵۵۱
 • ۴۲ هفته – سوییت یک نفره ی اختصاصی با آشپزخانه:  £۸۲۲۷
 • ۳۸هفته – سوییت یک نفره ی اختصاصی با آشپزخانه:  £۷۴۴۴
 • تضمین محل اقامت

این دانشگاه پیشنهاد ارائه ی محل اقامت را برای اولین سال تحصیلی برای همه ی دانشجویان انگلستان، اتحادیه اروپا و بین المللی که تا ۳۰ ژوئن ۲۰۱۹ درخواست بدهند تضمین می کند، در صورتی  که :

 • – آنها پیشنهاد مطالعه را در بریستول را  پذیرفته باشند.
 • – برای اولین بار برای تحصیل در بریستول می آیند.
 • – بدون  همراه هستند (یعنی بدون اعضای خانواده وابسته، والدین یا همسر).
 • و همچنین دانش آموزانی را ذیل را تضمین نخواهد کرد:
 • – مهلت درخواست را از دست داده اند.
 • – پیشنهاد تحصیلشان را تا ۳۰ ژوئن ۲۰۱۹ بطور قطعی تایید نکرده اند.- قبلا در دانشگاه بریستول تحصیل کرده اند.

لطفا توجه داشته باشید که جهت برآورد کردن ضمانت دانشگاه ممکن است شما را برای یک اتاق که در یکی از محل های اقامت تبلیغ شده ی دانشگاه نیست و یا به شما اقامت موقت را در یک اتاق مشترک با دانش آموز دیگر برای یک مدت کوتاه ارائه دهند.

 • هزینه ی زندگی در بریستول

هزینه ی زندگی شما بستگی به نوع زندگی شما خواهد داشت. بیشتر دانش آموزان از ۹۰۰۰ پوند به ۱۴،۵۰۰ پوند در سال صرف هزینه های زندگی از جمله مسکن می کنند اگر چه ممکن است بسته به انتخاب و شیوه ی زندگی شما ، هزینه ها افزایش یابد.

 • دانشگاه بریستول از بهترین ها در جهان برای اشتغال زایی است .

دانش آموزان دانشگاه بریستول ، بیشترین فرصت اشتغال را در جهان دارند. با توجه به رتبه بندی جهانی QS در سال ۲۰۱۷ ، بریستول رتبه ی ۳۹ ام را در جهان و ۶ ام را در انگلستان از موسسات جهانی کسب کرده است. همچنین بریستول برخی از بهترین دانشجویان را جذب می کند و برخی از فارغ التحصیلان کارآفرین را تولید می کند.

 • خدمات شغلی

دانشگاه از علاقه مندان برای شروع کار و کارآفرینی از طریق یک برنامه ی هیجان انگیز از رویداد ها ، کارگاه های آموزشی ساخت مهارت و مسابقات حمایت می کند.

 • امکانات

ورزش ، تمرین کردن و سلامت، بخشی از امکانات شبکه است و فرصت های مشارکت ورزشی در همه سطوح و شانس برای شرکت در طیف وسیعی از فعالیت های سالم رافراهم می کند.از جمله امکانات این دانشگاه ، یک مجموعه ی ورزشی است که یک سری ورزش ها که شامل تنیس، فوتبال، راگبی و غیره است  را هم در فضای بسته، هم در فضای بیرون ارایه می دهد و همچنین دارای استخر شنای سرپوشیده است.

ورزش قایقرانی از جمله ورزش هایی است که در این دانشگاه ارایه می شود و همچنین از دیگر امکانات این دانشگاه می توان به سالن ورزشی که شامل ورزش هایی مثل فیتنس، اسکواش و ورزش های آزاد است و کیلینیک پزشکی ورزشی که شامل یک تیم پزشکی چند نفره ی ورزشی است که مجموعه ای از خدمات را برای بهبود عملکرد و جلوگیری از آسیب با خدمات ۲۴ ساعته و تخفیف برای درمان اعضا اریه می کند، اشاره کرد.

blank

٨ .دانشگاه ادینبورگ

دانشگاه ادینبورگ در اسکاتلند، بریتانیا واقع شده است.این دانشگاه در سال ۱۵۸۲ تاسیس شده است و ششمین دانشگاه قدیمی انگلیسی زبان دنیاست و از دانشگاه های باستانی اسکاتلند است.دانشگاه ادینبورگ در رتبه بندی دانشگاه جهانی QS ، رتبه ی ۱۸ ام را در سال ۲۰۱۹ بدست آورده است.

فارغ التحصیلان دانشگاه شامل تعدادی از چهره های اصلی تاریخ مدرن، از جمله: ۳ نفر از اعضای استقلال آمریکا، ۹ نفر از سران دولت که شامل ۳ نخست وزیر انگلستان است و برنده ی ۲۳ جایزه ی نوبل،چندین مدال المپیک طلایی و غیره است.

همچنین برخی از چهره های مشهور از این دانشگاه فارغ التحصیل شده اند که میتوان به:

الکساندر گراهام بل : دانشمند، مخترع، مهندس و نوآور اسکاتلندی و مخترع تلفن چارلز داروین : یک فیلسوف انگلیسی، زمین شناس و زیست شناس که به تکامل علم کمک های زیادی کرده است، اشاره کرد.

 • محل اقامت

به بیشتر دانشجویان بین المللی تضمین داده می شود که یک اتاق در محل اقامت دانشگاه برای آن ها ارائه شود. این دانشگاه به دانش آموزان طیف گسترده ای از اتاق های متنوع در اقامتگاه های مدرن و تاریخی ارائه می دهد . بیشتر اتاق ها آشپزخانه هایی دارند برای دانش آموزان تا خودشان، غذای خود را آماده کنند. اما دانش آموزان جدید هچنین می توانند اتاق هایی راکه در رستوران محل اقامتشان ، وعده های غذایی سرو می شود انتخاب کنند.

همه ی محل ها ی اقامت فاصله شان  به فاصله ی پیاده روی تا محوطه ی دانشگاه است.

 • تضمین اقامت برای دانشجویان بین المللی:

اگر شما مایل به اقامت در محل معرف دانشگاه هستید، زمان را از دست ندهید. برای اینکه که مطمین شوید محل اقامت دانشگاهتان تضمین شده است باید مکان تحصیل ادینبورگ را تا مهلت تعیین شده انتخاب و تایید کنید.

 • کدام دانش آموزان محل اقامتشان تضمین است؟

• همه دانشجویان سال اول دوره ی کارشناسی بدون توجه به اینکه از کجا هستند.•

• همه دانش آموزان بدون توجه به اینکه از کجا هستند.

 • شما برای محل اقامت دانشگاه تضمین شده هستید اگر:

– یک دانش آموز جدید و یک دانش آموز تنها در دانشگاه ادینبورگ هستید.

– درخواست پذیرش اقامت آنلاین شما تا تاریخ ۱۶ آگوست در سال ورود به دانشگاه دریافت شده باشد.

– در خارج از شهر ادینبورگ ساکن هستید.

– در حال تحصیل هستید در دانشگاه ادینبورگ برای تمام سال تحصیلی، که در ماه سپتامبر آغاز می شود. 

 • هزینه ی اجاره ی پیش بینی شده

هزینه ی اجاره ی خوابگاه که شامل سالن غذاخوری است و سرو کردن غذا در هزینه ی اجاره ،  گجانده شده است از ۶٬۵۸۰ پوند  تا ۸٬۹۵۰ پوند برای ۳۷ هفته  است

هزینه ی اجاره ی خوابگاه بدون سرو کردن غذا و برنامه ی غذایی از ۳٬۵۱۲ پوند تا ۶٬۴۱۳ پوند برای ۳۸ هفته است.

 • هزینه ی تحصیل دوره ی  مقطع  کارشناسی ۲۰۱۹-۲۰۲۰:

هزینه ی تحصیل برای دانش آموزان خارج از کشور به مراتب بیشتر از دانش آموزان بومی و دانش آموزان کشورهای عضو اتحادیه ی اروپا است. هزینه های دوره ی تحصیلی دانش آموزان خارج از کشور برای دوره ی تحصیلی مقطع کارشناسی سالانه ثابت است که دانش آموزان خارج از کشور در سال دوم یا سال سوم  تحصیلی خود همان هزینه ی سالانه را پرداخت می کنند که در زمان ورودشان پرداخت کرده اند.

 • -رشته های مهندسی : £۲۶,۰۰۰
 • -پزشکی(بالینی): £۴۹,۹۰۰
 • -پزشکی(پیش بالینی): £۳۲,۱۰۰
 • £ ۲۶ ،۰۰۰ -زیست پزشکی:
 • -علوم پزشکی:£ ۲۶،۰۰۰
 • هزینه های زندگی ۲۰۱۸-۱۹

بودجه بندی برای هزینه های زندگی بخش مهمی از برنامه ریزی ، برای زندگی دانشگاه است.

هزینه های ماهیانه بصورت تخمینی

هزینه زندگی به میزان قابل توجهی بسته به شیوه زندگی، عادات بودجه و هزینه کردن شما متفاوت است. این هزینه ها بصورت ماهانه برآورد شده است:

هزینه های ماهانه : پایین ترین نرخ ۶۹۵ پوند

هزینه های ماهانه : بالاترین نرخ ۱،۳۷۰ پوند

 • خدمات شغلی و کارآموزی

دانشگاه فرصت های زیادی را به شما برای توسعه ی مهارت ها،افزایش اعتماد به نفس و بدست آوردن اطلاعات بیشتر در مورد خودتان و همچنین مشاوره،راهنمایی و اطلاعات شغلی برای همه ی دانش آموزان و فارغ التحصیلان اخیر ارائه می دهد.

خدمات شغلی دانشگاه،برنامه های کارآموزی مختلف را برای دانش آموزان و فارغ التحصیلان اخیرارائه می دهد و شما می توانید برنامه ای را که متناسب با شرایط شما باشد انتخاب کنید و به شما این امکان را می دهد تا دانش و مهارت های خود را در زمینه ی شغل آینده تان بدست آورید و تجربه کسب کنید.

 • امکانات دانشگاه دینبورگ
 • ورزش:

دانشگاه ادینبورگ بیش از ۶۷ باشگاه ورزشی دارد که توسط اتحادیه ی دانشگاه ادینبورگ اداره می شود که این دانشگاه شامل ورزش هایی از قبیل فوتبال، قایقرانی و پرواز با گلایدر است.

 • کتابخانه:

کتابخانه ی دانشگاه ادینبورگ ، مجموعه ای از بزرگترین کتابخانه ی دانشگاه در اسکاتلند با بیش از ۵/۲ میلیون جلد کتاب است.

blank

٩ .دانشگاه وارویک

دانشگاه وارویک یک  دانشگاه تحقیقاتی عمومی در حومه کاونتری، انگلستان است. این دانشگاه از زمان تأسیس همواره جزو ده دانشگاه رده اول انگلستان در کنار آکسفورد و کمبریج بوده‌است. وارویک در بریتانیا در رتبه هفتم قرار دارد و رتبه ی ۵۴ را در رتبه بندی دانشگاه جهانی QS در سال ۲۰۱۹ کسب کرده است. افراد مشهوری از این دانشگاه فارغ التحصیل شده اند ، از جمله :

 1. اولیور سایمن دارسی هارت : ( Oliver Simon D’Arcy Hart) اقتصاد دان آمریکایی زادهٔ بریتانیا و استاد اقتصاد در دانشگاه هاروارد است. او همراه با بنیت ر. هولمستروم ( Bengt R. Holmström ) به خاطر کار بر روی نظریهٔ قرارداد برندهٔ جایزهٔ نوبل در سال ۲۰۱۶ در زمینهٔ علم اقتصاد شد.
 2. گونی یوهانسن (  Guðni Th. Jóhannesson) یک مورخ ، استاد دانشگاه و سیاست‌مدار اهل ایسلند است. وی در انتخابات ریاست جمهوری ایسلند در سال ۲۰۱۶ به عنوان رئیس‌جمهور این کشور انتخاب شد.
 3. اندرو گ. هالدین Andrew G. Haldane) ) اقتصاد دان ارشد و مدیر اجرایی تجزیه و تحلیل پولی و آمار در بانک انگلستان است. 
 • محل اقامت

هزینه ی محل اقامت در سال ۲۰۱۸-۱۹

هزینه اقامت بستگی به سالن محل اقامت و طول مدت اقامت شما دارد که قیمت ها از ۷۶ پوند به ۱۸۱ پوند در هفته  ودر سال از ۳،۰۰۰ پوند به ۷،۲۰۰ پوند متغیر هستند.

 • هزینه های تحصیلی

هزینه ی تحصیل در برنامه تحصیلی شما بسته به دوره ی شما متفاوت خواهد بود.همچنین نرخ های هزینه دانشجویان خارجی در مقایسه با کشورهای انگلستان و کشورهای عضو اتحادیه اروپا متفاوت است. این هزینه ها برای همه دانشجویان فعلی و ورودی ۲۰۱۹/۲۰ قابل اجرا هستند.

۲۰۲۱-۲۲      ۲۰۲۰-۲۱ ۲۰۱۹-۲۰۲۰۱۸-۱۹        دوره
£۲۷,۰۶۰£۲۵,۷۷۰    £۲۴,۵۴۰     £۲۳,۳۸۰      مهندسی
£۲۴,۷۶۰£۲۳,۵۸۰     £۲۲,۴۶۰     £۲۱,۳۹۰      MBChB (فارغ التحصیل ورودی پزشکی) (سال اول)
£۴۳,۱۷۰£۴۱,۱۱۰£۳۹,۱۵۰£۳۷,۲۹۰MBChB ( فارغ التحصیل ورودی پزشکی) (سالهای ۲-۴)
 • هزینه های زندگی

هزینه زندگی در وارویک با انتخاب شیوه زندگی شما متفاوت است. با استفاده از تخمین های زیر، باید بتوانید هزینۀ هفتگی خود را بسنجید. 

مجموعهزینههزینه ی زندگی
£۳۰۴۰ – £۷۲۴۰£۷۶ – £۱۸۹            هر هفتهاقامت (در محوطه دانشگاه)
£۳۰۰۰ – £۵۴۰۰  £۷۸ – £۱۸۸         هر هفتهاقامت (خارج از محوطه دانشگاه)
       £۳۰۰£۱۰۰      هر ترم مسافرت (حمل و نقل عمومی)
£۱۹۵۰ – £۳۱۲۰£۵۰ – £۸۰    هر هفتهمواد غذایی و هزینه های عمومی
          £۵۰۰£۵۰۰هر سالکتاب ها و مواد
£۶۰۰           £۶۰۰         هر سال     لباس، از جمله لباس گرم اضافی
£۲۰۰۰£۵۰              هر هفته     سرگرمی، لباسشویی، ورزش، هزینه های عمومی
£۶۰۰        £۱۵        هر هفتهسفرها و تعطیلات
 •  تجربه ی کاری

داشتن برخی از تجربه های کاری قبل از اینکه دانشگاه را ترک کنید دارای مزایای فراوانی ست، نه تنها می تواند به شما کمک کند که نمونه های واقعی و شواهدی برای حمایت از برنامه های کاربردی آینده و مصاحبه ها به دست آورید، همچنین می تواند به شما در تصمیم گیری های مهم درباره ی آنچه که انجام می دهید ، آنچه دوست دارید و یا دوست دارید وکاری که می خواهید انجام دهید، کمک کند.هر چیزی که به شما اجازه می دهد مهارت های حرفه ای را توسعه دهید، می تواند یک نوع تجربه ی کاری باشد، بنابراین امکانات مختلفی وجود دارد که متناسب با نیازهای مختلف باشد.

 • مهارت ها و توسعه دانشجویی

فرصت های فراوانی برای دانشجویان کارشناسی  وجود دارد تا مهارت های خود را در دانشگاه افزایش دهند.خدمات پشتیبانی،طیف وسیعی از پشتیبانی را یرای کمک به شما  برای توسعه ی منابع شخصی و مهارت های لازم برای چالش ها و فرصت های شغلی ارائه می دهد. همچنین کارگاه هایی برای توسعه ی مهارت هایتان برگزار می شود که این کارگاه ها به مدت ۲ ساعت اجرا می شود.

 • امکانات دانشگاهامکانات ورزشی

از امکانات ورزشی این دانشگاه ، یک باشگاه بدنسازی همراه با استخر شنا ، زمین اسکواش ، امکانات صخره ای سرپوشیده ، دو سالن ورزشی ، ۴ سالن تنیس ، یک زمین ورزشی ۴۰۰ متری و بیش از ۶۰ هکتار زمین بازی در فضای باز از جمله زمین فوتبال است.کتابخانهکتابخانه دانشگاه اصلی در وسط محوطه اصلی قرار دارد. این کتابخانه حدود ۱،۲۶۵،۰۰۰ کتاب  و بیش از ۱۳ کیلومتر آرشیو و نسخه های خطی را در اختیار دارد. کتابخانه اصلی برای پشتیبانی از تحقیق و آموزش ، خدماتی را ارائه می دهد. این کتابخنه فضاهای همکاری (بصورت فیزیکی و مجازی)، اتاق های سمینار، امکانات کنفرانس و زمینه های تحصیل را برای دانشجویان را فراهم می کند.

blank

١٠.  بلربیز، بهترین دوره آمادگی دانشگاه برای دانش اموزان

 با سطح آموزش Bellerbys می‌توانید وارد بهترین دانشگاه‌های انگلستان شوید.  مشتاقیم به شما در رسیدن به اهداف و آرزوهایتان در یکی از سه مدرسه (College) منحصر به فردمان کمک کنیم.

 • برنامه آموزشی بریتانیایی ما با کیفیت و مورد اعتماد دانشگاه‌ها است و بر دانش‌آموزان بین‌المللی تمرکز دارد. معلمین و دبیران خصوصی مجرب ما حمایت لازم را جهت موفقیت شما ارائه می‌کنند و تمامی کلاس‌های ما کم جمعیت هستند تا به راحتی سوالات خود را بپرسید و در صورت نیاز کمک بیشتر دریافت کنید.
 • در زمان تحصیل در مدارس می‌توانید در اوقات فراغت از فعالیت‌های فوق برنامه مثل ورزش، موسیقی و هنرهای خلاق لذت ببرید. این را به همراه برنامه‌ای در نظر بگیرید که هدفی بالاتر از ارائه نمره‌های بالا دارد و به پرورش مهارت‌های رهبری، مناظره و پژوهش نیز می‌پردازد. به شما کمک می‌کنیم از حداکثر ظرفیت‌تان در دبیرستان، دانشگاه و بعد از آن استفاده کنید.
 • بریتانیا میزبان دانشگاه‌های Russel Group در سطح جهانی، دانشگاه‌های مشهور Cambridge و Oxford و دیگر دانشگاه هاست. مدرسین و مدیران برنامه مجرب ما به برقراری روابط نزدیک با این دانشگاه‌ها و سایر دانشگاه‌ها متعهد هستند تا به شما در درک انتخاب‌هایتان کمک کنند.
 • ما خواهان موفقیت شما در رشته‌تان هستیم و به همین خاطر به شما کمک می‌کنیم بهترین دانشگاه را متناسب با شرایط‌تان انتخاب کنید. برنامه‌های ما بیشترین تنوع در انتخاب دانشگاه را دارند، از جمله این که برای برخی از برنامه‌ها در زمان تقاضا (اپلای) قبولی مشروط ارائه می‌دهیم. همچنین سالی دوبار نمایشگاهی انحصاری از دانشگاه‌ها برگزاری می‌کنیم که در آنجا فرصت دیدار با نمایندگان دانشگاه‌ها و بررسی گزینه‌هایتان را دارید. با تحصیل در Bellerbys می‌توانید مطمئن شوید که مشاوره مستقل ما را دریافت می‌کنید و شما را در طول انتخاب دانشگاه‌های موردعلاقه‌تان، درخواست UCAS و مصاحبه راهنمایی می‌کنیم.
 • هریک از مدارس ما بیشترین حمایت و مراقبت را از شما می‌کنند تا شما خوشحال باشید و از درس‌های خود لذت ببرید. بیش از ۵۰ سال سابقه همکاری با دانش‌آموزان بین‌المللی را داریم و می‌دانیم چگونه از شما جهت موفقیت در دانشگاه حمایت کنیم. ۱۹ نقش پشتیبانی در هر مدرسه وجود دارد که شامل: مسئولین اقامت و رفاه، نگهبان، حراست، مشاور زبان، مسئول حضور و غیاب و معلم خصوصی می‌شود. همه ما تلاش می‌کنیم به شما کمک کنیم احساس راحتی کنید و موفق شوید.
 • چرا Bellerbys College را به شما پیشنهاد می‌کنیم؟

Bellerby College آموزش رسمی سطح بالا و فرصت یادگیری درباره فرهنگ بریتانیا را به علاقمندان سراسر جهان می‌دهد.

 • سه مدرسه منحصر به فرد در شهرهای معروف بریتانیا

با تحصیل در یکی از مدارس بین‌المللی ما در برایتون، کمبریج یا لندن، آموزش جامعی دریافت می‌کنید که مورد تایید دانشگاه‌ها و کارفرمایان است:

چرا تحصیل با سیستم بریتانیا در Bellerbys  را به شما پیشنهاد می‌دهیم؟

 • دریافت آموزش با کیفیت با سیستم بریتانیا در محیط بین‌المللی حامی.
 • سفر به شهرها و دانشگاه‌های مختلف جهت بررسی گزینه‌هایتان برای تحصیلات عالی
 • یادگیری احترام به نظرات مختلف و تقویت اعتماد از طریق دوستی‌های بین‌المللی
 • تقویت زیان انگلیسی در بهترین مکان برای مطالعه این زبان
 • تجربه زندگی در بریتانیا از جمله هنر، موسیقی، ورزش و ادبیات در سطح جهانی
 • کشف فرهنگ، معماری، تاریخ و میراث
 • لذت از زندگی در بریتانیا در خوابگاه‌های دانشجویی راحت یا با میزبانی خانواده‌ها
 • بهره‌گیری از حمایت فردی برای تکمیل درخواست UCAS از جمله کمک برای نوشتن انگیزه‌نامه (Personal Statement)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *