بلربیز گزینه برتر برای تحصیل در انگلستان

 تحصیل کالج انگلستان

کسانی که بلربیز را انتخاب کرده اند تا فرزند خود را برای تحصیل در انگلستان بفرستند به این دلیل بوده است که ” ما به دنبال آموزش با کیفیت بریتانیایی بوده ایم و بلربیز با وضعیت ما متناسب بود.“ یا اینکه ” دانشگاه ها به بلربیز اعتماد دارند زیرا معلمان فوق العاده ای دارد.“ همچنین گفته اند که: ” کالج تخصصی آنها فضای با اطمینان و حمایتگری را فراهم کرده است که فرزند ما بتواند توانایی های خود را شکوفا کند.“

اما مهم ترین دلیل انتخاب بلربیز برای تحصیل در انگلستان این است که:

آنجا دانشجویان خارجی بسیاری دارد، به همین دلیل در تصمیم گیری های کلی کالج واقعا شرایط مهاجرین را در نظر میگیرند. حتی اساتید بلربیز با توجه به تجربه در زمینه آموزش به دانشجویان خارجی انتخاب می شوند. این مساله بسیاری از دغدغه های والدین و مشکلات دانشجو را برای تحصیل در انگلستان از بین می برد.

مدیران و مشاوران کالج بلربیز آگاهی کاملی از تمام دانشگاه های انگلستان دارند. به این ترتیب دانشجویان آنها می توانند از بهترین راهنمایی ها استفاده کنند تا به دانشگاه های مناسبی راه پیدا کنند. به عنوان مثال بسیاری از دانشجویانی که تحصیل در انگلستان به برای پذیرش کالج بلربیز رفته بودند امروزه وارد آکسفود، کمبریج و حتی دانشگاه های مطرح Russell Group شده اند.

کالج بلربیز برای تحصیل در انگلستان دوره های مختلفی دارد که متناسب با علایق ، توانایی و خواسته های شماست. با اطمینان زیادی می گوییم که اگر بدنبال تحصیل در انگلستان هستید یکی از بهترین گزینه ها شروع از دوره های بلربیز است. زیرا:

چرا کالج بلربیز را برای تحصیل کالج انگلستان پیشنهاد می کنیم؟

اگر بخواهیم به طور خلاصه به این سوال پاسخ دهیم:

تحصیل کالج انگلستان

ورود تضمینی

به یک دانشگاه عالی

دانش آموزان بلربیز برای امتحانات به نحوی آماده می شوند که نمرات ممتازی بدست می آورند. به این ترتیب به سادگی با نمرات بالا وارد آکسفورد، کمبریج و سایر دانشگاه های طرف قرار داد به بلربیز می شوند.

تحصیل کالج انگلستان

طراحی ویژه

برای دانشجویان خارجی

بلربیز یک کالج بین المللی است که دانش آموزانی از ۶۶ کشور مختلف در آن تحصیل می کنند. در محیط دوستانه بلربیز برای این زندگی دانشجویان خارجی مهارت های زندگی و مراقبی ویژه ای طراحی شده است.

تحصیل کالج انگلستان

مدارک معتبر

در سط جهانی

دوره های بلربیز به نحوی طراحی شده اند که اعتبار بسیار بالایی چه در انگلستان و چه در سراسر دنیا دارند ( A-Class ) یعنی که مدرک شما مورد اعتماد دانشگاه های برتر جهان است.

به این نکته از یکی از دانشجویان که برای تحصیل در کالج انگلستان از چین به بلربیز آمده است توجه نمایید:

” به نظر من بهترین نکته در بلربیز این است که کلاس های کم جمعیتی داریم ( سطح یادگیری افزایش می یابد). کلاس ها به زبان انگلیسی آکادمیک هستند، در طول سال با همکلاسی ها ارایه می دهیم ، ایده هایمان را تبادل کنیم و نیاز است تحقیق آماده کنیم. تحقیق، مباحثه و سخنرانی،  سه مهارت اساسی برای ورود به یک دانشگاه ممتاز است که در بلربیز می آموزیم.“

الیزا / آماده ورود به دانشگاه آکسفورد

مناسب برای ایرانیان

کالج های بلربیز

مکان های سه کالج تخصصی بلربیز در برایتون ، کمبریج و لندن با دقت و آینده نگری انتخاب شده اند.

تحصیل کالج انگلستان

لندن

امروزه لندن یکی از اصلی ترین مراکز تجارت جهانی است. آمارها نشان می دهد ۴۰٪ شرکت های جهانی در لندن واقع شدن اند. می توان گفت کالج بلربیز لندن راه ورود به دنیای تجارت این شهر هیجان انگیز از طریق ادامه تحصیل در انگلستان است. زیرا خوابگاه بلربیز لندن تنها ۳۰ دقیقه با مرکز شهر فاصله دارد.

تحصیل کالج انگلستان

کمبریج

همه دنیا کمبریج را می شناسند زیرا قدیمی ترین و بهترین دانشگاه جهان در آنجا قرار دارد. از گذشته تا به امروز بهترین دانشمندان و متخصصین در کمبریج پروش یافته اند زیرا فضای آنجا به نحوی است که این امکان را به هر فردی می دهد تا با سرعت بسیار بالایی نوآوری کند. در دوره های بلربیز کمبریج  تمام برنامه ها، رشته ها و فعالیت ها به نحوی متمرکز شده اند تا برای STEM یا مدرک کسب‌وکاری که انتخاب کرده اید موفق شوید.

تحصیل کالج انگلستان

برایتون

کسانی که به انگلستان سفر کرده اند می دانند که ” متمایزترین شهر جزیره برایتون است.“ زیرا مردمی که به برایتون می روند به دنبال یادگیری و به چالش کشیدن خود هستند تا بتوانند بهتر خودشان را کشف کنند. این شهر برای تحصیل توسعه یافته است و درآن مکانهای آرامی برای مطالعه و تفکر ایجاد شده است. کالج بلربیز در مرکز شهر برایتون واقع شده است که گسترده ترین برنامه ها را ارایه می دهد، زیرا بلربیز در آن پایه ریزی شده است.

کسب اطلاعات بیشتر در مورد کالج ها در

دوره های متناسب و رشته های فراوان

بعد از اینکه برای ادامه تحصیل در انگلستان در کالج بلربیز مطمئن شده اید حال این چهار انتخاب در درسترس شماست:

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویزای تحصیلی انگلستان ، هزینه شهریه و اقامت…

قدم بعدی؟

کلیک کنید: مراحل و مدارک مورد نیاز برای پذیرش کالج بلربیز

گالری تصاویر

هنوز سوالاتی دارید؟

1 دیدگاه برای “بلربیز گزینه برتر برای تحصیل در انگلستان

  1. blank
    هومن هنرور گفته:

    کالج بلربیز برای ایرانیان یکی از بهترین کالج هاست به این دلیل که محیط سالمی در کالج حاکم است و دانش اموز هر لحظه می تواند در صورت بروز مشکل به مسئولان کالج مراجعه کند، به دلیل بین المللی بودن دانش اموز حس غریبی ندارد و به سادگی می تواند خود را وفق دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *