دوره Foundation

ورود به دانشگاه از طریق برنامه دوره Foundation

دوره Foundation بلربیز، مسیر رشدی برای رسیدن به بیش از ۸۰ دانشگاه و ۱۷۰۰ رشته مختلف است. با فراهم کردن دنیایی از انتخاب‌‌ها در برابر شما، ما کمکتان خواهیم کرد تا بهترین دانشگاه ممکن برای خود را پیدا کنید.

چرا ایده خوبی است که در دوره Foundation ما تحصیل کنید؟

تحصیل در دوره Foundation ما، یک راه عالی برای غرق کردن خود در درسی است که به آن عشق می‌ورزید. در این برنامه یک ساله، شما با بدست آوردن دانش آکادمیک جامع گسترده، مهارت‌های زبان انگلیسی، و مهارت در درس خواندن، برای تحصیل در دانشگاه آماده خواهید شد.

  • با مسیرهای درسی که در دوره Foundation انتخاب می‌کنید، می‌توانید تا هشت آفر برای راهیابی مشروط (Conditional progression) از دانشگاه‌های برتر انگلستان دریافت کنید.

 

  • می‌توانید از بین ۱۱ مسیر درسی انتخاب کنید. تمام این مسیرها از طرف دانشگاه درجه یک لنکستر به رسمیت شناخته می‌شوند و در همه آنها، تدریس با کیفیت بالا انجام می‌شود. تعداد نفرات کلاس‌های دوره Foundation کم است و به طور میانگین، ۱۰-۱۲ نفر در هرکدام از آنها حضور دارند.

 

  • برنامه Foundation ما، مسیر رشد برای رسیدن به بیش از ۸۰ دانشگاه و ۱۷۰۰ رشته مختلف را فراهم می‌کند؛ از جمله دانشگاه‌های درجه یک و دانشگاه‌های گروه راسل (Russell Group).

 

  • می‌توانید به جای IELTS، از Acceptance AES برای ورود به دانشگاه‌های برتر استفاده کنید.

 

  • ما مجموعه گسترده‌ای از فعالیت‌های غنابخشی ساختاریافته ارائه می‌کنیم تا بتوانید علایق خود را پرورش داده و مهارت‌های بیشتری کسب کنید.

 

  • با شش ماژول تخصصی که با مسیر درسی انتخابی شما مرتبط هستند، می‌توانید دانش آکادمیک خود را عمیق‌تر کنید

 

  • می‌توانید در زمانی که در انگلستان هستید، دانشگاه خود را انتخاب نمایید؛ چرا که با زندگی در انگلستان درک بهتری از مکان تحصیل خود پیدا می‌کنید.

 

  • ما شما را در مسیر اپلای به دانشگاه راهنمایی می‌کنیم تا شما بتوانید حتما به بهترین دانشگاه برای خودتان پذیرفته شوید.

 

  • گارانتی بازگشت هزینه* ما، شما را مطمئن خواهد کرد که قرار است موفق شوید و به یک دانشگاه برتر پذیرفته گردید.

 

آماده شدن برای دوره Foundation

در سه ترم، دوره Pre-Foundation را بگذرانید و مهارت‌های لازم برای ورود به دوره Foundation را کسب کنید. این دوره متمرکز، برای محصلانی طراحی شده که در زبان انگلیسی و در تحصیل به کمک و حمایت بیشتری نیاز دارند. شما این فرصت را خواهید داشت که روی پروژه‌ها و دروس پایه مرتبط با مسیر Foundation مد نظرتان کار کنید.

این دوره در کالج بلربیز برایتون و کالج بلربیز لندن تدریس می‌شود. بر مبنای منطقه، محتوای دوره‌ و نحوه راهیابی به دوره بعدی (Progression) متفاوت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *