اخذ پذیرش و بورسیه تحصیلی در انگلستان و کانادا

موسسه کالج ملل نماینده رسمی کالج بلربیز انگلستان و کالج بادول کانادا

تحصیل در بهترین دانشگاه‌های دنیا رو تجربه کن ...

قصد تحصیل خارج از کشور رو داری ؟
میخوای بدونی آیا بورسیه تحصیلی بهت تعلق میگیره یا نه؟
اصلا دوست داری بدونی با سابقه تحصیلی خودت امکان پذیرش تو چه دانشگاه‌هایی رو داری ؟
موسسه کالج ملل ، نماینده رسمی کالج بلربیز انگلستان و کالج بادول کانادا شما رو در این مسیر راهنمایی میکنه.
برای جزییات بیشتر ویدیو زیر رو ببین و برای شروع کار و مشاوره رایگان کافیه فرم مشاوره رو پر کنی و منتظر تماس کارشناسان موسسه کالج ملل بمونی تا راهنماییت کنن .

بروشورهای آشنایی با خدمات ما

چرا موسسه کالج ملل ؟

تجربه رضایت بخش دانش‌آموزان اعزام شده

" من دقیقا ٣ ماه از اومدنم به بلربیز میگذره و باید بگم همه چیز اینجا فوق العادست! به خاطر اینکه پدرم پزشک بود از بچگى دوست داشتم پزشک بشم و الان دارم دوره Elite Medic بلربیز رو میگذرونم که تقریبا با همه دوره هاى پیش دانشگاهى دنیا فرق داره! ما اینجا قبل از ورود به دانشگاه پزشکى مطالبى رو توى لابراتوى به طور عملى کار میکنیم با اساتید که همیشه از بقیه دانشجوهاى پزشکى چند مرحله جلوتر باشیم. این به ما کلى اعتماد به نفس میده و خب به نظرم بى نظیر هستش! "
berimuk
Mehran Hekmati
Student
"سلام دوستان من ارشیا هستم ، اولش خیلی استرس داشتم که دارم میرم کجا و میخوام چیکار کنم ولی وقتی اومدم اینجا برخورد عوامل اینجا رو دیدم کلا نظرم عوض شد ، میخوام تشکر کنم از کالج ملل که کارای من رو انجام داد و هیچ کم و کسری واسه من نذاشت. خیلی ممنون از کالج ملل و آقای سهند نبوی"
blank
Arshia Darvishzade
Student
" من الان چند ماه هستش که در شعبه برایتون بلربیز درس میخونم و از همه چى راضى هستم. پرسنل، اساتید و هم کلاسى هام همیشه براى کمک کردن آماده اند. قبل از اومدنم فکر می کردم شاید اولش برام سخت باشه و دلم تنگ بشه، ولى کلاس ها، محیط، دوستام و برنامه هاى متنوع کالج اصلا نذاشته همچین حسى داشته باشم. تازه چون انگلستان نزدیک هستش سالى دوبار هم به ایران سفر میکنم. "
berimuk
Mehdi Ravari
Student
"موسسه ملل مسیری روشن برای اخد پذیرش تحصیلی فرزندم در انگلستان ترسیم نمودند و در تمام مراحل از ابتدای درخواست تا پایان ورود به کالج با راهنمایی‌هایشان مارا همراهی نمودند. کالج بلربیز با ایجاد محیطی آرام باعث شد فرزندم احساس تنهایی و استرس نداشته باشد و خدمات ارائه شده توسط این کالج تا کنون، مورد رضایت اینجانب محسن رحمت پور می‌باشد."
blank
Mohammad Reza Rahmatpour
Student's Father

ارزش‌های ما

صداقت در کار و پروسه اى که اصولا مشتریان با آن آشنایى چندانى ندارند و به آسانى در معرض سواستفاده قرار میگیرند بزرگترین ارزش ما است. یکى از اصلى ترین دلایل پیدایش کالج ملل عدم سو استفاده از خانواده‌هاى محترم توسط موسسات جعلى در پروسه اعزام فرزند خود به انگلستان بود. تیم ملل سعى دارد تا با انجام کار خود به بهترین نحو ممکن دست سودجویان را از خانواده ها کوتاه نماید.

اشتراک تجربیات توسط دانش‌آموز اعزامی موسسه کالج ملل

معرفی موسسه کالج ملل به عنوان نماینده کالج بلربیز انگلستان توسط کارمند این مجموعه

اشتراک تجربیات توسط دانش‌آموزان اعزامی موسسه کالج ملل

ویزاهای اخذ شده توسط موسسه کالج ملل

رویاهاتو زندگی کن ...