خدمات ما

آنچه از موسسه کالج ملل انتظار دارید:

ماموریت ما

ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات به شمایى که لیاقت بهترین هارو دارید.

حفاظت از اطلاعات شخصى و مراقبت از اعتماد ارزشمند شما به کالج ملل.

تیم ما همچنین تمامى تلاش خود در راستاى سربلندى و سرافرازى جوانان و نوجوانان این مرز و بوم در سرتاسر دنیا به کار می گیرد.

ارزش های ما

صداقت در کار و پروسه اى که اصولا مشتریان با ان اشنایى چندانى ندارند و به اسانى در معرض سواستفاده قرار میگیرند بزرگترین ارزش ما است. یکى از اصلى ترین دلایل پیدایش کالج ملل عدم سو استفاده از خانواده هاى محترم توسط موسسات جعلى در پروسه اعزام فرزند خود به انگلستان بود. تیم ملل سعى دارد تا با انجام کار خود به بهترین نحو ممکن دست سودجویان را از خانواده ها کوتاه نماید.

نماینده رسمی بلربیز

سوابق کالج ملل

 • ۱۰ سال سابقه درخشان در آموزش زبان هاى خارجه
 • ۵ سال سابقه همکارى با کالج بلربیز انگلستان
 • ۱۰۰٪ درصد قبولى ویزا؜
 • اعزام موفقیت آمیز بیش از ۱۰۰ نفر به انگلستان و کانادا
 • برگزار کننده تورهاى داخلى تمام انگلیسى در کشور
 • برگزار کننده دوره هاى ویژه ایلتس

سهند نبوی

سوابق سهند نبوی

 • ۱۰ سال سابقه درخشان در آموزش زبان هاى خارجه
 • مدیریت کالج ملل
 • ٨ سال سابقه همکاری با موسسات خارجی
 • مدرس بین المللى زبان انگلیسى به اتباع خارجه
 • داراى مدرک بین المللى تدریس زبان “CELTA” از British Council انگلستان
 • مدرس و مؤلف دوره ویژه ایلتس

غلامرضا میرزایی

سوابق

 • ﺩﮐﺘﺮﯼ ﺁﻣﻮﺯﺵ ﺯﺑﺎﻥ ﺍﻧﮕﻠﯿﺴﯽ/ ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ ﺗﻬﺮﺍﻥ
 • ﺁﻣﻮﺯﺷﮕﺎﻩ ﺯﺑﺎﻧﻬﺎﯼ ﺧﺎﺭﺟﯽ ﻣﻠﻞ / ﻣﺪﯾﺮ ﺁﻣﻮﺯﺵ ﻭ ﻣﺪﺭﺱ 
 • دﺍﻧﺸﮕﺎﻩ ﺁﺯﺍﺩ ﺍﺳﻼﻣﯽ، پیام نور، جهاد دانشگاهی / ﻣﺪﺭﺱ ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ 
 • ﺷﺮﮐﺖ ﺧﺎﺭﺟﯽ ﻭﺍﺳﻂ ﺟﻨﺮﺍﻝ ﺗﺮﯾﺪﯾﻨﮓ / ﺧﺮﯾﺪ ﻭ ﺗﺪﺍﺭﮐﺎﺕ ﺯﻧﺠﯿﺮﻩ ﺗﺎﻣﯿﻦ
 • اموزشگاه زبان دانا / مدرس دوره های فشرده
 • شرکت هالا تریدینگ امارات / کارشناس بازرگانی
 • ﺷﺮﮐﺖ ﺗﻌﺎﻭﻧﯽ ﻣﺮﻭﺍﺭﯾﺪ ﺑﻨﺪﺭ ﭘﻞ  /  ﺑﺎﺯﺍﺭﯾﺎﺑﯽ ﻭ ﻓﺮﻭﺵ/ ﻣﺪﯾﺮ ﺑﺎﺯﺭﮔﺎﻧﯽ 
berimuk

من دقیقا ٣ ماه از اومدنم به بلربیز میگذره و باید بگم همه چیز اینجا فوق العادست! به خاطر اینکه پدرم پزشک بود از بچگى دوست داشتم پزشک بشم و الان دارم دوره Elite Medic بلربیز رو میگذرونم که تقریبا با همه دوره هاى پیش دانشگاهى دنیا فرق داره! ما اینجا قبل از ورود به دانشگاه پزشکى مطالبى رو توى لابراتوى به طور عملى کار میکنیم با اساتید که همیشه از بقیه دانشجوهاى پزشکى چند مرحله جلوتر باشیم. این به ما کلى اعتماد به نفس میده و خب به نظرم بى نظیر هستش!

مهران حکمتی مقدم / Melal College
berimuk

من الان چند ماه هستش که در شعبه برایتون بلربیز درس میخونم و از همه چى راضى هستم. پرسنل، اساتید و هم کلاسى هام همیشه براى کمک کردن آماده اند. قبل از اومدنم فکر می کردم شاید اولش برام سخت باشه و دلم تنگ بشه، ولى کلاس ها، محیط، دوستام و برنامه هاى متنوع کالج اصلا نذاشته همچین حسى داشته باشم. تازه چون انگلستان نزدیک هستش سالى دوبار هم به ایران سفر میکنم.

مهدی راوری / Melal College
blank

از مجموعه خدماتتان در اعزام پسرم به کالج بلربیز بسیار متشکرم، حرفه ای و عالی بود.
کالج بلربیز در برایتون انگلستان نیز بسیار خوب است و مهران کاملا راضی است و خوشبختانه پیشرفت خوبی داشته است.

پدر مهران حکمتی مقدم / Melal College
blank

موسسه کالج ملل با مدیریت جناب آقای سهند نبوی مسیری روشن و ساده برای اخذ پذیرش تحصیل فرزندم در انگلستان ترسیم کردند .در طی تمام مراحل از ابتدای درخواست تا پایان ورود به انگلستان با راهنمایی لازم کمک شایانی به حضور به موقع و طبق برنامه در کالج بلربیز فراهم نمودند.
پاسخگویی دقیق و رفع ابهامات در تمام اوقات شبانه روز و حتی روزهای تعطیل خصوصیت این موسسه بوده که جای تبریک و تشکر دارد .
این کالج با ایجاد انگیزه در فرزندم موجب تلاش وافر وی برای کسب امتیازات لازم جهت اخذ پذیرش در دانشگاهای ممتاز انگلستان شده است .از طرفی کالج بلربیز با ایجاد محیطی مناسب و راحت برای فرزندم موجب شده که دلتنگی دوری از خانواده و مشکلات شروع زندگی در محیط جدید با افراد مختلف از کشورهای مختلف در حداقل ممکن باشد.

پدر مهدی راوری / Melal College
blank

سلام دوستان من ارشیا هستم ، اولش خیلی استرس داشتم که دارم میرم کجا و میخوام چیکار کنم ولی وقتی اومدم اینجا برخورد عوامل اینجا رو دیدم کلا نظرم عوض شد ، میخوام تشکر کنم از کالج ملل که کارای من رو انجام داد و هیچ کم و کسری واسه من نذاشت.
خیلی ممنون از کالج ملل و آقای سهند نبوی

ارشیا درویش‌زاده / Melal College
blank

موسسه ملل با مدیریت جناب آقای سهند نبوی مسیری روشن برای اخد پذیرش تحصیلی فرزندم در انگلستان ترسیم نمودند و در طی تمام مراحل از ابتداری درخواست تا پایان ورود به کالج با راهنمایی‌های لازم ، کمک شایانی به حضور به موقع فرزندم در کالج بلربیز نمودند و همچنین پاسخگوی ابهامات در تمامی اوقات شبانه روز و حتی روزهای تعطیل از خصوصیات بارز این موسسه می‌باشد که جای تبریک و تشکر دارد.
از طرفی علت انتخاب کالج بلربیز ، معرفی آن توسط دوستی که فرزندش آنجا مشغول به تحصیل بود و میزان رضایتمندی زیاد ایشان از کالج بلربیز و همچنین با توجه به خدمات معرفی شده در مجله‌ای که توسط موسسه ملل فرستاده شد و علاقه فرزندمان به تحصیل در رشته دندانپزشکی می‌باشد.
کالج بلربیز با ایجاد محیطی آرام باعث شدند فرزندم احساس تنهایی و استرس نداشته باشد و خدمات ارائه شده توسط این کالج تا کنون، مورد رضایت اینجانب محسن رحمت پور می‌باشد.

پدر محمدرضا رحمت‌پور / Melal College

مهاجرت تو این سن خیلی استرس داره . مدرک زبان و ویزا و کشوری که قراره بری یه تصمیم خیلی سختی هست، خوشحالم که کارم رو با تیم کالج ملل پیش بردم. از اقای نبوی مدیریت کالج ممنونم که صفر تا صد پروسه رو راهنماییم کردن و الان یکی از دانش اموزان کالج بلربیز انگلستان هستم.

مینا / Melal College

اینکه از ابتدا تا انتهای مسیر رو به من توضیح دادن خیلی آرامش خاطر داد بهم. مهاجرت کلا پروسه پر ریسکی هستش . تیم کالج ملل برای من از همون ابتدا این مسیر رو روشن کردن من تو هر لحظه کار میدونستم تو کدوم مرحله هستم و این اشتیاقم رو برای رسیدن به هدف نهاییم که تحصیل در انگلستان بود بیشتر میکرد. از کالج ملل ممنونم که در طول مشاوره، انتخاب کالج، مدرک زبان، ویزا و همین الان همراهم بودن و راهنماییم کردن.

امیر علی / Melal College
blank
blank
blank