۶ دلیل برای مهاجرت به انگلستان

بررسی n دلیل برای مهاجرت به انگلستان

انگلستان یکی از کشورهای مطمئن در عرصه اقتصاد و کار است. در این مقاله قصد داریم ۶ دلیل برای مهاجرت به انگلستان را شرح دهیم.

افزایش نیروی کار

در آماری که به دست ما رسیده است اغلب مهاجرانی که به انگلیس می روند در سن کار هستند. مثلاً دانشجویان و رده سنی جوان بیشترین آمار ورودی به انگلیس را دارند. این گروه اغلب به دنبال کار هستند. حال فرض کنید که این افراد بستگانی نیز با خود به همراه داشته باشند که آنها هم نیاز به کار دارند. در چنین حالتی می توان گفت که مهاجرت به انگلیس سبب می شود که نیروی کار این کشور افزایش یابد و در نهایت ظرفیت خروجی اقتصادی نیز بیشتر شود این موضوع برای همه افراد به صورت روتین ارزیابی شده است . بنابراین افزایش نیروی کار یک دلیل برای مهاجرت به انگلستان محسوب می شود و برای این کشور اهمیت زیادی دارد.

رشد چرخه اقتصاد

وقتی تقاضا برای مهاجرت به انگلیس بیشتر شود مهاجران سبب می شوند که چرخه اقتصادی کشور بهبود داشته باشد. نتیجه این امر به این صورت است که نیروی کار افزایش می یابد و از سوی دیگر تقاضا برای کار نیز بیشتر می شود. از سوی دیگر سایر موارد ثابت می ماند و سبب می شود که نرخ تولید ناخالص داخلی نیز بیشتر شود.

این موضوع بر روی سرانه تولید ناخالص داخلی تاثیر می گذارد اما نه به شدت قبل. در واقع جمعیت نیز در حال رشد است و تحقیقاتی که در این راستا صورت گرفته مشخص کرده است که افزایش مهاجرت به انگلیس سبب می شود که اقتصاد این کشور قوی تر از قبل باشد. نرخ GDP بسیار سریع تر از سرانه GDP اعلام شده است که هم برای مهاجرت خوب است و هم تاثیرات منفی خواهد داشت. اما در مجموع رشد اقتصادی انگلیس یک دلیل برای مهاجرت به انگلستان خواهد بود.

بررسی n دلیل برای مهاجرت به انگلستان

بازار کار منعطف

ورود مهاجران به انگلیس سبب می شود که بازار کار این کشور انعطاف پذیری بیشتری داشته باشد. مثلاً فرصت های شغلی جدید ایجاد می شود. آماری که به دست ما رسیده است نشان می دهد که گروهی از لهستان و اروپای شرقی به انگلیس سفر کردند و مشغول به کار بنایی یا لوله کشی شدند.

دولت این کشور در این راستا اقدام به جذب نیروی بیشتر برای دو عنوان شغلی یاد شده کرد و ایده های به روز و ارزشمندی در این زمینه رخ داد. به هر صورت کمبود نیروی کار در انگلیس سبب شده است که وضعیت کار منعطف باشد. از سوی دیگر روند مهاجرت به این کشور نیز با بهترین موقعیت دنبال شد و انعطاف پذیری بازار کار یک دلیل برای مهاجرت به انگلستان محسوب می شود.

بخش خصوصی قوی

از آنجایی که یکی از مهمترین اهداف مهاجرت به انگلیس، تحصیلات دانشگاهی است. این موضوع توانسته موقعیت تحصیلی روتینی را فراهم سازد. دقت کنید که دانشجویان سعی می کنند که در بلند مدت در این کشور تحصیل کنند و این موضوع سبب می شود که رویکرد کار و زندگی به طور روتین دنبال شود.

تیم تحقیقاتی زیادی در این کشور بر روی دانشجویان بین المللی بررسی هایی انجام داده اند و آمارها نشان می دهد که وجود تیم دانشجوی قوی به رشد بخش خصوصی کمک می کند به طوری که شرکت های خصوصی قوی تر از گذشته فعالیت می کنند و این موضوع سبب می شود که فرصت شغلی در قالب قطعی تر شکل بگیرد و نتیجه بخش باشد. مشخص است که این کشور توانسته برای رسیدن به یک رویکرد خوب مهاجرتی به بخش خصوصی خود اهمیت زیادی بدهد.

بررسی n دلیل برای مهاجرت به انگلستان

مزایای رفاهی

یکی از دیدگاه های موجود در راستای مهاجرت به انگلیس این است که مهاجران می توانند به مزایای رفاهی و مسکن دست یابند. مزایای رفاهی و مسکن اجتماعی از اصلی ترین مزایای مهاجرت به انگلیس محسوب می شود. به هر صورت این رویکرد سبب ایجاد انگیزه و روحیه اقتصادی قوی می شود و طبق تحقیقات صورت گرفته مشخص است که اقتصاد در انگلیس می تواند سازوکار مخصوص به خود را داشته باشد. مزایای رفاهی نسبت به پرداخت مالیات ارزیابی می شود و این موضوع به نفع مهاجران این کشور خواهد بود.

تاثیر مثبت بر روند زندگی

در بررسی دلایل برای مهاجرت به انگلستان، یکی از موضوعات این است که رشد خدمات کشاورزی و اجتماعی به ۵۰ درصد رسیده است و این موضوع سبب شده است که رشد همه جانبه در انگلیس بیشتر شود، خطوط هوایی جدید توسعه یابند و رشد صنعت گردشگری نیز بیشتر شود.

از سوی دیگر تاثیر مثبت و انگیزشی برای سودمندی کارمندان رخ می دهد. یک سری ایده ها و طرز فکر متفاوت نیز وجود دارد می تواند به نوسازی ایده های عمرانی این کشور کمک کند.

ارتباطات فرهنگی و توسعه ملی در انگلیس به صورتی است که می تواند منجر به افزایش ارتباطات موثر بین المللی شود.

کلام آخر

شاید این تصویر ایجاد شود که وقتی مهاجرت به انگلیس بیشتر و بیشتر شود بیکاری گریبانگیر می شود. انگلیس در راستای کارآفرینی معمولاً قوی ظاهر شده است و این موضوع سبب می شود که تقاضا برای بازار کار بیشتر شود. مشخص است که نرخ بیکاری پایین از امتیازات ارزشمند مهاجرت به انگلیس است.

بحران اقتصادی در این کشور توسط دولت پیش بینی می شود. موقعیت کارهای نیمه وقت و تمام وقت در انگلیس پیشرفت خوبی کرده است.

بحران اقتصادی در هر کشوری رخ می دهد اما با بررسی این ۶ دلیل برای مهاجرت به انگلستان متوجه می شویم که این کشور در زمینه موقعیت اقتصادی قوی به خوبی ظاهر شده است و توانسته ساختار بین المللی ویژه ای را در بر بگیرد. دقت کنید که انگلیس در لیست کشورهایی است که هم می تواند کمبود نیروی کار خود را جبران کند و هم به واسطه افزایش جمعیت شغل های جدید ایجاد کند و به نتیجه خوبی دست یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *