کرونا ویروس در انگلستان :خدمات دانشگاه‌های انگلستان در مواجه با این ویروس

کرونا ویروس در انگلستان

شرایط پیش آمده کرونا ویروس در انگلستان برای دانش جویان بین المللی باعث پررنگ شدن مسائلی چون  محدودیت های سفر، کلاس های لغو شده ، کلاس های آنلاین و حتی مواردی مربوط به ویزا شده است. با این حال ، دولت انگلستان دائماً در تلاش است تا اطمینان حاصل کند که شهروندان انگلستان ، از جمله دانشجویان بین المللی ، در امنیت هستند. دانشگاه های انگلستان نیز به دنبال اینند که دانشجویان خود را ایمن نگه دارند و جلوی انتشار این ویروس همه گیر را بگیرند. در ادامه با موسسه کالج ملل همراه باشید.

کرونا ویروس در انگلستان

در طی چند ماه گذشته ، همه گیری کرونا ویروس در انگلستان باعث محدودیت های مسافرتی زیادی شده است. دانشگاه ها ترم های خود را به تاخیر انداخته و یا کلاس های خود را به صورت آنلاین برگزار میکنند و شرکت های متعددی کار خود را از خانه پیگیری میکنند. در حال حاضر ، ضروری است با اعمال اقدامات ایمنی ، از انتشار کروناویروس (COVID-19) جلوگیری شود.

در ادامه آنچه دانشگاه های انگلستان طبق گفته کارشناسان آموزش عالی می توانند برای دانشجویان بین المللی انجام دهند را بررسی خواهیم کرد:

ضدعفونی دانشگاه

یکی از اقداماتی که به جهت پیشگیری این ویروس انجام میشود ضد عفونی کردن اشیائی است که بیشتر در معرض دسترس عموم است. اگرچه اغلب کلاس ها به صورت آنلاین تشکیل میشود و کلاس های حضوری نیز با توجه به رعایت فاصله در حال برگزاریست ، توجه به این نکته ضروری است که صندلی ، میز و درب کلاس ها و مانند آن باید ضد عفونی شوند تا از همه ، نه تنها دانش آموزان ، در مقابل انتقال احتمالی COVID-19 محافظت شود.

دنبال کردن توصیه های دولت درباره کرونا ویروس در انگلستان

دولت انگلستان از نزدیک وضعیت را پیگیری می کند و دائماً در مورد نکات پیشگیری مشاوره می دهد. خوشبختانه دانشگاه های انگلستان به شدت پیروی از توصیه های دولت را سرلوحه قرار داده و آنچه اعلام میشود را برای جلوگیری از انتشار ویروس انجام میدهند. این شامل اجتناب از کلاس های چهره به چهره و تعامل بین دانش آموزان است.

تشکیل کلاس ها به صورت آنلاین یا عدم تشکیل موقت کلاس ها

دانشگاه ها در سراسر جهان در حال حاضر کلاس های خود را بصورت آنلاین برگزار میکنند. این مسئله شامل دانشگاه های انگلستان نیز می شود. دانشکده اقتصاد لندن ، کینگز کالج لندن ، دانشگاه متروپولیتن منچستر ، دانشگاه دورام و بسیاری دیگر خبر از عدم تدریس حضوری و برگزاری کلاس های آنلاین ، از جمله سخنرانی های ویدیویی و سمینارو انواع وبینار ها دادند. لازم به ذکر است که در صورت ادامه این شرایط امتحانات به صورت آنلاین و غیرحضوری خواهد بود و درباره نحوه برگزاری آن بعدا اطلاع رسانی میشود.

ارائه خدمات پشتیبانی دانشجویی در دوره کرونا ویروس در انگلستان

در این دوره ی حساس که همه افراد از جمله دانش جویان بین المللی اوقاتشان را در قرنطینه خانگی سپری میکنند ، حفظ ارتباط با دوستان و آشنایان به صورت غیر حضوری ضروریست. دانش آموزان باید در موسسات آموزش عالی خود در یک کشور خارجی احساس حمایت و امنیت کنند ، بنابراین موسسات آموزشی برای هرکسی که می خواهد اطلاعات مربوط به مسائل احتمالی را در رابطه با کرونا ویروس در انگلستان کسب کند ، در دسترس است.

  • به دانشجویان بین المللی توصیه می شود برای کسب هرگونه اطلاعات در مورد کرونا ویروس با خدمات پشتیبانی بهزیستی موسسه یا اتحادیه دانشجویی خود تماس بگیرند.
  • دانشجویان بین المللی همچنین میتوانند با شورای دانشجویان بین المللی دانشجویان انگلستان (UKCISA) تماس بگیرند و با شماره مشاوره دانشجویان در +۴۴۲۰۷۷۸۸۹۲۱۴ (۱-۴ بعد از ظهر به وقت انگلستان ، دوشنبه تا جمعه) صحبت کنند.

همچنین در صورت داشتن هرگونه سؤال در مورد بیماری همه گیرمی توانید با اداره آموزش و پرورش (DfE) تماس بگیرید.

تلفن: ۰۸۰۰ ۰۴۶ ۸۶۸۷ / ایمیل: DfE.coronavirushelpline@education.gov.uk

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *