کار حین تحصیل در انگلستان : آیا دانشجویان اجازه کار در انگلستان را دارند ؟

blank

خوشبختانه ، گزینه های بسیاری برای شما وجود دارد که می تواند کمک هزینه خوبی برای تحصیلات در دانشگاه های انگلیس باشد، ارائه وام دانشجویی که در دسترس دانشجویان است و به علاوه انگلستان با پیشنهاد بورسیه های تحصیلی به شما کمک مالی کافی برای تحصیل در انگلستان خواهید داشت اما گزینه کار حین تحصیل در انگلستان برای شما فراهم است. در ادامه با موسسه کالج ملل همراه باشید.

کار حین تحصیل در انگلستان

در انگلیس ، مشابه بسیاری از مقصد های برتر تحصیلات بین المللی ، دانشجویان خارجی مجاز به کار نیمه وقت هستند. به عنوان یک دانشجوی بین المللی ، اجازه ی حداکثر ۲۰ ساعت کار حین تحصیل در انگلستان در هفته و به صورت تمام وقت در هنگام تعطیلات را خواهید داشت. اما  شرایط بسیاری وجود دارد تا اجازه کار رادریافت کنید.

داشتن صلاحیت کار حین تحصیل در انگلستان

صلاحیت شما برای کار حین تحصیل در انگلستان به دو عامل عمده بستگی دارد: مواردی که توسط دانشگاه شما مشخص شده است  و مواردی که موسسات رسمی دولتی اعلام میکنند. در وهله اول شما باید اطمینان داشته باشید که دانشگاه شما هیچگونه مشکلی با  کار کردنتان ندارد. به عنوان مثال ، بسته به دوره تحصیل ، دانشگاه ممکن است ساعات کار را برای شما محدود کند این محدودیت ، علاوه بر محدودیت هاییست که دولت برای دانشجویان خارجی اعمال میکند.

در انگلستان ، به ویژه در شهرهای بزرگی مانند لندن ، دانشجویان بین المللی می توانند به راحتی شغل پاره وقت پیدا کنند. برخی از دانشگاه ها ممکن است فقط به شما اجازه کار در محوطه دانشگاه را بدهند ، اما نیازی به نگرانی نیست زیرا هنوز گزینه های بسیاری برای شما وجود دارد. با این حال ، قبل از جستجو برای یافتن مشاغل پاره وقت باید بررسی کنید که آیا واجد شرایط چنین کارهایی هستید یا خیر. قدم اول ویزای شماست، ویزای رسمی دانشجویی که اجازه حضور در کشور را به شما داده است. اولین معیارهایی که باید بررسی کنید سن شماست. اگر زیر ۱۶ سال دارید ، واجد شرایط کار در انگلستان نیستید.

توجه داشته باشید که این ممنوعیت های کار حین تحصیل در انگلستان فقط برای دانشجویانی که از کشوری غیر از کشورهای اتحادیه اروپا / EEA یا سوئیس وارد انگلستان میشوند، شهروندان اتحادیه اروپا ، از جمله سوئیس ، هنگام حضور در دانشگاه ، نیازی به اجازه کار در انگلستان ندارند.

کلیه شرایط و اطلاعات شما به جهت کار در انگلستان در ویزای دریافتی شما ثبت میشود که شامل تعداد ساعتی است که می توانید در طول مدت کار در هفته کار کنید. هنگام دریافت مدارک اجازه اقامت خود نامه ای دریافت خواهید کرد که تمام اطلاعات را به شما ارائه می دهد ، آیا می توانید در حین تحصیل کار کنید یا نه.

اگر یکی از موارد زیر در آن نامه بیان شده باشد ، می توانید در انگلستان کار کنید:

  • کار باید مورد تایید دولت باشد
  • کار با توجه به قوانین ذکر شده در ویزای دانشجویی
  • کار با توجه به محدودیت های ویزای دانشجویی
  • کار پاره وقت در طول تحصیل ، کار تمام وقت هنگام تعطیلات
  • زمان کار محدود شده باشد
  • کار حداکثر تا ۲۰ ساعت در هفته حین تحصیل
  • کار حداکثر تا ۱۰ ساعت در هفته حین تحصیل

برچسب گذرنامه شما ممکن است اجازه کار حین تحصیل در انگلستان چیزی متفاوت از همه گزینه های بالا باشد ، اما اگر موارد زیر ذکر نشده باشد ، واجد شرایط در انگلستان خواهید بود.

  • هیچ کاری
  • کار ممنوع است

توجه داشته باشید که اگر تصمیم به ارتقا سطح تحصیلی یا تغییردوره دارید، ممکن است لازم باشد که یک برنامه مهاجرت جدید را آغاز کنید. تا زمانی که پاسخی دریافت نکرده اید، باید شرایط مهاجرت قدیمی رعایت کنید.

 

منبع : بلاگ Study In UK

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *