دوره A Level : چرا این دوره را پیشنهاد می‌دهیم ؟

blank

دوره A Level : چرا این دوره را پیشنهاد می‌دهیم ؟
برنامه های مطالعاتی زیادی در دانشکده های بین المللی موجود است ، اما دوره A Level از محبوب ترین ها در انگلستان است. تعدادی از دانشکده ها ، مانند بلربیز ، مخصوص جهت ارایه این دوره برای دانشجویان بین المللی هستند. سوال اینجاست که چرا چرا بسیاری از دانش آموزان از سراسر جهان تصمیم به مطالعه این دوره را می گیرند؟

  1. A Level بهترین گزینه برای راهیابی به دانشگاه است.

اگر علاقمند تحصیل در انگلستان هستید، قدم اول گذراندن دوره A Level است. اگرچه که دانشگاه های انگلستان دیگر دوره های را مورد بررسی قرارا میدهند اما سیستم تمایل بیشتری به دانش اموزان فارغ التحصیل این دوره دارد. درواقع با کسب مدرک A Level مستقیم وارد دانشگاه خواهید شد و نیاز به گذراندن دوره ی دیگری ندارید.

 

  1. دوره A Level شما را برای ورود به دانشگاه اماده میکند.

یکی از دلایلی که بسیاری از دانشجویان بین المللی این دوره را دراولویت قرار میدهند ، به این خاطر است که مدرک A Level بهترین گزینه جهت دریافت آمادگی لازم برای دانشگاه هاست. در این دوره تمامی پیش نیاز ها و مقدمات لازم را اموزش خواهید دید چرا که دوره A Level به عنوان آزمون ورودی دانشگاه طراحی شده است.

 

  1. دوره A Level بهترین مسیر برای ورود به دانشگاه های برتر است

اگر از سابقه ی تحصیلی خوبی برخوردارید و قصد ورود به بهترین دانشگاه های انگلستان از جمله: آکسفورد و کمبریج را دارید ، مدرک A Level مسیر را برای شما هموار میکند. درواقع دارندگان این مدرک ورود شما به دانشگاه های برتر را تا حد زیادی ضمانت میکند.

 

  1. مدرک A Level در تمامی دنیا شناخته شده و دارای اعتبار است

از آنجا که استاندارد A Level توسط موسسات معتبر در سراسر جهان و نه فقط انگلستان به رسمیت شناخته می شود ، اگر می خواهید در دوره ای تحصیل کنید که نه تنها در انگلستان دارای اعتبار است A Level را به شما پیشنهاد میدهیم.

 

  1. دوره A Level به شما شانس تخصص میدهد!

در حالی که بسیاری از کالج ها بر آموزش گسترده تمرکز دارند،  A-Levelبه شما این شانس رامیدهد که دروسی را انتخاب و مطالعه کنید که علاقه بیشتری دارید، تخصص بیشتری دارید و در نهایت دانش و تخصص خود را در همان مسیر ارتقا دهید. کالج هایی که A-Level را برای دانشجویان بین المللی ارائه می دهند ، اغلب به موضوعاتی مانند تجارت ، ریاضیات و علوم و همچنین موضوعات اصلی علوم انسانی از جمله انگلیسی و تاریخ می پردازند.

 

  1. ارتقا دانش زبان انگلیسی

دانش اموزانی که برای این دوره نام نویسی میکنند نه تنها فقط امادگی جهت ورود به دانشگاه را کسب میکنند بلکه مهارت های انگلیسی را فرا میگیرند. در کالج های بلربیز برنامه ی تحصیلی به گونه ای چیده شده اند که بهترین تجربه را کسب کنید .

 

  1. کارفرمایان A Level را دوست دارند

در حالی که A-Level در دانشگاه از اهمیت زیادی برخوردار است ، بعد از اتمام دانشگاه نیز دارای ارزش زیادی ست. دریافت مدرک A-Level با نمرات عالی به شما این شانس را میدهد که از دیگر متقاضیان کار جلو بیوفتید. این یک روش عالی برای نمایش توانایی شما در رسیدن به استانداردهای بین المللی است.

 

منبع : بلاگ کالج بلربیز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *