پذیرش در دانشگاه کانادا : آشنایی با روند اخذ پذیرش تحصیلی در کانادا

پذیرش در دانشگاه کانادا

دانشگاه های کانادا عموما رقابتی هستند و معمولاً پذیرای کسانی هستند که رزومه تحصیلی خوبی را دارند. ظرفیت پذیرش در دانشگاه های کانادا عموما محدود است و با همکاری تیم موسسه کالج ملل و اعضای کمیته دانشگاه به صورت عینی و ذهنی انجام می شود.

پذیرش در دانشگاه کانادا

مراحل پذیرش در دانشگاه کانادا

نحوه پذیرش در دانشگاه ها عموما متفاوت است و هر دانشگاه خودش شرایط پذیرش خود را تنظیم می کند. زمانی که دانشگاه خود را انتخاب کردید، باید در اولین لحظه با کالج ملل تماس بگیرید تا دقیقاً آنچه را که در پکیج پذیرش آنها وجود دارد،بطور کامل در اختیار شما بذارند. کالج ملل مراحل پذیرش را برای شما راحتتر خواهد کرد.

اکثر برنامه های دانشگاه ها و یا کالج ها دارای حداقل معدل پذیرش و الزامات دوره خاص هستند. بنابراین ، اصلی ترین مدارک پشتیبان مورد نیاز ، رونوشت رسمی دبیرستان یا هر نسخه رونویسی پس از گذراندن دوره متوسطه است.علاوه براین ، نامه های مرجع ، مقاله ، رزومه ، فرم پزشکی ، بررسی سوابق کیفری ، پورتفولیو و غیره..در قسمت پذیرش چک خواهند شد.

هر دانشگاه جزئیات و دستورالعمل خاصی را در مورد آنچه مورد نیاز است ارائه می دهد. دانشجویان بین المللی معمولاً موظفند مدرک زبان انگلیسی را از طریق نمرات آزمون زبان استاندارد ارائه دهند. دانشگاه های مختلف آزمون های مختلف را می پذیرند و به نمرات متفاوتی احتیاج دارند ، بنابراین حتما مشخصات دانشگاه منتخب خود را توسط کالج ملل ارزیابی کنید.

زمان مناسب پذیرش

دانشگاه های کانادا رقابتی و پرطرفدارهستند ، بنابراین خوب است که برای پذیرش هرچه زودتربه کالج ملل اقدام شود تا پذیرش شما سریعتر انجام شود. به طور کلی، دانشجویان بین المللی باید قبل از تاریخ شروع پیش بینی شده معمولاً در ترم سپتامبر یا ژانویه ، به دانشگاه مراجعه کرده باشند. اما برخی از دانشگاه ها پذیرش در حال اجرا را دارند ، به این معنی که آنها پذیرش مهلت درخواست دانشجویان بین المللی را نیز در نظر می گیرند.

نحوه پذیرش برای دانشگاه در کانادا

برای ارسال درخواستنامه فقط کافی است که شما فرم مشاوره درصفحه وب سایت کالج ملل را با دقت کامل کنید تا تیم کالج ملل با همکاری دانشگاه های کانادا ما بقی مراحل پذیرش شما را به راحتی و سریعتر برای شما انجام دهند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *