معرفی برترین کالج های کانادا

معرفی برترین کالج های کانادا

آیا معتبر ترین و برترین کالج های کانادا را می شناسید؟ کانادا یک کشوری است در نیمه شمالی امریکای شمالی واقع شده است و مساحتی بالغ بر ۹٫۹۸ میلیون کیلومتر مربع دارد. پایتخت این کشور اتاوا که به دومین کشور در جهان مبدل شده است. کانادا جز تحصیل کرده ترین کشورها در تمام دنیا می باشد و در میان بزرگ‌سالان شامل تحصیلات عالی در مقام نخست در سرتاسر دنیا قرار دارد و تقریباً حدود ۵۱ درصد از بزرگ‌سالان این مرحله را به دست آورده اند. کشور کانادا تقریباً ۵٫۳ درصد از تولید ناخالص داخلی خود را در راه آموزش هزینه می کند و در مسیر آموزش های عالی سرمایه گذاری بسیاری دارد.

ادوار برترین کالج های کانادا اکثراً برای دانشجویانی مناسب است که تمایل ورود به بازار کار برای درآمد خوب و عملکرد بالا دارند. چون اکثراً بر روی مهیا سازی و افزایش دیدگاه اعمالی و عملی تمرکز دارند و بر روی مباحث تئوری توجه زیادی ندارند. به عنوان مثال کالج های کانادا را می توان همان مؤسسات فنی و حرفه ای در نظام آموزشی ایران دانست که بر روی تبحر اشخاص به خوبی کار کرده تا خیلی فوری برای ورود به بازار کار مستعد شوند در صورتی که دانشگاه ها اکثراً بر روی مباحث تئوری تمرکز بیشتری دارند.

شرایط تحصیل در برترین کالج های کانادا

تحصیل در برترین کالج های کانادا با بهترین اساتید و آموزش دهندگان و دانشگاه های موثق میسر می شود. کشور کانادا یکی از مطلوب ترین کشورها برای زندگی چه از لحاظ سطح کیفی و چه از لحاظ محیطی می باشد. کالج ها این کشور به دانشجویان خود به نحوی آموزش می دهند که آنها پس از گذشت سال های متوالی تحصیل، تجربه های گران‌بهایی را به دست آورده و برای پیشه و حرفه آتی خود به شیوه اثربخشی مهیا می شوند و گنجایش دید آن ها برای تعیین مطلوب ترین گزینه، ارتقا می یابد، از هر ۵ دانشگاه این کشور ۲ نمونه از آن ها به دانشجویان خود مدرک بین المللی عرضه می کنند.

کشور کانادا از لحاظ امنیت یکی از کشورهای مورد اعتماد برای اشخاصی که قصد تحصیل در خارج از کشور را دارند. این کشور چند فرهنگی و فوق العاده دلپذیر است. شهریه آموزشی این کشور به نسبت سایر کشورهای انگلیسی زبان بسیار به صرفه است. اختلاف عمده کالج و دانشگاه های این کشور در این است، در صورتی که شخصی در پی یک حرفه عملی است پیشنهاد می شود که در یک کالج نام نویسی نماید اما اگر تمایل به یک فعالیت علمی را داشته باشد تعیین دانشگاه برای او بهترین گزینه است.

ریز نمرات مقطع دبیرستان برای کالج و دانشگاه بسیار ارزشمند است. زیرا که برترین کالج های کانادا مقیاس تعیین خود را بر رتبه ۸۵ درصد و بالاتر را برای معدل قرار می دهند و حتی دانشگاه های آن رتبه ۷۰ و بیشتر را قبول می کنند. سرانجام تحصیل در این کشور در فضای کاملاً رقابتی صورت می گیرد زیرا افزون بر معدل عالی مسلط بودن به هرکدام از زبان فرانسه و انگلیسی از دیگر مزیت قبولی است.

مزایای برترین کالج های کانادا برای هر شخص متمایز است

مزایای برترین کالج های کانادا معمولاً از دید جامعی مورد وارسی قرار گرفته است به همین دلیل مزایای این کالج ها برای هر شخص متمایز است.

تحصیل در کانادا دارای مزایای فراوانی است و همین امر سبب شده هر سال دانشجویان خارجی بسیاری به این کالج ها وارد شوند. یکی از عمده ترین مزایای برترین کالج های کانادا این است که حداکثر ۹۰ درصد این دانشگاه ها متشکل از دانشگاه های دولتی و عمومی است و از سوی دیگر دارای دانشگاه های مشهور و عالی کثیری است.

بایستی ذکر شود که سطح کیفی آموزشی در کالج های این کشور بسیار بالا است و معمولاً دانشجو هایی که از این دانشگاه فارغ التحصیل می شوند اشخاصی با سواد و مبتکری هستند. دانشگاه های کانادا از نظر لویل علمی خیلی بالا هستند تعداد زیادی از کالج ها و دانشگاه های این کشور دارای مقام های برتر در جهان هستند. از دیگر مزایای برترین کالج های کانادا ، مخارج پایین تحصیل در دانشگاه های این کشور نسبت به دانشگاه های کشورهای دیگر است.

اگرچه در پی تحصیل به صرفه در برترین کالج ها و دانشگاه ها هستید دانشگاه های کشور کانادا می تواند مسیر تحصیلی آرمانی را برای شما به ارمغان آورد. از سوی دیگر مخارج زندگی در این کشور هم در قیاس با سایر کشورهای توسعه یافته دیگر کمتر است. این در صورتی است که ساکنین کانادایی از رفاه اجتماعی خیلی بالایی بهره مند هستند.

معرفی برترین کالج های کانادا

آشنایی با اسامی برترین کالج های کانادا

در این مطلب می خواهیم در مورد فهرست کاملی از برترین کالج های کانادا بپردازیم. شماری از سازمان ها و کالج های آموزشی در کشور کانادا طیف وسیعی از ادوار واگذاری دیپلم را عرضه می کنند استان هایی نظیر کبک، انتاریو، آلبرتا و بریتیش کلمبیا جز مشهور ترین و پر طرفدارترین استان هایی هستند که سازمان ها و کالج های عالی را اداره می کنند.

کالج سنتنیال

یکی دیگر از برترین کالج های کانادا کالج سنتنیال است. نخستین کالج در اجتماع انتاریو می باشد و دارای ۵ دانشکده در ناحیه تورنتو می باشد. این کالج جز یکی از سازمان های فرهنگی متعدد بعد از مقطع دبیرستان در کانادا می باشد و در سال ۱۹۶۶ راه اندازی شد.

کالج سنتنیال حداکثر ۱۷۰ مدرک دیپلم، پروگرام کارشناسی و گواهینامه عرضه می کند. این کالج برنامه های عملی، تخصصی و حرفه ای متعددی ارائه می دهد که اکثر آنها حاوی شراکت و امکان کار آموزی در طی تحصیل را فراهم می سازد. آغاز ترم های این موسسه آموزشی در اردیبهشت، دی و شهریور هر سال است.

کالج هامبر در کشور کانادا

کالج هامبر از بزرگترین کالج های کشور کانادا با تعدادی بالغ بر ۲۷۰۰۰ دانشجو می باشد. این کالج واقع در تورنتو و جزو پلی تکنیک کشور کانادا است. طیف وسیعی از اسناد موثق حرفه ای معطوف نظیر مدرک کارشناسی، دیپلم و گواهی را عرضه می کند. این کالج در سال ۱۹۶۷ راه اندازی گردید یک موسسه آموزشی عمومی است. ۱۵۰ برنامه در کالج هامبر نظیر: مدرک دیپلم، کارشناسی و گواهینامه آموزش تکمیلی عرضه می کند.

کالج جورج براون

یکی دیگر از برترین کالج های کانادا کالج جورج براون که در قلب ناحیه مرکزی تورنتو واقع شده است و یکی از معروف ترین و کهن ترین کالج ها به حساب می آید. این کالج در عرصه هنر و فناوری می باشد که دارای ۳ ساختمان است.

بعضی از برنامه و رشته های تحصیلی کالج جورج براون شامل آشپزی، حیطه دهان و دندان از موثق ترین برنامه ها در استان انتاریو می باشد.

کالج سنکا

این کالج در مقابل دیگر کالج های کشور کانادا همواره جزو آن دسته از گزینه هایی است که اکثر اشخاص داوطلب تحصیل در آن می باشند. رشته های تحصیلی این کالج تمام وقت یا پاره وقت می باشند که تمام وقت دارای ۱۴۶ رشته و پاره وقت دارای ۱۳۵ رشته می باشد. کالج سنکا این برنامه ها را در قالب ادوار دیپلم، کارشناسی، گواهینامه و… عرضه می کنند.

کالج ردریور

کالج ردریور یکی از برترین کالج های منیتوبا در وینیپگ قرار دارد و هر روز در حال توسعه است.این کالج تقریباً ۳۰۰۰۰ دانشجو و ۲۰۰ دستور کار دارد. کالج ردریور بزرگترین سازمان آموزشی عملی است که شامل ۹۵ درصد ارزش حرفه فارغ التحصیلان است. این کالج عمومی است و سالانه از حداکثر ۲۹ کشور دنیا پذیرای ۳۰۰ نفر دانشجوی فرا بومی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *