شغل در انگلستان : ۱۰ شغل با بالاترین میزان درآمد در کشور انگلستان

blank

یافتن شغل مناسب در یکی از مهم ترین اهداف بیشتر افراد در طول زندگیشان است. علاقه و میزان حقوق دو عامل مهم در انتخاب شغل در انگلستان هستند. در واقع ما نه به دنبال شغلی هستیم که از روی اجبار و بی علاقگی و فقط  به جهت حقوق بالا انجام دهیم و صرفا منتظرآخر ماه و دریافت حقوق باشیم و نه کاری که دوست داریم اما دستمزد چندانی از بابت آن دریافت نمیکنیم. شغلی که اکثر ما به دنبالش هستیم شغلیست که علاوه برحقوق مناسب در لیست علاقمندی های ما نیز قرار بگیرد و از انجام آن لذت ببریم.

فرصت های شغلی در انگلستان بیشمار است. اما اگر نمی دانید کدام یک ممکن است برای شما سودآوری داشته باشد، در ادامه این مطلب موسسه کالج ملل تعدادی از مشاغل با بالاترین میزان پرداختی حقوق آورده شده است. کدام یک در لیست علاقمنده های شما ست ؟

شغل در انگلستان

مهندس هواپیما

کنترل کننده های هواپیما مسئولیت زیادی بر دوش خود دارند زیرا کار آنها برای ایمنی افرادی که ازهواپیماها به عنوان وسیله حمل و نقل استفاده می کنند ضروری است. برای این شغل یک فرد باید مهارتهای برجسته رهبری ، آمادگی ذهنی و جسمی لازم را دارا باشد.این مسئولیت بزرگ همچنین درآمد بالای این کارمندان را به دنبال خواهد داشت. اگر به عنوان مهندس هواپیما در انگلیس کار می کنید ، در هفته ۱۹۶۰ پوند کسب خواهید کرد. به طور معمول ، شما برای واجد شرایط بودن در این شغل نیازی به مدرک خاصی ندارید ، اما برای دریافت صلاحیت برای کار به عنوان مهندس هواپیما ، امتحانات بسیار، تست ها و جلسات آموزشی وجود دارد. توجه داشته باشید که رقابت بسیار زیادی به جهت انتخاب فرد واجد شرایط وجود دارد.

شغل های اجرایی و ارشد در انگلستان

مدیران ارشد وظیفه ساماندهی و هماهنگی کلیه فعالیتهای مالی در یک شرکت را برعهده دارند. آنها وظیفه دارند با اتخاذ تصمیمات مهم که از استراتژی های روزانه تا بلند مدت برنامه ریزی مالی برخوردار باشد ، اطمینان حاصل کنند که شرکت در حال دستیابی به اهداف مالی است. وظایف آنها همچنین شامل انتصاب مدیران ارشد و روسای ادارات خاص در شرکت و نظارت بر فعالیت آنها می باشد.

اگر این شغل ایده آل شماست باید بگوییم که تصمیم خوبی گرفته اید، زیرا مدیران ارشد جزء پردرآمدترین کارمندان انگلیس هستند. تخمین زده می شود که یک مدیر ارشد و یک مقام ارشد در هفته حدود ۱۷۲۵ پوند درآمد کسب می کنند.

معمولاً برای به دست آوردن شغل به عنوان رئیس اجرایی ، مدرک دروس مربوط به مشاغل و حداقل ۳ سال تجربه لازم است. علاوه بر مدارک تحصیلی ، کارفرمایان به جستجوی افراد دارای مهارت های شخصی و رهبری می پردازند.

خلبان هواپیما و مهندسان پرواز

امروزه هواپیما از مهم ترین وسایل نقلیه به شمار میرود. بریتانیا از لحاظ  شبکه گسترده خطوط هوایی و زیرساخت های مدرن خود یکی از پیشرفته ترین سیستم های هوایی را دارد. به همین ترتیب ، صنعت مهندسی هواپیمایی هوانوردی انگلیس بسیار توسعه یافته است و از مهندسین خبره در این رشته به شدت استقبال میشود.

اگرچه کار در این صنعت سخت است زیرا شما مسئولیت زندگی افراد زیادی را بر عهده دارید ، بعلاوه برنامه های جدی و دقیقی که باید بطور روزانه انجام دهید وجود دارد ، در مقابل افراد مشغول به کار در این حوزه از حقوق بالایی برخوردارند. براساس محاسبه رسمی ، خلبانان هواپیما و مهندسان پرواز به طور متوسط ​​۱،۴۹۱ پوند درآمد کسب می کنند.

مهندسان پرواز حداقل باید دارای مدرک لیسانس در مهندسی هوانوردی و تجربه مربوطه برای استخدام باشند ، در حالی که خلبانان هواپیما برای دریافت مجوز باید از یک آموزش خاص برای خلبانان و تعداد مشخصی از ساعت پرواز نیاز برخوردار باشند.

شغل در زمینه بازاریابی و فروش کشور انگلستان

استراتژی های بازاریابی برای شرکت ها در گسترش و حفظ اعتبار خود در بازار بسیار مهم است. بنابراین ، افرادی که از متد های حرفه ای برای طراحی و سازماندهی کمپین های بازاریابی و فعالیت با فروش بالا برخوردار هستند ، بسیار مورد نیازند.

با توجه به اهمیت آنها در یک شرکت ، مدیران بازاریابی و فروش در لیست پردرآمدترین مشاغل موجود در انگلستان قرار می گیرند.

طبق محاسبات رسمی ، یک مدیر بازاریابی و فروش در هفته ۱،۳۹۷ پوند درآمد کسب می کند. برای واجد شرایط بودن در این شغل ، شما معمولاً باید دارای مدرک لیسانس در موضوعات مرتبط با تجارت باشید.

متخصصان حقوقی

مدرک حقوق در چندین بخش فرصت های شغلی بی شماری را برای شما ایجاد می کند. علاوه بر تنوع فرصت های شغلی ،. تخمین زده می شود که به طور متوسط ​​یک فارغ التحصیل رشته حقوق در هر هفته ۱،۳۴۹٫۳ پوند درآمد کسب می کند.

برای ورود به این بازار کار معمولاً به لیسانس حقوق نیاز خواهید داشت. بدیهی ست که مدرک تحصیلی بالاتری داشته باشید مطمئناً شغل بهتری پیدا خواهید کرد و از درآمد بیشتری برخوردار خواهید بود.

شغل مرتبط با فناوری اطلاعات و مدیران ارتباطات در انگلستان

همین چند سال پیش عده کمی به آینده بسیار روشن این رشته معتقد بودند، امروزه اما یافتن شغلی این چنین که دارای اشتغال پذیری بسیار بالایی باشد و چنین درآمد بالایی را برای کارکنان فراهم می کند ، دشوار است.

رایانه ها در هر شرکت یا سازمانی مورد استفاده قرار می گیرند ، بنابراین اشتغال بالایی را به حساب می آورند. مهندسین فناوری اطلاعات و ارتباطات مسئولیت امور مربوط به سیستم رایانه  در شرکت را برعهده دارند و به طور مرتب در صورت نیاز به کارمندان کمک می کنند. اگر در انگلستان این شغل را بدست آورید ، می توانید انتظار داشته باشید در حدود ۱۳۸۰ پوند در هفته درآمد کسب کنید.

خبر خوب اینکه صرفا مدرک تحصیلی مرتبط مورد نیاز نیست. گرچه افراد با مدرک دانشگاهی در نگاه اول شانس بیشتری دارند اما شما حتی بدون مدرک و به شرط آشنایی کامل با رایانه میتوانید به کار کردن در این حیطه امیدوارباشید.

کارگزاران

کارگزاران به عنوان شخص ثالث بین دو شخص یا شرکت هایی که به یک تجارت مشترک-یکسان مشغول هستند و برای خدمات خود هزینه های کمیسیون را پرداخت می کنند ، عمل می کنند. کارگزاران جزء مشاغل پردرآمد هستند. براساس محاسبات رسمی ، یک کارگزار در انگلیس در حدود هفته ای ۱،۲۵۰ پوند درآمد کسب می کند.

برای شروع کار به عنوان کارگزار بورس ، داشتن حداقل لیسانس در موضوعات مرتبط با تجارت ضروری است.

پزشکان

انگلیس ادعا می کند یکی از بهترین سیستم های پزشکی در جهان را داراست. دانشگاه ها پیوندهای محکمی با بیمارستانها دارند و در نتیجه ، فارغ التحصیلان پزشکی شغل تضمین شده ای را خواهند داشت.

با وجود شغل بسیار چالش برانگیز ، متخصصان پزشکی جزو پردرآمدترین کارمندان انگلیس هستند. به طور متوسط ​​تخمین زده می شود که متخصصان مراقبت های بهداشتی در هر هفته حدود ۱۲۲۰ درآمد کسب می کنند. به علاوه شاخه پزشکی از تنوع بسیاری برخوردار است اما شما نمی توانید مشغول به کار شوید، مگر اینکه تحصیلات عالی در سطح جهانی داشته باشید. معمولاً باید یک لیسانس پزشکی داشته باشید که حداقل پنج سال طول بکشد تا تجربه کامل کسب کنید.

مدیران تبلیغات و روابط عمومی

نحوه معرفی و حضور یک شرکت در بازار نقش عمده ای در رسیدن به اهداف تجاری خود دارد. بنابراین ، نمایندگان تبلیغات و روابط عمومی وظیفه دارند مخاطبان شرکت را هدف قرار دهند و از متد های  تبلیغاتی مختلفی برای ایجاد تصویر مناسب از شرکت خود استفاده کنند. اگر به عنوان نماینده تبلیغات و روابط عمومی در انگلستان استخدام شوید حدود ۱۱۶۰ پوند در هفته درآمد کسب میکنید.

برای موفقیت در یافتن شغل پردرآمد در بخش تبلیغات و روابط عمومی باید مدرک لیسانس در تبلیغات ، بازاریابی یا ارتباطات داشته باشید.

 

منبع : بلاگ Study In UK

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *