سن تحصیل در انگلستان : بهترین سن برای تحصیل در انگلستان چند سال است ؟

blank

بیشتر دانش آموزان بین المللی پس از دبیرستان اقدام به ادامه تحصیل در انگلستان می کنند. سالانه بیش از ۴۰۰۰۰۰ دانشجوی بین المللی عازم انگلستان می شوند و بسیاری از آنها ادامه تحصیل داده و وارد بازار کار میشوند اما بهترین سن تحصیل در انگلستان چه سنی است ؟

بهترین سن تحصیل در انگلستان

برای تحقق رویاهای خود برای تحصیل در خارج از کشور ، نباید صبر کنید تا دبیرستان را تمام کنید. کالج بلربیز برنامه های GCSE را در انگلستان ارائه می دهد که برای دانش آموزان دبیرستانی ۱۴ سال به بالا مناسب است.

چه چیزی می توانم مطالعه کنم؟

دانش اموزان دبیرستانی با گزینه های زیادی جهت تحصیل رو به رو خواهد بود زیرا او بهترین سن تحصیل در انگلستان را انتخاب کرده است. با توجه به علایق و سابقه تحصیلی آنها میتوانند به ادامه تحصیل در رشته مورد نظر خود بپردازند. کالج بلربیز با ۳ شعبه فعال در لندن، کمبریج و برایتون آماده ی ارائه بهترین خدمات به شماست. برنامه های GCSE و قبل از  GCSE  به شما اجازه می دهد:

 • در محیطی دوستانه و رقابتی ، زبان انگلیسی خود را ارتقا دهید ، با فرهنگ انگلیسی آشنا شده و تحت آموزش بهترین اساتید و متد ها باشید
 • بهترین نمرات را جهت ورود به دوره پیش دانشگاهی کسب کنید
 • انچه را که باید در یک دبیرستان با شرایط عالی و کیفیت تدریس بالا در انگلستان تجربه کنید
 • ترکیبی از موضوعاتی را که دوست دارید انتخاب کنید.

همچنین می توانید از پنج برنامه GCSE در بلربیز برایتون ، که کمتر از یک ساعت با لندن با قطار فاصله دارد ، انتخاب کنید.

 1. علم و مهندسی
 2. تجارت و اقتصاد
 3. هنرهای خلاقانه
 4. علوم انسانی
 5. آکسبریج جوان

هر دوره دارای طیف وسیعی از برنامه های غنی سازی است که به شما کمک می کند خارج از کلاس یاد بگیرید. با شرکت در سخنرانی و ورکشاپ ها ، کارگاههای آموزشی ، کلاسهای نوشتن خلاق ، بازدید از موزه ، سفرهای مدرسه ، تورهای لندن و موارد دیگر از اموزش بی  نظیر بلربیز لذت خواهید برد.

دوره ۱ ساله GCSE

دوره های سالانه Bellerbys GCSE زمینه ای را در موضوعات اصلی فراهم می کند تا آمادگی لازم برای ورود A level  داشته باشید

دوره A level

با دریافت مدرک A level  در های بهترین دانشگاه های انگلستان به سوی شما گشوده خواهد شد. هرچه نمرات A level  شما بالاتر باشد شانس بیشتری برای ورود به دانشگاه های برتر انگلستان خواهید داشت.

شما می توانید از ۲۰ موضوعی که در دوره  A level در بلربیز تدریس میشود  با توجه به سوابق و علایق خود انتخاب کنید و مدت زمان تحصیلتان بین ۳ ، ۵ یا ۶ ترم متغیر است . با هر انتخابی که داشته باشید از برنامه های غنی سازی بلربیز برخوردار خواهید بود.

 

دوره Foundation

به دنبال بهترین شروع در بهترین سن برای تحصیلات دانشگاهی خود در انگلستان هستید؟ این که شما برای دستیابی به برنامه تحصیلات دانشگاهی انگلستان باید به ارتقاء نمرات خود بپردازید ، قبل از شروع دانشگاه به زمان نیاز دارید تا در انگلستان اقامت داشته باشید ، یا اینکه می خواهید قبل از شروع به کار ، زبان انگلیسی و مهارت های دانشگاهی خود را تغییر دهید، می توانید یک سال foundation را در بلربیز مطالعه کنید

 • از ۱۲ تخصص موضوعی را انتخاب کنید
 • تحصیل در یکی از سه مرکز مطالعات تخصصی بلربیز – لندن ، برایتون یا کمبریج

این که آیا شما قصد ورود به دانشگاه انگلستان را دارید ، به دنبال گسترش شغل و تحصیلات خود هستید یا فقط می خواهید طعم و مزه ی آنچه در انگلستان از تحصیلات انگلیس گرفته است را بدست آورید ، بلربیز  با هر سن و سالی که دارید ، دوره ای برای پیشنهاد به  شما دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *