رفتار با مهاجران در انگلستان چگونه است؟

رفتار با مهاجران در انگلستان چگونه است؟

انگلستان یکی از کشورهای پرجمعیت جهان است که دارای رفاه بسیار بالایی برای زندگی افراد می‌باشد. هر سال تعداد زیادی از مردم جهان برای مهاجرت و زندگی در این کشور، درخواست صدور ویزا می‌دهند. سوال مهمی که در هنگام تصمیم گیری برای مهاجرت به این کشور در ذهن همه‌ی مردم به وجود می‌آید این است که، طرز رفتار با مهاجران در انگلیس چگونه است؟ مسلما اگر رفتار با مهاجران در انگلستان یا در هر نقطه‌ی دیگری از جهان به شکلی مناسب و پسندیده باشد، شرایط زندگی برای افراد در این کشور راحت‌تر خواهد شد.

جمعیت مهاجران در کشور انگلستان زیاد بوده و طبق آمارهای به دست آمده افراد جوان بیشتر جمعیت مهاجران به کشور انگلستان را در بر می‌گیرند. به همین دلیل می‌توان گفت که، شرایط بسیار خوبی برای زندگی مردم در کشور انگلستان وجود دارد که افراد را به مهاجرت به این کشور ترغیب می‌کند.

مطمئنا رفتار تمامی مردم در نقاط مختلف دنیا به یک شکل نبوده و در همه جای جهان خوب و بد وجود دارد؛ حجم زیاد جمعیت مهاجران در کشور انگلستان، باعث شده تا مردم این کشور به زندگی در کنار مردم سایر نقاط جهان به نوعی عادت داشته باشند و رفتاری انسان دوستانه با مهاجران این کشور داشته باشند. اما عواملی ممکن است بر روی رفتار با مهاجران در انگلستان تاثیر بگذارد که در ادامه، به بررسی این عوامل می‌پردازیم.

رفتار با مهاجران در انگلستان چگونه است؟

طرز رفتار با مهاجران در انگلستان تحت تاثیر عوامل متعددی قرار دارد.

مزایای مهاجرت به انگلستان

شرایط زندگی مردم در کشور انگلستان و مزایا و امکاناتی که در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد، بر روی طرز رفتار با مهاجران در انگلستان تاثیر خواهد گذاشت. هر چه رضایت مردم این کشور از شرایط زندگی بالاتر برود، زندگی آن‌ها پر از آرامش خواهد شد و در نتیجه داشتن یک زندگی پر از رفاه باعث بهبود رفتار با مهاجران در انگلستان می‌شود. همچنین باید گفت که، مزایا و امکانات موجود در این کشور باعث می‌شود تا افراد یک زندگی خوب و لذت بخش را تجربه کنند و از فرصت‌های مختلفی که در پیش روی آن‌ها به وجود آمده است، در جهت بالا بردن کیفیت زندگی خود استفاده کنند.

از مزایای زندگی در این کشور می‌توان به استفاده از تمام استعدادها اشاره کرد؛ در واقع در انگلستان، هیچ گونه شرایطی برای از بین رفتن استعداد یک فرد وجود نخواهد داشت و افراد می‌توانند پیشرفت چشمگیری در این کشور از لحاظ زندگی، کاری و استفاده از مهارت‌ها داشته باشند. علاوه بر آن، این کشور از رشد اقتصادی بالایی برخوردار بوده و بازار کار بسیار خوبی دارد. در واقع کشور انگلیس، میزبان بسیاری از مردم جهان با نژادهای مختلف بوده و در نتیجه افراد می‌توانند زندگی خوبی را در بین مردم این کشور تجربه کنند. البته مواردی وجود دارد که می‌تواند این ادعا را را کند که در ادامه به بررسی این موارد می‌پردازیم.

رفتار با مهاجران در انگلستان چگونه است؟

زندگی در انگلستان مزایای زیادی را به دنبال دارد.

معایب مهاجرت به انگلستان

زندگی در هر نقطه از جهان علاوه بر داشتن مزیت‌های گوناگون، معایبی را نیز به دنبال خواهد داشت. این معایب ممکن است تاثیرات مستقیمی بر روی رفتار با مهاجران در انگلستان بگذارد. در واقع بعضی از کارفرمایان کشور انگلستان، مهاجران را با دستمزد کمتری استخدام می‌کند و رفتاری متمایز نسبت به مردم بومی این کشور با آن‌ها خواهد داشت که به وضوح مشخص خواهد بود. با مهاجرت مردم از کشورهای فقیر به انگلستان و تمایل آن‌ها به کار با دستمزد کم، مردم انگلستان بیکار خواهند ماند و به همین دلیل ممکن است در این مواقع رفتاری بد با مهاجران داشته باشند. البته شایان ذکر است که اکثر مهاجران در زمینه‌هایی مشغول به کار می‌شوند که بومیان این کشور، تمایلی به کار در این زمینه‌ها نخواهند داشت.

از معایب دیگر زندگی در این کشور که بر طرز رفتار با مهاجران در انگلستان تاثیر می‌گذارد، وجود جرم جنایات و رفتارهای خشنی است که برخی از نژاد پرستان در این کشور در قبال مهاجران مرتکب می‌شوند. بروز تغییرات زیاد در جمعیت با مهاجرت مردم کشورهای مختلف به انگلستان نیز، ممکن است باعث شود تا بعضی از مردم بومی این کشور رفتاری ناشایست با مردم مهاجر داشته باشند. در واقع وجود طرز فکرها و فرهنگ‌های مختلف در یک کشور، ممکن است اتفاقات بدی را در پیش داشته باشد.

رفتار با مهاجران در انگلستان چگونه است؟

زندگی در انگلستان ممکن است معایبی را به دنبال داشته باشد.

آیا مردم انگلیس روحیه‌ی نژادپرستانه دارند؟

مهم‌ترین نکته درباره‌ی رفتار با مهاجران در انگلستان به بحث وجود رفتار نژادپرستانه در این کشور مربوط می‌شود؛ در واقع باید بررسی کرد که آیا مردم انگلستان نژادپرست هستند یا خیر؟ پیش‌تر مواردی را درباره‌ی رفتارهای نژادپرستانه‌ی مردم بومی انگلستان با مهاجران بیان کردیم؛ در قسمت به بررسی این بحث به شکل مفصل می‌پردازیم. بطور کلی در تمام نقاط جهان می‌توان به مردم نژادپرست برخورد کرد و نمی‌توان گفت که این رفتار، فقط به یک منطقه‌ی خاص مربوط می‌شود. با این حال ممکن است تفاوت‌هایی در میزان نژاد پرستی مردم در نقاط مختلف جهان، وجود داشته باشد. این رفتار در بعضی از مردم کشور انگلستان نیز وجود دارد؛ طبق تحقیقات به عمل آمده در سال‌های ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵، بیش از یک سوم مردم بریتانیا به نژاد پرستی خود اعتراف کردند.

وجود این رفتارهای نژادپرستانه در بین مردم انگلستان، باعث شده است تا جرائم و اتفاقات ناخوشایند بسیاری در طی سال‌های اخیر رخ بدهد. اغلب رفتارهای نژاد پرستانه‌ی مردم انگلستان، متوجه مردم رنگین پوست و مسلمانان مقیم در این کشور می‌باشد. با این حال قوانین زیادی جهت جلوگیری از اینگونه رفتارها وضع شده است و مردم دارای اقلیت‌های مختلف، می‌توانند به آسودگی در این کشور زندگی کنند. در ادامه به بررسی تاثیرات افزایش جمعیت مهاجران در انگلستان بر روی طرز رفتار با آن‌ها می‌پردازیم.

رفتار با مهاجران در انگلستان چگونه است؟

بعضی از مردم کشور انگلستان دارای رفتارهای نژادپرستانه هستند.

تاثیر افزایش جمعیت مهاجران در انگلیس

تا اینجا عوامل متعددی که بر روی طرز رفتار با مهاجران در انگلستان تاثیر می‌گذارد، را مورد بحث قرار دادیم. در پایان به بررسی یکی دیگر از این عوامل می‌پردازیم. از جمله سوالاتی که درباره‌ی حضور مهاجران در کشور انگلستان و سایر کشورهای جهان می‌شود، این است که آیا حضور مهاجران در این کشور و افزایش تعداد آن‌ها باعث زیاد شدن نرخ بیکاری در این کشور خواهد شد؟ بعضی از مردم بومی انگلستان اعتقاد دارند که با مهاجرت مردم از سایر نقاط جهان به این کشور، فرصت‌های شغلی برای بومی‌ها کمتر می‌شود. باید گفت مهاجرت وقتی بر موضوع کاریابی تاثیر می‌گذارد که، نرخ بیکاری در این کشور کم باشد. اگر زمانی که نرخ بیکاری بالا است نرخ مهاجرت نیز بالا برود، در نتیجه بیکاری تشدید می‌شود

در سال‌های اخیر سفارت کشور انگلستان شرایط سختی را برای اخذ ویزا به وجود آورده و تنها افرادی را برای اقامت در این کشور می‌پذیرد که، دارای مهارت‌ها و استعدادهایی کارآمد باشند. اگر مهاجران بتواند خیلی زود خود را با شرایط حاکم بر کشور انگلستان وفق دهند، زندگی بهتر و با آرامش بیشتری را در این کشور تجربه خواهند کرد. با در نظر داشتن تمامی این موضوعات، می‌توان درباره‌ی طرز رفتار با مهاجران در انگلستان اظهار نظر کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *