معرفی رستوران های ارزان در انگلستان

معرفی رستوران های ارزان در انگلستان

رستوران های ارزان در انگلستان زیاد هستند، کافیست آنها را بشناسید تا بتوانید تصمیم گیری خوبی داشته باشید. در این مقاله لیست رستوران های ارزان در انگلستان را در اختیار شما قرار می دهیم.

بهترین رستوران های ارزان در انگلستان

رستوران comptoir libanais

این رستوران در کل دنیا شعبه دارد و غذاهای متنوعی عرضه می کند. غذاهای این رستوران اغلب در رنگ های متفاوتی عرضه می شوند و به نوعی مهمان نوازی خانوادگی را برای شما فراهم می سازند. این فضا برای مهمانی های کوچک تا شام های رمانتیک بی نظیر است. منوی غذا بسیار جالب است. اغلب غذاها ادویه دار هستند. بادمجان و سالاد مرغ کبابی این رستوران شهرت زیادی دارد. نوشیدنی های کلاسیک بخش مهمی از این رستوران را تشکیل می دهند. شما می توانید از مارگاریتای مخصوص لیمو نیز سفارش دهید و لذت ببرید. در صورتی که به دنبال رستوران های ارزان در انگلستان هستید، این مورد را از یاد نبرید.

رستوران بلیکر

در رستوران بلیکر با هزینه ای بسیار کم می توانید یک چیزبرگر خوش طعم را سرو کنید. همینطور می توانی از پنیرهای خوش طعم این رستوران استفاده کنید. پیاز سفید رنده شده پای ثابت همه ساندویچ های بلیکر محسوب می شود. این رستوران همینطور با سس مخصوص خود شناسخته شده است و طعم بی نظیر غذا را در اختیار شما قرار می دهد.

آدرس: ۱۶ Bloomberg Arcade، London EC4N 8AR

blank

رستوران mangal

رستوران های ترکی لندن بسیار جذاب هستند و رستوران مانگل در لیست رستوران های ارزان در انگلستان قرار دارد. بشقاب گوشت و سالاد این رستوران بی نظیر است. نان های تخت و گرم و سنتی عرضه می شود و به نوعی کباب های خوش طعمی دارد. در این رستوران کمترین بهره دیده می شود به طوری که افراد می توانند با رویکرد ارزان قیمت از فضای رستوران مانگل لذت ببرند.

آدرس: Mangal

انواع رستوران های ارزان در انگلستان

رستوران ontherbab

رستوران های ارزان در انگلستان زیاد هستند اما رستورانی که هم کیفیت خوبی داشته باشد و هم از نظر قیمت مناسب باشد، نیاز به شناسایی دارد. رستوران ontherbab با تکه های ترد ران مرغ بدون استخوان خود در کل انگلیس شهرت دارد. این رستوران دارای غذاهای خوش طعمی بوده و به نوعی آب گوشت خوک نیز با کیفیت بی نظیری ارائه می شود. غذاها در رستوران ontherbab کمی تند هستند.

آدرس: On The Bab، ۳۰۵ Old Street، London EC1V 9LA

رستوران روتی کینگ

رستوران روتی کینگ یکی از رستوران های مالزیایی محسوب می شود که هر بار به سراغ ان بروید، با صف های طولانی روبرو می شوید که تا وسط خیابان کشیده شده اند. در این رستوران یک نوع نان تند و داغ و ترد سرو می شود که به نوعی در لیست غذای سنتی قرار گرفته است. این غذای خیابانی از نظر قیمت بسیار ارزان است و به نوعی محصولی بی نظیر است.

آدرس: Roti King ، ۴۰ Doric Way ، London NW1 1LH

رستوران padella

رستوران پادلا در سال ۲۰۱۶ افتتاح شد. این رستوران با ماکارونی های مشهوری که دارد، به شهرت زیادی رسیده است. ماکارونی های این رستوران با خامه ترکیب شده است و به نوعی آرام بخش است. پادلا در لیست رستوران های ارزان در انگلستان محسوب می شود و یکی از بهترین محصولاتی است که می توان با رویکرد اقتصادی مورد استفاده قرار داد.

آدرس: Padella, 6 Southwark Street, London SE1 1TQ

رستوران SILK ROAD

سین کیانگ صاحب رسمی این رستوران است و عطر و طعم ادویه غذاهای این رستوران به صورتی است که سبب شده تا گردشگران زیادی به سمت آن جذب شوند. غذاها در این رستوران بر اساس گوشت بره کبابی تهیه و تولید می شود. ترشی های بادمجان این رستوران به سبک خاصی تهیه می شوند و بسیار خوش طعم هستند. همینطور ران مرغ و سیب زمینی و آبگوشت آتشین این رستوران نیز طعم بی نظیری دارند. پرسنل بسیار مودب و خبره هستند و همه چیز برای ثبت یک خاطره خوب فراهم است.

آدرس: Silk Road, 49 Camberwell Church Street, Camberwell, London SE5 8TR

رستوران PECKHAM HIGH

این رستوران از نظر طعم غذای ایرانی بی نظیر است. بشقاب بزرگ یا غول در این رستوران یکی از خوش طعم ترین مواردی است که می توانید تست کنید. غذاهایی که در گردو غوطه ور شده است. همینطور فلافل های خانگی این رستوران نیز جذاب و دل انگیز هستند. این رستوران دارای موقعیت منطقه ای بی نظیری است و توانسته برای اغلب افراد گزینه خوبی باشد.

آدرس: Peckham 28-30 ، Peckham ، لندن SE15 5DT

معرفی رستوران های ارزان در انگلستان

مشهورترین رستوران های ارزان در انگلستان

رستوران KOBA

در بین رستوران های ارزان در انگلستان، رستوران کوبا با طعم غذاهای دل انگیزی که دارد توانسته بهترین خاطرات را فراهم سازد. غذاهای این رستوران با سبزیجات و ترشی و گوشت خوک تند تهیه می شود. در برخی از غذاها از تخم مرغ خام نیز استفاده می شود و غذاها اغلب به شکل ترکیبی هستند.

آدرس: Rathbone 11 ، فیتز رویا ، لندن W1T 1N

رستوران های ارزان در انگلستان

رستوران شیان بیانگ بیانگ

رستوران شیان بیانگ بیانگ یکی از رستوران های چینی در لندن است. این رستوران غذاهای رشته ای ارائه می دهد که با گوشت گاو سرو شده است و به نوعی در لیست بهترین غذاهای لندن قرار دارد. در صورتی که دوست دارین غذاهای چینی را تست کنید می توانید در لیست رستوران های ارزان در انگلستان به سراغ رستوران شیان بروید. غذاهای این رستوران از نظر طعم سلیقه ای هستند و شاید با ذائقه هر شخصی سازگار نباشد.

آدرس: Xi’an Biang Biang ، خیابان Wentworth 62 ، Spitalfields ، E1 7AL لندن

رستوران بامبو

بامبو در لیست رستوران های ویتنامی در کشور انگلیس محسوب می شود. این رستوران غذاهای خوشمزه و طعم دل انگیزی دارد. به طور کلی این رستوران به غذاهایی که با گوشت گاو تهیه می شود شناخته شده است. در غذاهای رستوران بامبو از گیاهان معطر نیز استفاده می شود. این رستوران به طور کلی دارای بافت منطقه ای بی نظیری است و در لیست بهترین رستوران هایی قرار دارد که هم از نظر طعم خوب است و هم به واسطه سبک غذا توانسته گزینه مناسبی محسوب شود.

آدرس: Cay Tre، ۴۲-۴۳ Dean Street، Soho، London W1D 4PZ؛

برای آشنایی با رستوران های ارزان در کانادا روی لینک کلیک کنید. همچنین اگر دنبال مهاجرت به انگلستان هستید، ۶ دلیل برای مهاجرت به انگلستان و ۷ دلیل برای مهاجرت نکردن به انگلستان را مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *