معرفی رستوران های ارزان در کانادا

معرفی رستوران های ارزان در کانادا

کشور کانادا در لیست کشورهای گران قیمت از نظر زندگی محسوب می شود. این موضوع را باید قبل از مهاجرت به کانادا در نظر داشته باشید. اما قصد داریم در این مقاله لیست رستوران های ارزان در کانادا را به شما ارائه دهیم.

بهترین رستوران های ارزان در کانادا

رستوران Frankies

این رستوران بیش از ۴۰ سال است که فعالیت می کند. فرانکی نام فردی است که صاحب رستوران بود. در این رستوران گروه موسیقی زنده شهرت زیادی دارد به طوری که بسیاری از مراجعه کنندگان تنها به استفاده از فضای موسیقی به سراغ رستوران فرانکی می روند. فضای داخلی رستوران فرانکی ترکیبی از رنگ سفید با کاشی کاری های مرمری است و یک سقف آبی برای آن طراحی شده است.

روی دیوارهای رستوران تصاویری از تورنتوی سابق دیده می شود. قیمت غذا در این رستوران ارزان است اما کیفیت خوبی دارد و از نظر ظاهر نیز بسیار اشتهاآور است. برگرهای رستوران فرانکی را تست و تجربه یکی از بهترین رستوران های ارزان در کانادا را به خودتان هدیه دهید.

رستوران سنتی san remo

این رستوران که البته به نانوایی نیز مشهور است از دیگر رستوران های ارزان در کانادا محسوب می شود. این رستوران به سال ۱۹۶۹ باز می گردد و به نوعی محل سرو انواع نان و شیرینی های خاص است. در این رستوران ساندویچ گوشت گوساله را تست کنید و از طعم خاص نان کالابرس نیز لذت ببرید. اما آنچه سبب شده است تا رستوران سان ریمو شهرت زیادی داشته باشد سیب های سرخ کرده است که البته کالری زیادی دارد و اگر قبل از ناهار بخورید، احتمال اینکه دیگر نتوانید وعده اصلی را صرف کنید وجود دارد.

آدرس این رستوران در جاده رویال بوراک، اتوبیوک تورنتو، انتاریو ۳۷۴ واقع شده است.

معرفی رستوران های ارزان در کانادا

رستوران Gales snack bar

رستوران اسنک بار گیل یکی از محیط های جذاب و در لیست رستوران های ارزان در کانادا قرار دارد که دکوراتیو عجیبی و غریبی را شامل شده است. در این رستوران ساندویچ بوقلمون گرم بیشترین تقاضا را دارد و همینطور برش های مرغ تازه نیز به صورت سوخاری در اختیار شما قرار می گیرد. یک سری نان های سفید نشاسته ای در این رستوران عرضه می شود و همینطور برش های گوشت خوشمزه که هر یک دارای طعم و مزه بی نظیر هستند و آب گوشت مخصوصی سرو می شوند. این رستوران دارای یک بخش کافه ای است و به نوعی در آن پای خانگی و بستنی به قیمت ۱٫۵۰ دلار عرضه می شود.

این رستوران در خیابان انتاریو ۵۳۹ در تورنتو در بخش شرقی واقع شده است.

رستوران snack bar 416

میان وعده های رستوران اسنک بار ۴۱۶ بسیار لذت بخش است. اگر دوست دارید هم از رستوران های ارزان در کانادا استفاده کنید و هم غذاهای متنوعی سرو کنید این رستوران بی نظیر است. مرغ سوخاری کرده ای با خمیر فلفل تند در رستوران ۴۱۶ شهرت زیادی دارد. سرآشپز در این رستوران از دانه های کنجد و پیاز سبز برای طعم بهتر غذا استفاده می کند اما همه چیز تند است.
این رستوران در خیابان ۱۸۱ شهر تورنتو قرار گرفته است.

مشهورترین رستوران های ارزان در کانادا

رستوران صوفی ها

رستوران صوفی ها اولین رستوران سوری در تورنتو است که توسط یک اعضای خانواده تاسیس شده است. در این خانواده سه فرزند اقدام به تاسیس رستوران کردند. فضای داخلی کافه این رستوران ۱۶ نفره است و غذاهای سنتی مربوط به سوریه در آن سرو می شود. همینطور غذاهای معمولی نیز عرضه می شود. یک نوع نان خوش طعم با عنوان نان مسطح مخصوص و پنیر و گوشت و سبزیجات در این رستوران تهیه می شود و همینطور یک دسر فیلوی شیرین نیز وجود دارد که با طعم پنیر بی نظیری که دارد نظر همه افراد را به خود جلب می کند.
این رستوران در خیابان ملکه شرقی ۶۷۶ در تورنتوی سابق قرار دارد.

رستوران ویلبر مکزیکانا

این رستوران توسط ویلبر اسکیول نامگذاری شده است. در این رستوران ادویه فلفل قرمز استفاده می شود که طعم بی نظیری دارد و به نوعی بیش از ۵۰ نوع سس تند نیز در رستوران وجود دارد. افرادی که تحمل غذاهای تند دارند می توانند با هزینه بسیار ارزان از این رستوران استفاده کنند.
ذرت های خیابانی این رستوران بر اساس طعم پیر کوتیا و پودر چیلی طعم دهی می شوند و به نوعی از بهترین رستوران های ارزان در کانادا محسوب می شود.

این رستوران در خیابان تورنتوی قدیمی، انتاریو، خیابان ۵۵۲ کینگ شرقی قرار دارد.

معرفی رستوران های ارزان در کانادا

رستوران بوریتوها، یکی از رستوران های ارزان در کانادا

هنر و معماری به کار رفته در رستوران بوریتوها تعجب را بر می انگیزد که چرا باید در لیست رستوران های ارزان در کانادا قرار بگیرد. هنرهای خیابانی و دیوار نویسی های خاصی در داخل فضای این رستوران دیده می شود. بخش زیادی از رستوران با رنگ قرمز طراحی شده است. صندلی های پیشخوان خال خالی هستند و میزها در ابعاد بسیار کوچک و فلزی طراحی شده اند. در این رستوران همه چیز متفاوت است. در این رستوران از بوریتوی مخصوص به همراه پروتئین های خوشمزه استفاده می شود. سینه مرغ یا گوشت خوک کشیده شده نیز در این رستوران طعم دل انگیزی دارد.

این رستوران در خیابان انتاریو، تورنتوی قدیمی به شماره ۲۳۸ قرار گرفته است.

رستوران دریاچه

دریاچه یک رستوران آمریکایی در تورنتو است. این غذاخوری از رنگ سبز استفاده کرده است و از معماری کلاسیک خاصی نیز بهره برده تا فضای داخلی رستوران قابل قبول باشد. مرغ سوخاری و ذرت از غذاهای خوش طعم مربوط به این رستوران هستند. در این رستوران پای سیب با طعم بی نظیری ارائه می شود. این رستوران در خیابان تورنتوی قدیم، خیابان شرقی دانداس ۱۱۳۲ قرار گرفته است.

رستوران ماها

این رستوران غذا که در لیست رستوران های ارزان در کانادا قرار دارد با نقاشی ها و عکس های خانوادگی که از توسط عکاسان سیار می گیرد شهرت دارد. غذاهای این رستوران محلی است و از چاشنی مخصوص و تخم مرغ آب پز نیز استفاده می کند. گوجه فرنگی و فتا و نان بالادی در این رستوران طعم بسیار خوبی دارد. سیب زمینی سرخ شده رستوران ماها را از یاد نبرید و همینطور سالاد و لاته های عسلی این رستوران را تست کنید و لذت ببرید. این رستوران دارای موقعیت منطقه ای خوبی است و در خیابان ۲۲۶ گرین وود تورنتو قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *