دوره تابستانی در کانادا ویژه سنین ۹ تا ۱۷ سال

blank

اولین دارنده دوره تابستانی در کانادا در دانشگاه ویژه جوانان بین المللی در غرب کانادا، برای کالج بادول بوده است. در حال حاضر بیش از ۲۰ برنامه تابستانی فوق العاده دارد که برای ایجاد یک تجربه آموزشی بی نظیر از محیطهای  داخلی و خارجی استفاده می کند.

دوره تابستانی در کانادا

با ارائه برنامه های مختلف در دوره تابستانی در کانادا، دانش آموزان زبان انگلیسی را در قالب آموزش های منحصر به فرد یاد می گیرند. این برنامه ها با همکاری تیم کالج ملل ، به دانش آموزان تجربه زندگی به دور از خانه ،یادگیری بهتر زبان دوم، فرصتی برای دوستی در اقصی نقاط جهان و فرصتی عالی برای رشد اعتماد به نفس در دانش آموزان را می دهند.

اقامتگاه‌ها در دوره تابستانی در کانادا

  • کالج بادول

کالج بادول واقع در شهر ونکوور شمالی،ما بین پارک و محوطه دوچرخه سواری احاطه شده است.

دسترسی سریع و آسان به فعالیت ها در فضای باز و استفاده از نقاط دیدنی از بخش های مهیج کالج است. این کالج دارای ویژگی های بسیاری همانند سالن چند رسانه ای کنفرانس, کتابخانه,سالن غذاخوری و..است.

  • دانشگاه بریتیش کلمبیا

یکی از معتبرترین دانشگاه های جهان, دانشگاه بریتیش کلمبیا واقع در ونکوور است که خود به تنهایی یک شهر در شهری دیگرست. این دانشگاه با بیش از یک هزار هکتار از جنگلهای بارانی و منظره ای از اقیانوس آرام احاطه شده است. دانشگاه بریتیش کلمبیا دارای زیبایی های طبیعی و دستاوردهای انسانی بسیاریست. این دانشگاه در تابستان میزبان علاقمندان زیادی به ورزش،موسیقی،رویداد های فرهنگی و دانشمندان زیادی در سرتاسر نقاط جهان است.

  • دانشگاه ویکتوریا

دانشگاه ویکتوریا در پایتخت بریتیش کلمبیا، ویکتوریا، واقع شده است.پردیس دانشگاه که در تابستانها شهر باغی زیباست، ۱۵ دقیقه به دور از مرکز شهر است.

این شهر رنگارنگ و دوستانه نقطه شروع ایده آل برای دانش آموزان علاقمند به کشف میراث فرهنگی جذاب و جغرافیایی  از ساحل اقیانوس آرام است.

  • دانشگاه کوئست

دانشگاه کوئست که در بریتیش کلمبیا واقع شده است با دریا و کوههای زیبای این ناحیه احاطه می شود یکی از محبوب ترین اقامتگاه‌های دوره تابستانی در کانادا میباشد. این دانشگاه یک دانشگاه ایده آل برای علاقمندان به ورزش و فعالیت های سرگرم کننده در فضای باز است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *