۱۰ دلیل برای مهاجرت به کانادا (به روزرسانی ۲۰۲۱)

n دلیل برای مهاجرت به کانادا ۲۰۲۱

ده دلیل برای مهاجرت به کانادا کدامند؟ کانادا دومین مقصد مهاجرتی در دنیا محسوب می شود. اما برای ایرانیانی که قصد دارند در سال ۲۰۲۱ مهاجرت داشته باشند، اولین مقصد و بهترین گزینه خواهد بود. از کار گرفته تا تحصیل، تا رویکرد خوب زندگی، امکانات بهداشتی بی نظیر و … همگی در کانادا فراهم شده است.

رشد اقتصادی یکی از ده دلیل برای مهاجرت به کانادا

شاید به جرات بتوان گفت که رویکرد اقتصادی قوی در کانادا مهمترین و اصلی ترین دلیل برای مهاجرت به این منطقه محسوب می شود. کانادا در لیست کشورهای صنعتی و فوق پیشرفته قرار دارد. این کشور در بین جوامع بین المللی توانسته بسیار ساختار قوی و مناسبی داشته باشد. شفافیت های مالی و رنکینگ قوی اقتصادی برای کانادا یک امتیاز مهم محسوب می شود.

اقتصاد کانادا یک نوع اقتصاد پیشرفته بوده و صادرات گرایی در این کشور رشد خوبی دارد. کانادا از نظر ثروت و قدرت جایگاه ۱۰ در دنیا را کسب کرده است. به طور کلی کانادا سومین کشور از نظر ذخیره منابع نفتی محسوب شده و چهارمین کشور بزرگ صادر کننده نفت و گاز طبیعی است.

فرهنگ غنی

کانادایی ها در لیست مردم با فرهنگ در کل دنیا شناخته شده اند. در این کشور سیاست مهاجرپذیری بسیار رشد داشته است. چند فرهنگی در کانادا پذیرفته شده و به نوعی ریشه دوانده است. دو زبان فرانسه و انگلیسی در این کشور بخش فرهنگی گسترده ای را شامل می شود. کبک و مونترال در لیست استان های غنی از نظر زندگی محسوب می شوند. مردم این استان ها از نظر قومیت وضعیت خوبی دارند. زبان آموزی در کانادا رواج زیادی دارد و به نوعی فرهنگ ملل در این کشور به صورت روتین بررسی می شود.

n دلیل برای مهاجرت به کانادا ۲۰۲۱

امکانات درمانی قوی

در بررسی n دلیل برای مهاجرت به کانادا، سیستم درمانی قدرتمند جایگاه زیادی دارد. این کشور توانسته سیستم سراسری و فراگیری درمانی را برای مهاجران در نظر بگیرد. در صورتی که شهروند کانادا یا مقیم دائم این کشور باشید می بایست از خدمات مراقبت های درمانی رایگان بهرمند شوید. همینطور اخذ بیمه درمانی عمومی کانادا نیز می تواند ساختار قابل قبولی را شامل شود.

هزینه بیمه سلامت از نظر منابع مالیاتی کانادا پوشش داده می شود. خدمات پزشکی اضطراری نیز در این کشور ارائه می شود و همینطور سیستم مراقبت درمانی رایگان نیز وجود دارد

مهاجرپذیری بالا

کانادا در لیست مقصد مهاجرتی آسان قرار دارد. شرایط مهاجرت به کانادا منطقی و بر اساس شرایط متقاضی بررسی می شود و پروسه امتیازبندی قوی که دارد سبب شده تا شانس ورود مهاجران به کانادا را بیشتر نماید. در این کشور بهترین برنامه و آسانترین برنامه مهاجرتی برای کارگران در نظر گرفته شده است. در بین n دلیل برای مهاجرت به کانادا، مهاجرپذیری آسان و عدم تعصب یکی از موارد پر اهمیت محبوبیت کانادا محسوب می شود.

هزینه زندگی مقرون به صرفه

البته که هزینه زندگی در کانادا بر اساس سبک زندگی تعیین می شود و همینطور محل اقامت فرد نیز در این زمینه اهمیت دارد. به طور کلی هزینه زندگی در کانادا با سایر کشورهای انگلیسی زبان قابل مقایسه است و هزینه زندگی در کانادا ارزانتر از سایر مقصدهای مهاجرتی معروف اعلام شده است.

کیفیت بالای زندگی

کار و زندگی در کانادا وضعیت متعادلی دارد. کارآفرینی در این کشور خوب است به طوری که قدرت خرید مردم بسیار بالا است. قدرت خرید مردم کانادا ۹۵٫۴۳ درصد اعلام شده است، وضعیت امنیت در این کشور ۶۰٫۳۱ درصد است و همینطور شاخص های هزینه زندگی نیز ۶۷٫۳۷ درصد اعلام شده است. قیمت ملک در این کشور به نسبت درآمد کمی گران است اما در وضعیت متوسط قرار دارد.

امنیت بالا

زندگی در فضای امنیتی خوب یکی از n دلیل برای مهاجرت به کانادا محسوب می شود. کانادا یکی از امن ترین مقاصد مهاجرتی دنیا لقب گرفته است به طوری که ضریب شاخص جرایم ر کانادا ۳۹٫۶۹ و ضریب امنیت نیز ۶۰٫۳۱ است. کانادا در لیست برترین مقاصد مهاجرتی قرار دارد.

n دلیل برای مهاجرت به کانادا ۲۰۲۱

تحصیل خوب

دانشگاه ها و کالج های معتبری در کانادا وجود دارد که برنامه های تحصیلی بی نظیری را فراهم کرده اند. در این کشور سه دوره تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکترا وجود دارد و به نوعی شرایط پذیرش آسان است. از سوی دیگر هزینه تحصیل ارزان و مناسب یکی از n دلیل برای مهاجرت به کانادا محسوب می شود و فضای بورسیه نیز فراهم شده است که افراد نخبه می توانند از آن استفاده نمایند.

شرایط کاری خوب

شرایط کاری در کانادا مطلوب است و این موضوع سبب می شود که افراد علاقه زیادی به اقامت دائم و تابعیت کانادا داشته باشند. نرخ بیکاری در این کشور پایین است. سطح درآمد در وضعیت بالایی قرار دارد و مزایای بازنشستگی نیز دیده می شود.

جذابیت های توریستی غنی

کانادا در لیست کشورهایی قرار دارد که توانسته بخش عظیمی از گردشگران خارجی را به خود اختصاص دهد و دریاچه ها و پارک های ملی در این کشور از نظر چشم انداز و بناهای تاریخی بی نظیر هستند. از سوی دیگر ویزای توریستی با اعتبار ۵ ساله نیز در این کشور سبب شده است که وضعیت گردشگری خوبی فراهم شود.

کلام آخر

کانادا یک پکیج خوب برای مهاجرت است! همه چیز در این کشور فراهم است. مردم مهربان هستند، وضعیت بهداشت و درمان قوی است. موقعیت اقتصادی روتین است. وضعیت گردشگری به شکل درستی دنبال می شود. مردم به سلامت خود اهمیت می دهند. موقعیت امنیتی بسیار خوب است. هزینه زندگی ارزان و مناسبی دیده می شود. همه این موارد تنها بخش کوچکی از n دلیل برای مهاجرت به کانادا محسوب می شود. مبرهن است که اگر با هدف سرمایه گذاری وارد این کشور شوید سود اقتصادی خوبی خواهید داشت و نتایج بی نظیری می گیرید. کانادا برای هر ایده ای یک بستر امن محسوب می شود.

1 دیدگاه برای “۱۰ دلیل برای مهاجرت به کانادا (به روزرسانی ۲۰۲۱)

  1. blank
    منصور فتاحی گفته:

    سلام
    من یک فرد ایرانی-آلمانی،۵۶ سا له، مقیم کشور آلمان هستم. در رشته مکا ترونیکِ کارخانه مدرک کارآموزیم را در کشور آلمان دریافت نموده ام. مدت ۱۵ ماه در این رشته سابقه کاری دارم. در حال حاضر بیکار هستم.
    شناختم در زمینه زبان انگلیسی در حد کمی بالاتر از پایه ابتدائی میباشد. لطفاً شرایط عزیمت به کشور کانادا جهت کار در رشته مورد نظر و احتمالاً اقامت در آنجا را برایم مبذول فرمایید. با سپاس منصور فتاحی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *