۷ دلیل برای مهاجرت نکردن به انگلستان

بررسی n دلیل برای مهاجرت نکردن به انگلستان

اقتصاد با نرخ ثابت در انگلستان یکی از موارد مهم محسوب می شود اما هنوز هم یک سری مشکلات در انگلیس وجود دارد که شاید مهاجرت را کمی مشکل ساز کند. پیش از این ۶ دلیل برای مهاجرت به انگلستان را برشمرده ایم. در این مقاله ۷ دلیل برای مهاجرت نکردن به انگلستان را با هم بررسی می کنیم.

بالا بودن هزینه تحصیل یکی از ۷ دلیل برای مهاجرت نکردن به انگلستان

نرخ تورم در انگلیس به نسبت کشورهای دیگر بالا است. این موضوع سبب می شود که هزینه تحصیل در این کشور به نسبت سایر کشورها بیشتر از حد معمول باشد. دقت کنید که هزینه هایی که برای دانشجویان بین المللی در نظر گرفته می شود بالاتر از دانشجویان محلی است و این موضوع یک دلیل برای مهاجرت نکردن به انگلستان محسوب می شود.

البته که شرایط اخذ بورسیه برای دانشگاه های انگلیس مطرح است اما همه دانشگاه های این کشور برای بورسیه تحصیلی شرایط خوبی ندارند. برخی از دانشگاه های انگلیس مانند آکسفورد و کمبریج در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا به دانشجویان بورسیه ارائه می کنند. اعطای بورسیه به دانشجویان خود شامل یک سری شرایط و قوانین است و نمی توان انتظار داشت که به همه دانشجویان تعلق بگیرد.

مشکلات فرهنگی

مشکلات فرهنگی یک دلیل برای مهاجرت نکردن به انگلستان محسوب می شود. البته این موضوع مختص انگلیس نیست و شامل کشورهای مختلفی است و هر کشوری فرهنگ و تاریخ مخصوص به خود را دارد. انگلیس مهد هنر و تئاتر و موسیقی محسوب می شود. اصالت تاریخی و فرهنگی در این کشور با نژادپرستی همراه است. از سوی دیگر مردم انگلیس مصرف بیش از حد الکل و مواد مخدر دارند که معضلات زیادی ایجاد می کند. دولت انگلیس با این موضوع دست و پنجه نرم می کند و این موضوع سبب می شود که مشکلات فرهنگی یک دلیل برای مهاجرت نکردن به انگلستان محسوب شود. ارتباط با مردم این کشور برای شما کمی دشوار است تجمل گرایی نیز در بین بانوان دیده می شود.

بررسی n دلیل برای مهاجرت نکردن به انگلستان

خدمات رسانی متغیر

موضوع از این قرار است که اغلب کسانی که قصد مهاجرت به انگلیس دارند به دنبال کیفیت خوب آموزشی هستند، از سوی دیگر برخورداری از امکانات رفاهی مطلوب نیز بخشی از اهداف متقاضیان مهاجرت است اما وقتی جمعیت انگلیس بیشتر شود خدمات رسانی دولت به مردم نیز دشوارتر شده و مشکلات زیادی ایجاد می شود.

وقتی مهاجران بیشتر می شوند نرخ بیکاری نیز در این کشور با افزایش همراه می شود و جرم و جنایت نیز بیشتر می شود. کارآفرینی و یافتن شغل در انگلیس دشوارتر می شود و مردم با مشکلات زیادی روبرو هستند. خدمات رسانی گاه بسیار دشوار می شود و گاه خوب و روتین است و این عدم ثبات یک دلیل برای مهاجرت نکردن به انگلستان محسوب می شود.

بحران اشتغال

شما هرچقدر که پول داشته باشید اگر نتوانید شغل مناسبی پیدا کنید با بحران اشتغال و درآمد همراه می شوید و مشکلات زیادی برای شما رخ می دهد.

انگلیس کشوری جوان در منطقه اروپا به شمار می آید. از سوی دیگر نیروی کار جوان این کشور رفته رفته کمتر می شود و این موضوع یکی از نگرانی های دولت انگلیس است. بر اساس قوانین انگلیس مشخص است که افراد می بایست بتوانند دوره های تحصیلی خود را سپری نمایند و سپس به دنبال شغل باشند و در این میان تبدیل ویزای تحصیلی به شغلی نیز وجود دارد. همینطور نیاز است که پرداخت مالیات به دولت انگلیس صورت بگیرد و در نهایت اقامت دائم این کشور اخذ شود. همه این مراحل دردسرهای خودش را دارد. مثلاً یافتن شغل اصلاً کار ساده ای به نظر نمی رسد و در نهایت سبب می شود که فرد پول خود از دست بدهد.

هزینه زندگی بالا

مهمترین مشکلات زندگی در انگلیس این است که هزینه زندگی بالا بوده است و اگر قرار باشد از طریق پناهندگی وارد این کشور شوید دچار مشکل می شوید و نمی توانید از پس هزینه های زندگی بر آیید. میزان خرید ملک در این کشور کاهش جدی یافته است و این موضوع به دلیل افزایش قیمت ملک است. هزینه های زندگی در انگلیس بر اساس درآمدی که فرد دارد، بالا است و مشکلات زیادی ایجاد می کند.

وضعیت بد آب و هوایی

انگلیس در لیست پهناورترین کشورهای دنیا بوده و به نوعی توانسته موقعیت منطقه ای خاص خود را داشته باشد. مثلاً وضعیت آب و هوایی مرطوب در انگلیس خود دردسر ساز است و اگر فرد درگیر بیماری ریه شود قطعاً دچار مشکل می شود.

قوانین سختگیرانه

از آنجایی که قوانین زندگی در ایران به نسبت سایر کشورها متفاوت است شاید زندگی در انگلیس آنطور که باید آسان به نظر نرسد و دردسرهای خود را داشته باشد. مثلاً یک سری قوانین زیست محیطی مطرح است که اگر به آن دقت نکنید از سوی دولت جریمه می شوید و این موضوع دردسرهای خاص خود را دارد و مشکلاتی ایجاد می کند که نمی توان از آن غافل شد. دقت کنید که شما برای مهاجرت به انگلیس باید همه اطلاعات دقیق و درست را داشته باشید و سعی کنید موقعیت منطقه ای این کشور را بررسی کنید و برای زندگی آماده باشید. انگلیس در لیست کشورهایی است که اگر نتوانید در آن زندگی مناسبی داشته باشید قطعاً وضعیت برای شما سخت می شوند.

یک دلیل برای مهاجرت نکردن به انگلستان این است که شخص بتواند موقعیت منطقه ای این کشور را در نظر بگیرد و سعی کند با قوانین آن خو بگیرد.

بررسی n دلیل برای مهاجرت نکردن به انگلستان

کلام آخر

اگر قصد پناهندگی در انگلستان دارید بهتر است، ۷ دلیل برای مهاجرت نکردن به انگلستان را مطالعه کنید تا متوجه شوید که زندگی در این منطقه بدون در نظر گرفتن موقعیت اقتصادی و فرهنگی سخت است. اگر وضعیت شغلی مناسبی نداشته باشید دچار مشکل می شوید و شرایط برای شما دشوار می شود. انگلیس در لیست کشورهایی است که برای افراد موقعیت زندگی خوبی ایجاد می کند اما باید هدف از سفر مشخص باشد.

پ.ن: پیشنهاد می کنیم دو مقاله ۱۰ دلیل برای مهاجرت به کانادا و ۶ دلیل برای مهاجرت نکردن به کانادا را هم مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *