دانشگاه های انگلستان دارای بیشترین آمار دانشجویان بین المللی

دانشگاه های انگلستان با بیشترین درصد دانشجویان خارجی از کالج کینگ لندن گرفته تا دانشگاه گلاسکو ، دانشگاه وست مینستر تا دانشگاه هی آکسفورد و کمبریح همه و همه در لیست دانشگاه های پرمتقاضی این کشور هستند. تحصیلات عالی انگلستان اکنون ده ها سال است که مورد علاقه دانشجویان بین المللی است. جدا از اینکه هدف دانشگاهی برای بسیاری از دانشجویان است ، دانشگاه های انگلستان نیز مبنایی برای معیارهای آموزش عالی در سراسر جهان بوده اند. انگلیس به عنوان یکی از محبوب ترین مقاصد مطالعه در رتبه دوم قرار دارد. با  موسسه کالج ملل همراه باشید.

دانشگاه های انگلیس چندین دهه تجربه کار با دانشجویان بین المللی را دارند ، در نتیجه تک تک دانشجویان از شرایط عالی بهره مند خواهند بود. تحصیل در انگلستان دارای مزایای بسیاری است – از رشته های مختلفی که می توانید انتخاب کنید و همچنین کسب مهارت کافی برای برتری در بازار کار برای آینده.. اما جدا از مزایای تحصیلی و جدی ترین متد های آموزشی و آینده شغلی مناسبی که با تحصیل در انگلستان در انتظارتان خواهد بود ، ارتباط با دانشجویان بین المللی که هر سال در دانشگاه های انگلیس ثبت نام می کنند ، با فرهنگ ها و ملیت های مختلف آشنا شده و دوستانی از سرتاسر جهان پیدا خواهید کرد.

همانطور که قبلاً نیز اشاره شد ، انگلیس یک مقصد تحصیلی محبوب برای بین المللی است. چین ، هند ، ایالات متحده ، هنگ کنگ و مالزی پنج کشوری هستند که آمار بیشترین متقاضی تحصیل در دانشگاه های انگلستان را از آن خود کرده اند و علاوه بر آن ، ایتالیا ، فرانسه ، آلمان ، اسپانیا و یونان پنج کشور ازاتحادیه اروپا هستند که در دانشگاه های انگلستان ثبت نام کرده اند.

آمار بین المللی دانشجویان در انگلستان نشان می دهد که انگلیس در واقع مقصدی رویایی برای دانشجویان در سراسر جهان است! اما این دانشجویان به کدام دانشگاه ها علاقه بیشتری دارند؟ ، در ادامه لیستی از دانشگاه های انگلیس با اکثریت تعداد دانشجویان بین المللی را خواهیم دید:

اتحادیه اروپاخارج از اتحادیه اروپاتعداد کل
University College London۴,۹۳۰۱۳,۰۶۰۱۷,۹۹۰
The University of Manchester۲,۷۸۵۱۰,۹۶۵۱۳,۷۵۰
The University of Edinburgh۳,۷۲۵۸,۳۰۰۱۲,۰۲۵
King’s College London۴,۰۸۰۷,۰۹۵۱۱,۱۷۵
The University of Glasgow۳,۱۷۵۵,۶۴۰۸,۸۱۵
The University of Oxford۲,۶۴۰۵,۵۷۰۸,۲۱۰
The University of Cambridge۲,۶۳۵۴,۴۱۵۷,۰۵۰
The University of Westminster۲,۲۸۵۴,۰۹۰۶,۳۷۵
The University of Aberdeen۲,۸۶۵۱,۹۱۵۴,۷۸۰
The University of York۸۹۰۳,۱۸۵۴,۰۷۵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *