تحصیل در دانشگاه کانادا : ۷ دلیل برای انتخاب کانادا به عنوان مقصد تحصیلی

blank

در این مطلب به دلایلی که می‌تواند افراد را ترغیب به تحصیل در دانشگاه های کانادا بکند می‌پردازیم و آن ها را بررسی میکنیم. با موسسه کالج ملل همراه باشید.

تحصیل در دانشگاه کانادا

امکان تحصیل در دانشگاه های برتر جهانی

دانشگاه های کانادا به دلیل کیفیت بالا و برتری در استانداردهای دانشگاهی شناخته شده اند و به طور مداوم در بین دانشگاه های برتر بین المللی قرار دارند.

توان مالی

در حالی که کیفیت تحصیلات و سطح زندگی در کانادا بسیار بالا ست، هزینه زندگی و شهریه به طور کلی پایین تر از سایر کشورها ، مانند ایالات متحده و انگلستان است.

رشته های تحصیلی متنوع برای تحصیل در دانشگاه های کانادا

دانشگاه های کانادا بیش از ۱۵۰۰۰ برنامه کاردانی و کارشناسی ارشد – و همچنین برنامه های مدرک حرفه ای ، دیپلم و گواهینامه – در طیف گسترده ای از رشته ها را ارائه می دهند.

یادگیری تجربی

دانشگاه های کانادا طیف گسترده ای از برنامه ها را ارائه می دهند که تجربیات مفیدی  را در اختیار  دانشجوها قرار می دهد، که این برنامه ها دارای آموزش در کلاس و محل کار و کارآموزی می باشد.

خدمات پشتیبانی

دانشجویان بین المللی می توانند علاوه بر پشتیبانی کالج ملل از خدماتی مانند مشاوران دانشجویی ، پشتیبانی زبان ، انجمن های دانشگاهی ، باشگاه های اجتماعی و برنامه های دیگر در کانادا برای کمک به آنها در گذراندن  زندگی و تحصیل در آنجا استفاده کنند.

تنوع فرهنگی

کانادا در بین فرهنگی ترین کشورها در جهان قرار دارد. دانشگاه ها فارغ از منشأ قومی، از دانشجویان بین المللی در جوامع مختلف بسیار استقبال می کنند.

امکان اقامت در کانادا پس از تحصیل در دانشگاه های کانادا

دانشجویان بین المللی این فرصت را دارند که در طول تحصیل و بعد از فارغ التحصیلی کار کنند. همچنین فارغ التحصیلان دانشگاه ممکن است واجد شرایط انتقال به اقامت دائم کانادا باشند.

 

منبع : بلاگ University Study

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *