تحصیل در انگلیس و مزایا و معایب آن

blank

آیا میخواهید در یکی از بهترین کشورهای دنیا تحصیل کنید؟ تحصیل در انگلیس آرزوی بسیاری از دانشجویان است؛ اگر تصمیم دارید در انگلستان ادامه تحصیل بدهید، باید گفت یکی از بهترین انتخاب‌ها را در ذهن دارید.از کارشناسی تا دکتری گرفته در هر مقطع تحصیلی که قصد ادامه تحصیل داشته باشید، دانشگاهی مناسب با نیازهای شما وجود دارد. اما تحصیل در انگلستان با همه ی مزایا یی که دارد دارای معایب  برای متقاضیان هم هست.

تحصیل در انگلیس و مزایا و معایب آن

مزایا تحصیل در انگلیس

 امکان کار حین تحصیل در انگلیس

دانشجویان حین تحصیل در انگلیس اجازه‌ی ۲۰ ساعت کار به صورت پاره وقت در هفته را دارند. این موضوع می‌تواند کمک شایانی در امر جبران مخارج یک دانشجو تلقی شود.

بورسیه تحصیل در انگلیس

بنا به شرایط متقاضیان و سوابقشان برای تحصیل در دبیرستان و دانشگاه بورسیه تحصیلی تعلق میگیرد ، کالج ملل، نماینده رسمی کالج بلربیز انگلستان در ایران تابستان ۹۸ تا %۶۵ تخفیف را شامل متقاضیان کرده است.

مدت زمان تحصیل

در مقایسه با دیگر کشورها که دوره ی کارشناسی ۴ سال و کارشناسی ارشد ۲ سال است ،تحصیل در انگلیس این مقاطع را به ترتیب با ۳ و ۱ سال به طول می‌انجامد. که به لحاظ هزینه و زمان به نفع ما خواهد بود.

 زبان انگلیسی

زبان انگلیسی اولین زبان دنیا است، با تحصیل و زندگی در انگلستان از شانس فراگیری زبان در محیط بهره مند خواهیم بود.

 

 فاصله ی کم تا ایران

به نسبت بقیه کشورهای انگلیسی زبان رفت و آمد از کشور انگلیس به ایران آسان تر است.

 

کیفیت خوب اموزش

مدرک معتبر و مورد تایید تمام جهان که در نتیجه با مدرکی که دانشجو به وسیله تحصیل در انگلیس به دست میاره بهش کمک میکنه که در سرتاسر جهان فرصت شغلی براش محیا باشه.

 

آمار  ۸۵% میزان رضایت دانشجویان از دوره های تحصیلی در انگلیس تضمین کننده آینده شماست

تحصیل در انگلیس و مزایا و معایب آن

 

معایب تحصیل در انگلیس

مالیات  و هزینه زندگی

ساکنین انگلستان سالیانه مبالغ زیادی را برای مالیات پرداخت میکنند . انگلستان در مقایسه با سایر کشورها یکی از گرانترین انها برای زندگی ست.

شرایط آب و هوا

به دلیل موقعیت جغرافیایی که انگلستان در آن قرار گرفته شاهد تغییر ناگهانی آب و هوا خوهیم بود.

ویتامین D

شاید برای شما هم جالب باشد که به خاطر باران های فراوان ، شرایط جغرافیایی و نبود نور خورشید کافی ، مردم این کشور دارای کمبود ویتامین D هستند، به عنوان دانشجوی خارجی حتما قرص ویتامین D به همراه خود داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *