بورسیه تحصیلی کالج بلربیز : چگونه کمک هزینه تحصیلی دریافت کنیم ؟

blank

بورسیه تحصیلی که کالج بلربیز به دانشجویان جوان و با استعداد ارائه می دهد، به عنوان تصدیق عملکرد عالی دانشگاهی شما انجام تلقی می‌شود. بورسیه های تحصیلی مبتنی بر شایستگی فرد و بستگی به انتخاب رشته و موجود بودن رشته اعطا می‌شوند.

بورسیه تحصیلی کالج بلربیز

انتظارات ما از دانش اموزان برای کسب بورسیه تحصیلی

  • برتری در دروس
  • رهبری کنید و خود را در تمام جنبه های زندگی در کالج درگیر کنید
  • به عنوان مربی برای دانش آموزان جوان رفتار کنید
  • با میهمانان دانشکده ملاقات کرده و نماینده کالج در رویدادهای خارج از کشور باشید
  • در نشریات سالانه دانشجویان مشارکت کنید

 

بورسیه تحصیلی دوره GCSE در کالج بلربیز

کالج بلربیز برای برنامه GCSE بورسیه تحصیلی خود را به دانشجویان جوان مشتاق و برجسته که به دنبال تمرکز در مسیر آینده حرفه ای خود از سنین پایین هستند، ارائه می دهد.

میزان بورسیه تحصیلی موجود در کالج بلربیز : ۲۰٪ ، ۴۰٪ یا ۷۰٪ می باشد.

بورسیه تحصیلی دوره A-Level در کالج بلربیز

کالج بلربیز سابقه ای عالی در ثبت‌نام دانشجویان از سراسر جهان در دانشگاه های معتبر انگلستان دارد. ما فقط به دانش آموزانی که به آنها اعتقاد داریم بورسیه تحصیلی برای کالج بلربیز اعطا می کنیم ، این راهی است که ما می توانیم عملکرد علمی برجسته دانش آموز را در مدرسه فعلی خود تشخیص دهیم و وی را برای آینده آماده  کنیم.

برای دانشجویان خاص که مایل به ادامه‌ی تحصیل در دانشگاه برتر انگلستان مانند کمبریج یا آکسفورد هستند و یا به دنبال تحصیل در رشته پزشکی هستند ، ما برنامه های آمادگی تخصصی را ارائه می دهیم. بورسیه تحصیلی ما شامل موارد زیر است:

میزان بورسیه‌های موجود: ۲۰٪ ، ۴۰٪ یا ۷۰٪

۵۰٪  بورسیه برای یک دانشجوی تیزهوش که مایل به تحصیل در کالج بلربیز کمبریج ، با تمرکز بر پزشکی ، علوم یا مهندسی است. این بورسیه به یاد یک معلم محترم در کالج بلربیز کمبریج اعطا می شود که بخاطر فداکاری و تعهد وی به پیشرفت جوانان از طریق آموزش عالی و با کیفیت یاد می شود.

بورسیه تحصیلی ۵۰٪ برای یک دانشجوی با استعداد تحصیلی از روسیه که در هر یک از دانشکده های ما به  A-Level ما بپیوندد. این بورسیه تحصیلی به یاد یانا ، مدیر استخدام بلربیز و بانوی جوان و فعال که انگیزه و اشتیاق قابل توجهی برای آموزش و تمایل به کمک به دانشجویان جوان برای تحقق رویاهای خود نشان می دهد ، اعطا می شود.

چگونه اپلای کنم؟

برای درخواست بورسیه تحصیلی کالج بلربیز ، باید با ریز نمرات اخرین سال تحصیلی ، اطلاعات پزشکی و فرم درخواست رسمی برای بورسیه تحصیلی ۲۰٪ یا ۴۰٪ را تکمیل و  ارسال کنید. سپس برنامه شما را بررسی خواهیم کرد و اگر مورد تایید تیم نظارت ما بود، از شما می خواهیم که در یک آزمون به جهت ارزیابی ریاضیات و مهارت های انگلیسی شرکت کنید. برای دریافت۷۰٪ بورسیه تحصیلی ، ابتدا باید ۴۰٪ بورسیه دریافت کنید و جایگاه خود را در دوره خود تأیید کنید. پس از این مرحله، از شما دعوت می شود تا بیانیه شخصی ۵۰۰ کلمه ای را ارسال کنید. پنل بورسیه های تحصیلی ما تمامی متن‌های  ارسالی را خوانده و بهترین ها را برای مصاحبه جهت برخورداری از بورسیه  ۷۰٪ دعوت می کند.

شما می‌توانید مراحل دریافت این بورسیه تحصیلی را به همکاران ما در موسسه کالج ملل بسپارید. برای اینکار فرم مشاوره را پر کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

منبع : بلاگ کالج بلربیز

3 دیدگاه برای “بورسیه تحصیلی کالج بلربیز : چگونه کمک هزینه تحصیلی دریافت کنیم ؟

  1. blank
    سارا محمدی گفته:

    من ۱۶ سالم هست ورشته تجربی میخونم . معدلم ۱۹٫۷۹ و زبانم خیلی خوبه. ممکنه تحصیلم رایگان بشه ؟ چند درصد احتمال بورسیه شدنم هست ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *