برترین دانشگاه های انگلستان و معرفی فرصت های شما در کالج بلربیز

برترین دانشگاه های انگلستان

کالج بلربیز با بیش از ۷۰ دانشگاه در انگلستان همکاری می کند که بیش از هر کالج بین المللی دیگری در بریتانیاست. این در واقع بهترین فرصت را پیش روی دانشجویان قرار می دهد تا با داشتن امکان تحصیل در برترین دانشگاه های انگلستان آینده روشنی را برای خود رقم بزنند. به همین دلیل است که هر ساله دانشجویان زیادی از سارسر جهان کالج بلربیز را برای تحصیل انتخاب می کنند

کالج بلربیز کجاست؟

این کالج بسیار مورد توجه برترین دانشگاه های انگلستان است. برنامه ها و دوره های تحصیلی که در این کالج ارائه می شوند، مسیر پیشرفت دانشجویان را در دانشگاه های برتر انگلستان و دیگر دانشگاه های سراسر جهان هموار می کند. برخی از این دوره های تحصیلی عبارتند از:

دوره A-level

با گذراندن این دوره و دریافت گواهینامه زبان انگلیسی، دانشجو می تواند به طور مستقیم وارد سال اول دوره کارشناسی در برترین دانشگاه های انگلستان شود. کالج بلربیز هر ساله تعداد قبولی های زیادی برای دانشگاه های آکسفورد و کمبریج دارد.

دوره فاندیشن

طی سال ها، کالج بلربیز دانشجویان دوره فاندیشن را به صدها دانشگاه در سراسر بریتانیا فرستاده است. دوره های فاندیشن در این کالج به نحوی طراحی شده اند که مهارت های تحصیل آکادمیک و دوره های انگلیسی مورد نیاز دانشجویان را ارائه می کنند تا بتوانند وارد دوره های تحصیل در دانشگاه شوند. با گذراندن این دوره ها دانشجویان بین المللی می توانند با زندگی، زبان و روش های تدریس در بریتانیا آشنا شده و برای شروع تحصیل در برترین دانشگاه های انگلستان آماده شوند.

سال اول کارشناسی

دوره های مدیریت و بازرگانی کالج بلربیز معادل سال اول دوره کارشناسی در دانشگاه است. این دوره به دانشجویان اعتماد به نفس ورود به دوره های بالاتر را در بهترین دانشگاه های انگلستان می دهد. این دوره که با همکاری دانشگاه آستون اجرا می شود، به دانشجویان این فرصت را می دهد که با اخذ نمرات خوب و مدرک IELTS به طور مستقیم وارد سال دوم کارشناسی در بیش از ۲۰ دانشگاه و مدرسه بازرگانی شوند.

برترین دانشگاه های انگلستان که با کالج بلربیز همکاری می کنند، کدام دانشگاه ها هستند؟

دانشگاه دورهام

این دانشگاه، جز قدیمی ترین دانشگاه های انگلستان در رتبه سوم و عضو گروه راسل است. این دانشگاه که در سال ۱۸۳۲ تاسیس شده است دارای بیش از ۱۴۰ رشته دانشگاهی در هنر، بهداشت ،علوم انسانی، علوم اجتماعی و طیف وسیعی از دیگر رشته های پرطرفدار است.

دانشجویان این دانشگاه دوره هایی مبتنی بر تحقیق و پژوهش را می گذرانند و زیر نظر اساتید مطرح جهان در رشته های بسیار مهم تحصیل می کنند. در سال ۲۰۱۴، REF اعلام کرد که در تمام رشته های این دانشگاه تحقیقات پیشروی جهانی ثبت شده است.

دانشگاه آکسفورد بروکس

قدمت این دانشگاه به سال ۱۸۶۵ می رسد. این دانشگاه که در شهر قدیمی و بسیار زیبای آکسفورد واقع شده است در ابتدا به عنوان مدرسه هنر آکسفورد شروع به کار کرد. مدرسه معماری به عنوان یکی از برترین دانشگاه های بریتانیا به شمار می رود و همواره در بین بهترین دانشگاه های انگلستان برای این رشته قرار داشته است. دانشکده تجارت آن نیز جز دانشگاه های بسیار محبوب و معتبر است که با دانشگاه های معتبر زیادی از جمله مدرسه تجارت مونیخ همکاری دارد.

دانشگاه وست مینستر

این دانشگاه در بین برترین دانشگاه های انگلستان قرار دارد و اولین دانشگاه پلی تکنیک بریتانیاست که در سال ۱۸۳۸ تاسیس شده است. این دانشگاه محل تولد سینمای بریتانیا است. این مرکز دارای ۳ پردیس مهم در قلب لندن است و رقابت زیادی بر سر تحصیل در آن وجود دارد.

برترین دانشگاه های انگلستان

دانشگاه لنکستر

این دانشگاه به عنوان دانشگاه برتر از نظر تحقیق، آموزش و تجربه دانشجویی انتخاب شده است. این دانشگاه که در بین ۱۰ دانشگاه برتر انگلستان قرار دارد، از نظر نرخ اشتغال فارغ التحصیلان در جایگاه برتر قرار دارد چراکه نسبت دانشجویانی که موفق به دریافت مشاغل خوب می شوند از میانگین بالاتر است (بالای ۷۸ درصد). پردیس آن در فاصله کوتاهی از شهر پر چنب و جوش و تاریخی لنکستر قرار دارد و با مراکز تفریحی و تاریخی مفرح فاصله کمی دارد.

دانشگاه سوری

از برترین دانشگاه های انگلستان است که در جنوب شرقی انگلستان واقع شده و در رشته های علوم، مهندسی، پزشکی و تجارت جز دانشگاه های شهره جهان است. مهندسی عمران، زبان شناسی، مهندسی پزشکی جز رشته های پرطرفدار در این دانشگاه هستند. به عنوان یکی از ده دانشگاه برتر انگلستان دارای نرخ اشتغال فارغ التحصیلی بسیار بالایی است و این امکان را برای دانشجویان خود فراهم آورده است که در طول دوره تحصیل خود، دوره های زبان را نیز بگذرانند.

دانشگاه باث

این دانشگاه در شهر اسپا واقع شده و مرکز خوبی برای پرورش ذهن های خلاق است. در ارزیابی دانشگاه های بریتانیا این دانشگاه در رتبه ۱۲ قرار گرفت. دهکده ۳۵ میلیون پوندی آن نقش مهمی در المپیک لندن داشت.

دانشگاه اکستر

این دانشگاه در جنوب غربی انگلستان واقع شده و دوره های پژوهشی و آموزشی در علوم، علوم اجتماعی، تجارت، علوم انسانی و هنر ارائه می دهد. درآمد تحقیقاتی این دانشگاه از سال ۲۰۰۷ به این طرف ۱۵۰ درصد رشد داشته است و از این نظر در جایگاه بسیار خوبی قرار دارد.

دانشگاه لافبورو

این دانشگاه جز دانشگاه های بسیار محبوب و مشهور جهان در آموزش و تحقیق است که دانشجویان کالج بلربیز به آن بسیار علاقه دارند. این دانشگاه با گروه صنعت ارتباط قوی و خوبی دارد و تا به حال به دستاوردهای خوبی در این زمینه رسیده است. امکانات ورزشی بسیار خوبی دارد و از نظر رضایت دانشجویی نرخ بالایی را به دست آورده است، به نحوی که ۹۱ درصد از دانشجویان آن از دوره تحصیل خود در آن اعلام رضایت کرده اند.

دانشگاه لیدز

یکی از دانشگاه های برتر گروه لیدز است که جز ۱۰ دانشگاه برتر از نظر قدرت پژوهشی قرار دارد. این دانشگاه طیف وسیعی از رشته های فنی و حرفه ای را ارائه می دهد.

همانطور که مشاهده کردید، کالج بلربیز فرصت بسیار خوبی را پیش روی شما قرار می دهد و با فراهم آوردن دوره آموزشی قوی شما را آماده ورود به برترین دانشگاه های انگلستان می کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

منبع:

bellerbys

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *