اگر قصد تحصیل در انگلستان را دارید باید بگیم که هزینه ها تو این کشور خیلی بالاست – حدود ۱۲۲۰۰ پوند فقط برای زندگی در شهرهای انگلستان لازمه ، اونم نه شهر گران قیمتی مثل لندن ! ما در این مطلب لیستی از ارزانترین شهریه های دانشگاه‌های انگلستان برای شما آماده کردیم که شما رو به مطالعه اون دعوت میکنیم.

ارزانترین شهریه‌ دانشگاه‌های انگلستان برای دانشجویان بین‌المللی

بنابراین ، اگر بودجه خود را در نظر گرفته اید و به دنبال گزینه های مقرون به صرفه تر هستید، بر اساس داده های حاصل ازتحقیقات  Reddin Survey Fees Tours 2018/19 ،این لیست از ارزانترین دانشگاه‌های انگلستان برای دانشجویان بین المللی ارائه شده است. کلیه هزینه ها برای دانشجویان خارج از کشور انگلستان است.

البته این هزینه ها هنوز هم بالاست اما خوشبختانه بورس های تحصیلی زیادی وجود دارند که تحصیل را برای دانشجویان مقدور میکنند. برای اطلاع بیشتر از نحوه استفاده از این فرصت‌های تحصیلی با مشاوران ما در موسسه کالج ملل تماس بگیرید.

۱۰ .دانشگاه University of Wales Trinity Saint David

ارزانترین شهریه‌ دانشگاه‌های انگلستان | دانشگاه University of Wales Trinity Saint David

شهریه سالانه: ۱۱،۰۰۰ پوند

اگر می خواهید در ولز تحصیل کنید ، این دانشگاه به جهت دریافت کمترین شهریه ایده آل است  و از ارزانترین دانشگاه‌های انگلستان برای دانشجویان بین المللی محسوب می‌شود. دانشگاه  ولز دانشگاه جدیدی ست که در سال ۲۰۱۰ با ادغام برخی از قدیمی ترین دانشگاه های شهر ولز چون لمپتر (UWL) و کالج دانشگاه ترینیتی (TUC) تاسیس شده است.

۹٫ دانشگاه Plymouth Marjon University

ارزانترین دانشگاه‌های انگلستان | دانشگاه Plymouth Marjon University

شهریه سالانه: ۱۱،۰۰۰ پوند

این دانشگاه نیز در بین ۱۰ تا از ارزانترین دانشگاه‌های انگلستان قرار میگیرد که علیرغم داشتن محوطه بزرگ دانشگاهی دارای کلاس های کوچکی ست.

۸ .دانشگاه Buckinghamshire New University

ارزانترین دانشگاه‌های انگلستان | دانشگاه Buckinghamshire New University

شهریه سالانه: ۱۱۰۰۰ پوند

دانشگاه فوق در بین ارزانترین دانشگاه‌های انگلستان برای دانشجویان بین المللی در سومین رده قرار دارد و در سه پردیس High    Wycombe, Uxbridge  و Aylesbury تقسیم شده است. این گزینه برای کسانی مناسب است که می خواهند بدون پرداخت هزینه زیاد شهریه ، به جاهای دیدنی و دیدنی های اطراف لندن نزدیک باشند.

۷ .دانشگاه Buckinghamshire New University


ارزانترین دانشگاه‌های انگلستان | دانشگاه Buckinghamshire New University

شهریه سالانه: ۱۰،۸۰۰-۱۳،۵۰۰ پوند

یکی دیگر از گزینه های خوب برای متقاضیان تحصیل در لندن ، دانشگاه Ravensbourne ، یک موسسه کوچک در شرق گرینویچ است که  در حال حاضر در رشته ی هنر و طراحی جز ۱۵۰ دانشگاه برتر جهان طبق رده بندی   QS قرار گرفته است و موفق به دریافت مدال نقره ای در چارچوب تدریس و تعالی دولت انگلستان در سال ۲۰۱۷ شده است.

۶ .دانشگاه Buckinghamshire New University

Buckinghamshire New University

شهریه سالانه: ۱۰،۵۰۰ پوند

یکی دیگر از ارزانترین دانشگاه‌های انگلستان برای دانشجویان بین المللی ، دانشگاه ساندرلند است که در سال  ۱۹۹۲ تاسیس شده است. علاوه بر دو موسسه خود در ساندرلند ، این دانشگاه در لندن نیز فعالیت دارد و اخیراً پردیس دانشگاهی در هنگ کنگ افتتاح شد

۵ .دانشگاه University of the West of Scotland

University of the West of Scotland

شهریه سالانه: ۱۰،۶۰۰ پوند

دانشگاه غرب اسکاتلند بزرگترین دانشگاه مدرن در اسکاتلند است و برای دانشجویان بین المللی مقرون به صرفه ترین دانشگاه در این شهر است. حدود ۱۶۰۰۰ دانشجو در ۵ پردیس Paisley ,Hamilton ,Dumfries ,Ayr و همچنین یک دانشگاه در لندن تحصیل میکنند

۴ .دانشگاه University of Cumbria

University of Cumbria

شهریه سالانه: ۱۰،۵۰۰ پوند

در شمال غربی انگلستان، دانشگاه  Cumbria یکی دیگر از دانشگاه های جوان است که شهریه کمتری را نسبت به بسیاری از دانشگاه های دیگر انگلیس دریافت میکند. این دانشگاه با ادغام دانشگاه های قبلی در سال ۲۰۰۷ ، به لحاظ دانشگاهی و جغرافیایی به رشد خود ادامه می دهد و جزو ارزانترین دانشگاه‌های انگلستان می‌باشد.

۳ .دانشگاه University of Suffolk

دانشگاه University of Suffolk

شهریه سالانه: ۱۰۸۰۸۰ پوند

این دانشگاه ارزانترین دانشگاه‌ انگلستان برای دانشجویان بین المللی در انگلستان و با ۱۲ سال عمر یکی از جوانترین دانشگاه هاست  دانشگاه   Suffolk بیش از ۵،۰۰۰ دانشجو دارد و دارای پنج سایت است که پردیس اصلی آن در ایپسویچ است.

۲ .دانشگاه Royal Agricultural University

ارزانترین دانشگاه‌های انگلستان | دانشگاه Royal Agricultural University

شهریه سالانه: ۱۰،۰۰۰ پوند

در رتبه دوم ارزانترین دانشگاه‌های انگلستان با کمترین شهریه دانشگاه تخصصی سلطنتی کشاورزی ، قدیمی ترین کالج کشاورزی در جهان انگلیسی زبان (تاسیس در سال ۱۸۴۵) است .

۱ .دانشگاه Coventry University

ارزانترین دانشگاه‌های انگلستان | دانشگاه Coventry University

شهریه بین المللی سالانه: ۹،۰۰۰-۱۲،۶۰۰ پوند

نتیجه گیری ما از ارزانترین دانشگاه‌های انگلستان ، یک دانشگاه تازه وارد ، دانشگاه Coventry است که برای دانشجویان دوره بین المللی فقط ۹۰۰۰ پوند هزینه دارد (در مقابل ، در بالاترین رتبه دانشگاه انگلستان ، دانشگاه آکسفورد ، شهریه دوره های کارشناسی برای دانشجویان بین المللی با ۲۴،۷۵۰ پوند در سال شروع میشود). حدود ۳۱،۷۰۰  دانشجو در این دانشگاه تحصیل میکنند و ۹۷ درصد دانش آموزان شش ماه پس از فارغ التحصیلی مشغول به کار میشوند. به علاوه ، کاونتری در چارچوب تعالی تدریس در سال ۲۰۱۷ به یک رتبه “طلا” رسیده است.

 

منبع : سایت Top Universities

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *